Victoria Wie proeven kan, kiest (astella Bloemenzeep in Seringen en. Rozengeur VRIJDAG 19 FF.BRTTARI 1954 CASTELLA is erin geslaagd, de geur van bloeiende seringen te vangen in de heerlijke, nieuwe CASTELLA Bloemenzeep. CASTELLA Bloemenzeep (thans in Seringen- en Rozengeur), wordt u gepresenteerd in vijf fijne, beschaafde kleuren.... een lust voor het oog. De zeep wordt onverpakt geleverd, zodat u reeds bij het kopen van kleur en geur geniet. En de grootste verrassing is de prijs: slechts 20 cent. Nü geldt dan ook meer dan ooit te voren CASTELLA, de klassieke schoonheids- zeep. Bereid met kostbare oliën, die de huid voe den en sterken. Diep en mild reinigend. Geurend naar de bloesems van het warme Franse Zuiden. CASTELLA Spécial, met het wonder baarlijke schuim. Als u houdt van een zeep. a die bi|na onuitputtelijk blijft schuimen en die han- m den en gelaat overdekt met koesterend, roomdik schuim, vraag dan naar CASTELLA Spécial. Castella Schoonheidszeep 2 stuks 50 cent Castella Spécial: 32 cent is zeker een bord Honig's echte Kippensoep Zo geurig, zo krachtig, werkelijk voortreffelijk. Zo roemt men de gastvrouw, die ,,Elck wat Wils" van Victoria presenteert, 'n Feestelijke sortering van wel 16 soor ten biscuits en wafels. Heerlijk cro- quant, een delicatesse bij het kopje thee of koffie. is een verrukkelijke John Moir's pudding. Keuze uit: Ananas, Fruitpudding, Bitter koekjes, Rum Rozijnen, Crème de Cacao, Amandeltjes, Butterscotch. Per 100 gram 32 ct. per blik (1.45 kg) f 4,41 (excl. statiegeld) Vraag in de winkel speciaal naar Victoria„E/cé wat Wils". Proef ze kieskeurig en u ontdekt hoe fijn biscuits en wafels kunnen zijn. GEW 1 i 91. Toen de agenten van de tweede politie auto op de plek des onheils arriveerden, troffen zij daar een complete chaos aan. De drie auto's die elkaar geramd hadden op het glibberige bospad boden een lugubere aanblik ,maar hun bemanningen schenen de ramp overleefd te hebben, want overal klonken stemmen, maar boven alles uit hoorde men de zware stem van Barendse, die juist uit de resten,, van de jeep jeklauterd was om actief aan de massa-arres tatie deel te nemen. Met zijn oude vertrouwde evolver hield hij Piet in bedwang, terwijl Bol kenbier op de wagen van de Dandy was toege- stapt en deze met luide stem sommeerde om uaar buiten te komen. Tarzan zag zijn voorge voelens bewaarheid, toen hij in de loop van een dienstpistool keek en zuchtend stak hij zijn handen omhoog. Op dat moment vond men Rikki. Ze was ook uit de jeep geslingerd en terwijl ze heen en weer rolde in de modder maakte ze allerlei doffe bromgeluiden in de hoop de aandacht op zich te vestigen. „Einde lijk", zuchtte ze, toen een agent haar de prop uit de mond trok. Bardense knielde ontsteld naast haar neer. „Waar kom jij zo ineens van daan?" vroeg hij. „Oh, ik was hier de hele tijd al", antwoordde Rikki, terwijl ze vergeefs pro beerde de modder een beetje van haar gezicht te vegen. „Maar dat vertel ik u straks allemaal wel."

Alkmaarsche Courant | 1954 | | pagina 8