Duyvis' Salata RIKKI en SCHOPPENVROUW Een goede NELLE'S 90, Keukenkrabbels van Clara Cantenclaer - No. 7 Geef de sla eens een extra vitamine-scheut gebroken dus geuriger, krachtiger en voordeliger Gelooft U het? VRIJDAG 23 APRIL 1954 „Zeker voor de smaak, mevrouw", zei een dame bij de groente man eergisteren, toen ik bij mijn sla wat peterselie bestelde. En je had haar gezicht moeten zien, Ans, toen ik zei, dat het om de vitaminen ging. Peterselie een ware bron van vita minen dat had zij nog nooit gehoordMaar je weet, ik gebruik peterselie niet alleen om een extra dosis vitaminen aan de sla toe te voegen, maar ook omdat je er zo'n smake lijke variatie in het opdienen mee kunt aanbrengen. Je maakt de sla op de gewone manier aan, met Duyvis' Salata dus. Als dat gebeurd is, doe je er een klein beetje extra Salata overheen en vervolgens bestrooi je de sla met de fijn gesneden peterselie. Dat geeft weer eens een heel ander gezicht aan de sla. Zo zie je maar weer, je kunt in de sla net zoveel variatie bren gen als je wilt, indien je ze maar aanmaakt met Salata, de frisse, zachtkrnidige slasaus van Duyvis. Op sla hoort Salata. CADEAUX waar U wat aan hebt! Bijzonder mooi en practisch zijn de cadeaux die U krijgt op de punten van Van Neile's koffie en thee. Vraag Uw winkelier Van Neile's geïllustreerde cadeaulijst. per 100 gram Uw gezin en Uw gasten zo'n kopje geurige, krachtige Van Neile's thee voor te zetten. Hel rode pakje met 10 cadeaupunien 52. Zwijgend luisterde Rikki naar het ver dere verhaal van inspecteur Barendse. Haai gezicht verried geen enkele aandoening, alleen het verfrommelde zakdoekje tussen haar vin gers liet zien, hoe geschokt ze was. „Tja, wat moet dat nou? vroeg Barendse, toen hij met zijn verhaal klaar was. „IK heb het toch alle maal wel goed begrepen, al had ik moeite ai en toe om het te verstaan. Vonkenboer en Frank zijn niet op het vliegveld teruggekeerd, hoewel ze dat beloofd hadden. Toen de chef hen daar vanmorgen vroeg nog niet had ge zien, belde hij de politie in Monte Carlo op, omdat hij wist, dat ze daar naar toe zouden gaan. Bovendien hadden ze zijn wagentje ge leend. En dat wagentje heeft de politie terug gevonden. Het stond nog voor het Casino. Maar van je man en Vonkenberg geen spoor! En dan is daar nog die aanslag op die profes sor. Volgens de commissaris is die door Schop penvrouw gepleegd, maar de professor heeft duidelijk gezien, dat één van de vliegers hij weet niet wie zich over hem heen gebogen heeft. Sindsdien ontbreekt elk spoor; én van Schoppenvrouw én van Frank en Vonkenboer. Op het ogenblik zijn ze bezig systematisch elk hotel te onderzoeken.. Tja, wat moeten we die Fransen nu antwoorden?" „Laat u dat maar aan mij over", zei Rikki, terwijl ze met een ruk haar stoel achteruit schoof .„Ik zal ze per soonlijk alles vertellen, wat ze maar willen weten!" Atoom-Wasmiddelen Natuurlijk niet - maar als U zo over al die wonderen op was- middelengebied leest, krijgt U toch wel een beetje de indruk, of er maar alles en nog wat mogelijk is. Het ene wasrésultaat is nog sensationeler dan het andere morgen biedt men U misschien een wasmiddel met een kleurtje overmorgen komt er wellicht een met een geurtje! PERSIL ziet niet in welk nut dit alles voor U heeft en is er van overtuigd, dat de Neder landse huisvrouw de dingen nuch ter genoeg bekijkt om te weten, dat een product beslist nog niet goed of beter is, alléén maar om dat het nieuw is of voor nieuw moet doorgaan. PERSIL is wit - PERSIL blijft wit PERSIL wast wit. PERSIL bezit op het gebied van de zelfwerkende wasmiddelen-fabri- cage een meer dan 40-jarige, uiterst rijke ervaring. Knappe koppen in de Persil-laboratoria streven er voortdurend naar de kwaliteit van Persil nog hoger op te voeren, zodat PERSIL te allen tijde blijft: Het modernstehet bestehet veiligste en daardoor ook het voor deligste zelfwerkende wasmiddel, PERSIL concurreert uitsluitend in kwaliteit. PERSIL bouwt zijn reputatie op het principe: Veilig heid duurt het langst, want, het ontzien van Uw dure textiel is en blijft de basis voor de samen stelling van Persil.

Alkmaarsche Courant | 1954 | | pagina 8