Villa „Acma" te Bergen aan Zee. deren' voor wie een verbliif aan zee §oed is, opgenomen. Het herstellingsoord is Dit vacantie- en herstellingsoord voor trouwens het geheele jaar geopend. Niet kinderen uit den beschaafden stand van dan bij hooge uitzondering wordt een ver- 4 a 5 tot 12 a 14 jaar is geheel naar de blijf voor korter dan 14 dagen toegestaan, eischen des tijds en der hygiëne op het Mej. E. Spakler vertelde na een bezoek zuiden gebouwd. Het staat onder leiding aan „Acma" in het tijdschrift „De vrouw der dames Woutman, van wie de oudste, en haar thuis", dat de geheele moderne Mej. A. H. Woutman, directrice en pleeg- inrichting en de flinke jonge vrouwen, die zuster is en voor het lichamelijk welzijn zich van ganscher harte aan dit werk van der jeugd zorgt, de tweede is onderwijzeres kinderverzorging wijden, een aller aange- en houdt, waar dit verlangd wordt, de naamsten indruk makenmen zou nog weer studies der kinderen bij, de derde bestiert jong willen zijn om zich een dergelijke, het huishouden, terwijl de jongste der zusters voldoening gevende werkkring te scheppen overal helpt waar haar hulp gewenscht is De doctoren Cenijn, directeur van het kinder en haar jeugd en vroolijkheid komen den ziekenhuis aan de Laan v. Meerdervoort te kinderen bij hun spel ten goede. Mid-zomer 's-GravenhageScheltema, Sweelinckstr. 35, is het altoos vol in „Acma", doch oók in den Haag, en Schaly, te Breda (Teteringen) het voor- en najaar worden er gaarne kin- geven gaarne inlichtingen. Kijkje in een straat te Bergen aan Zee.

Bergensche bad-, duin- en boschbode | 1913 | | pagina 11