Bouw=Maatschappij „BERGEN", Bergen aan Zee. ADVERTENTIEN. Bergeiisciie Meisjes en Boter-Cakes. A—H. ROOS Jz. A. H. de Bruijn, De „Alkmaar Packet" „DE GUNST". Specialiteit in (Kiosk tegenover „DUINYERMAAK W. STROOMER vestigt de aandacht op: VERTROKKFN Fam. L. van der Meij, Fam. Posthumus, Mej. Helling', van Leeuwarden. Amsterdam. Rotterdam. Pension „Zomerlust". Fam. Beuker André, Fam. Schaafsma, Fam. Prof, de Haas, van Leeuwarden,5 pers. Leeuwarden,4 Delft, 4 VERTROKKEN Fam. Noordhoek Heg, van Heemstede. By particulieren of op zich zelf wonenden Russenweg, Fam. J. ft. Potgieser, Fam. J. F. Barends, Fam. M. L. C. Pool, Fam. P. Meijboom Jr., B'am. Ds. J A. Douwes, Fam. Ed. Brom, Fam. J. F. van der Kainp, Fam. G. Staalman, Mej. S. Lefébure, Mej. A. H. Boissevain, Karel de Groote-iaan Fam. H. W. Holsmuller, Fam. J. de Vries, Fam. S. A. v. Adelsbergen, Breelaan, Zusters Diaconessen, (Huize „Elim") van Fam. J. L. de Jong Schouwenburg, Fam. Mr. A. P. M. Kraakman, Fam. Mr. A. Dorbeck, Fam. C. H. Poel v. d. Stadt, Fam. A. B. Kleerekoper, Fam. H. Witsenburg, Fam. Mevr.Kuijpers-Dijken, Fam. B. Lieneman, Fam. A. J. van Eek, Fam. (4. P. Zalm, Mevr. wed. C. A.J.Arken- steijn-Vermeulen, Mevr. wed. H. W. J. van Heerdt-Vermeulen, Fam. van Alphen de Veer, Fam. Mr. I. F. Muijsken, Fam. W. Röttger, Jongej. W. F. J. Perrin, Dorpsstraat, Fam. Dr. Knapper, Fam. J. J. Stuijt, Fam. Mevr. Op de Maks van Erven Doren, Hoflaan Fam. Mr. C. J. de Lange, B'am. J. A. van Ketel, Fam. J. Fransen, Kleine Dorpsstraat, Fam. Mevr. Wed. Gouwe, Fam. G'. J. Olie, Fam. F. Westrup, Loudelsweg, Fam. A. van der Heijden, Dames Farber, Natte weg, Fam. D. Happee, Schoolstraat, Fam. J. K. Swaters, Fam. A. B. Baierlein, Fam. H. Tieks Koening, Meerweg, Fam. J. Steen man, St. Antoniestraat, Fam. A. Bosch, VERTROKKEN Mej. E. van der Linden, van Amsterdam Mej. A. van Okkenburg, Amsterdam. Mej. F. L. de Sonnaville, Alkmaar. Mej. Ciska Arkesteijn, Den Haag. De hr. J. M. de Sonnaville, Alkmaar. Dames Dwars, Apeldoorn. Fam. W. Pot, Amsterdam. Mej. E. Schol, Amsterdam. Mej. M. Vlak, Amsterdam. van Alkmaar, 3 pers. Amsterdam, 7 Alkmaar, 7 Amsterdam, 4 Laag-Keppel 9 Amsterdam, 4 Sc.hagen, 8 Amsterdam, 8 Amsterdam, l Amsterdam, 1 Alkmaar, 5 Amsterdam, 7 Amsterdam, 5 Den Haag, 14 Amsterdam, 10 Alkmaar, 4 Alkmaar, 9 Zaandam, 8 Amsterdam, 5 Den Helder, 5 Den Haag, 4 Amsterdam, 5 Delfzijl, 4 Amsterdam, 2 Den Haag, 1 Den Haag, 1 Delft, 6 Amsterdam, G RotterdamG Amsterdam, 1 Amsterdam, 7 Purmerendjll- Alkmaar, 5 Amsterdam, 9 Amsterdam, 5 Utreeht. 5 Amsterdam, 2 Assen, 3 Wageningen,G Alkmaar, 2 Amsterdam, 8 Middelburg, 5 Amsterdam, 4 Amsterdam, 6 Haarlem, 5 Amsterdam, G Villa „Acma". Jongejuffr. M. Everts, van Nijmegen, 1 pers. Jongejuffr. L. v. Zijl de Jong, Haarlem, 1 Jongejuffr. A. Gutteling, Raamsd.veerl Den Haag, 1 Amsterdam, 1 Winsum, 1 Zaandijk, 1 Zaandijk, 1 Breda, 2 Groningen, 1 Jongejuffr. A. Woutman, van Breda, Jongeh. E. Morexo, Jongeh. Bletz, Jongeh. S. de Ranitz, Mevr. Vis-Duijvis, Jongejuffr. A. Vis, De hr. en mevr. C. Woutman Jongejuffr. B. Gorter, Pension „Frisia". Fam. Hauptman Petersen, van Spandau, 10 pers. Lunchroom Juliana**. Fam. Koopman, van Amsterdam, 5 pers. Fam. Leenderts, Leeuwarden,4 Fam. Mevr. Meindersma, Deventer, 2 Fam. Prins, Zaandam, 2 Fam. de Jong, Amersfoort, 4 Hotel „Nassau-Bergen". Fam. J. C. Moquette, van Amsterdam, 5 pers. Fam. A. W. Volmer, Amsterdam, 4 Mej. en Jongehn. Strecker, Mainz, 3 De heer R. van R-es Jr., De heer H. Giesler, Fam. S. H. Catz, Fam. Jhr. L. Bosch van Drakenstein, Fam. S. Spaans, Fam. Freiherr von der Keltenburg, Fam. Mevr. v. Rietschoten, De heer M. A. Evers, De heer en mevr. van Goor, Fam. H. Verspeijck, Fam. E. H. Vinke, VERTROKKEN: Fam. v. Notten v. Lijnden Amsterdam. Fam. J. Boogaerdr, van Krimpen a. d. Lek. Fam. Fortmann, vau Dusseldorf. Fam. Freiherr Von Seher- Thoss, Güntherwikz. In den loop der week aangekomen en vertrokken Fam. S. L. Pinto, van Amsterdam. Dames Snellen, Zeist. De heer van Leuven, Amsterdam. De hr. en mevr. L. J. Haak, Amsterdam. De hr. en mevr. A. Kapteyn, v Den Haag. De heer Ingermann, Moskou. Mevr. Raensky, Moskou. Café Pension Prins Maurits". Fam. Bastiaanse, van Hilversum, 3 pers. Fam. J. de Weijer, Amsterdam, 3 De heer Dr. H. Gorter, Bussum, 1 Mej. A. M. Gebhard, Amsterdam, 1 VERTROKKEN Fam. de Ruijter, van Watergraafsmeer' Villa Ulysses". Mevr. Dr. Sanitdtsrath Borckhart, en Dames Etty, van Wiesbaden, 4 pers. Pension ,,WilheImina*\ Fam. v. Dam v. Polanen, van Hilversum, 5 pers. Fam. Mevr. Wed. D. Schoute- Hoofd, Wormerveer4 Amsterdam, 1 Hiübl, 2 Rotterdam, 5 Houten, 2 Kokhuizen, 8 Matgendorf, 3 Rotterdam, 2 Den Haag. 1 Den Haag, 2 Breda, 5 Rotterdam, 4 Fam. J. S. Kraeft, van Amsterdam, 3 pers. Fam. Wed. E. v. Kempen, Apeldoorn, 3 Fam. Leo Hagedoorn, Haarlem, 4 Fam. P. M. Dijkstra, Menaldum, 4 Op zich zelf wonenden. Fam. Prof. Dr. J. D. van der Waals, van Amsterdam, G pers. Fam. Mr. J. P. Bosman, Alkmaar, 5 De heer N. Waalewijn, Alkmaar, 1 Fam. A. A. Miiller-Magen- dans, Arnhem, 3 De hr. A. H. de Bruijn, med. docts. arts, Schiedam, 1 Mej. A.C.de Bruijn en dnstb. Schiedam, 2 Herstellingsoord Burgerweesh. Amsterdam. Gemiddeld aantal aanwezigen, 60 pers. Koloniehuis „Voor Jong Nederland". Gemiddeld aantal aanwezigen, 40 pers. Totaal 936 pers. Deze vreemdelingenlijst wordt des WOENSDAGSAVONDS gesloten. Na dien tfjd opgegeven namen komen in het'volgend nummer. Med. doet. en Arts, te consulteeren in „DE ZEE= MEEUW", Bergen aan Zee, 9-10 en IV2-2V2 uur. beveelt zich beleefd aan voor alle voorkomende werkzaamheden. - TE HUUR voor de maand September en langer: een gem. VILLA, bevat tende 8 kamers met badkamer. Aanbevelend, W. STROOMER. I. De rondreis door Noord=Holland, heen per Noord-Hollandsche Tram, en terug per boot, of andersom, rechtgevende tot oponthoud op alle plaatsen, die op de kaart staan aangegeven. Prijs le Klasse f 1.50, 2e Klasse f 1.—. Geïllustreerde reiswijzer kosteloos verkrijgbaar ten kantore te Alkmaar. Biljetten verkrijgbaar uitr sluitend aan de kantoren van beide Maatschappijen te Amsterdam en te Alkmaar. 2o. Lissone's Zuiderzeetocht (Maandag W oensdagV rijdags). Amsterdam Marken Enkhuizen—Volendam Vertrek van Amsterdam 's morgens 8.45, van Enkhuizen nm. 2.30 uur. Prijs f 3.—. Kinderen beneden 12 jaar f 1.50. Enkele-reis biljetten Amsterdam Enkhuizen of EnkhuizenAmsterdam. Prijs f 2. Kinderen beneden 12 jaar f 1.— 30. Lissone's Zuiderzee=tOCht (Dinsdag-Donderdag Zaterdags). Amsterdam—Marken—Hoorn—Volendam—Amsterdam. Vertrek van Amsterdam v.m. 8.45, van Hoorn n.m. 2 uur. Prijs f 3.—. Kinderen beneden i2 jaar f 1.50. Enkele-reis biljetten Amsterdam Hoorn of. Hoorn—Amsterdam. Prijs f 2 Kinderen beneden 12 jaar f 1.— Kaarten verkrijgbaar bij LISSONE, Amsterdam en bjj de „Alkmaar Packet" ten kantore aan de Voormeer te Alkmaar. Amsterdam. Russenweg, Oudburgerweg en Notweg te Bergen-Binnen. Verkoopt Villa's en Bouwterrein. Zeer billijke voorwaarden. Verhuurt Villa's (ook gemeubileerd). Bouwt Villa's in opdracht van toekomstige eigenaars en huurders. Inlichtingen verschaft de Directie: MAURITS PLATE, le Const. Huygensstr. 101, Telef. Int. 5150, te Amsterdam, en Oudburgerweg te Bergen.

Bergensche bad-, duin- en boschbode | 1911 | | pagina 3