Bergensche Bad-, Buin- en Boschbode m ie NEGENDE JAARGANG. - No. 3. ZATERDAG 22 JUNI 1918. Redacteur-Uitgever: C. NANNES GORTER. Adres: Fotografie-Wedstrijd. OP 19 JUNI 1918. Hotel „DE RUSTENDE JAGER" te BERGEN LANGESTRAAT No. 55 te ALKMAAR Het Dag. Bestuur van den Bond van Nederlandsche Noordzeebadplaatsen heeft deze week vergaderd ter voorbereiding van den wedstrijd voor alle fotogra- feerende Nederlanders en voor buitenlanders, welke in een bij den Bond aangesloten badplaatsen gedu rende de maanden Juli en Augustus tijdelijk verblijf houden. Deze wedstrijd kan alleen doorgaan indien het militair gezag van de in staat van beleg ver klaarde badplaatsen hiervoor zijn gewaardeerde me dewerking wil verleenen. In deze vergadering werden de voorwaarden voor deelneming vastgesteld, doch deze kunnen op dit oogenblik nog niet worden publiek gemaakt. De voorzitter der Amsterdamsche Amateur-fotografen- vereeniging, de heer Ign. Bispinck, heeft het bestuur van den Bond voor de regeling van advies gediend. Door den heer Mulertt, kunstschilder te Katwijk, is een artistieke reclameplaat vervaardigd, waarvan aan de aangesloten badplaatsen dezer dagen een foto- grafischen afdruk ter kennismaking zal worden toe gezonden. Groote exemplaren van deze zeer geslaagde reclameplaat zullen verkrijgbaar worden gesteld om in hotels en pensions opgehangen te worden. Behalve de door den Bond disponibel gestelde zilveren en bronzen medaljes en de gouden medalje als eereprijs, is door den voorzitter der Amateur- fotografen-vereeniging een plaquette geschonken voor de mooiste strandopname met wolk- en luchteffecten. Alle foto's zullen worden beoordeeld door een Jury van drie deskundigen, aan wie twee leden van het bestuur van den Bond van Ned. Noordzeebad plaatsen zullen worden toegevoegd. (De Pensions zijn in alphabetische volgorde ge> rangschikt.) Villa „Anthoniushoeve". Mej. J. P. Peck, van Bussum, Huize „Agatha". Mevr. T. Pollones, van Amsterdam, Mej. Maas, Huize „Aurora" (Russenplein). Mevr. Werdehnann,_ van Amsterdam, 1 pers. 1 pers. 1 1 pers. 2 1 1 1 2 De Hr. en Mevr. W. Pohle, Utrecht, Mevr. Witske, Amsterdam, De Hr. B. D. Brouwer, J. C. Brouwer, De heeren Samson, Pension „Bergeroord". De Hr. A. W. Knetemann, van Haarlem, 1 pers. H. J. Donkers, Middelburg, b De Hr, P. M. Röthe, Döbeln i/ Sachsen 1 Fam. E. Bennetz, Amsterdam, 3 Mej. L. Saalfrane, fj i Fam. L. Boom, Alkmaar, 4 Pension P. C. Baltus (Karei de Grootelaan). Fam. H. von Weiher, van Berlijn, 4 pers. Zuster L. Arntzenius, Fam. Mevr. Ittmann, Utrecht, 3 Mej. J. Welsch, 's-Hertogenb., 1 Huize „Bregitta". Fam. Ensink, van Alkmaar, 7 pers. Schilthuis, Rotterdam, 8 Villa „Bartha". Fam. Chr. H.. Pfeiffer, van Watergr.m., 5 pers. Pension „Berkhout". Mej. Vennekool, van Zaandam, 1 pers. Weitinga, Amsterdam, 1 Mevr. Van Romünde, 1 Jfam. Ansingh, 2 Fam. Dr. Kintz, van Amsterdam, Dr. Klip, Dames Van Bommel, - Den Haag, Fam. Kiewiet dé Jonge, Uithoorn, Mevr. Petrie, Rotterdam, Pension „Beata". Mej. A. J. A. Lambeek, van Amsterdam, Villa „Beukenhorst". Fam. A. Kreymborg, van Amsterdam, Henri v. Walraven Graaf v. d. Berg, Haarlem, 't Huis „De Doorntjes". De Hr. eu Mevr. L. L. Swarsch—Berg, van Amsterdam, Pension „Duinoord", Fam. Th. Peppink, van Amsterdam, H. Witsel, Villa „Erica". Mevr. H. Bergsma— Mahlinger, van Wiesbaden, De Hr. en Mevr. M. Prins, .'otterdam, Mevr. De Jong-Kalis, Den Haag, De Hr. en Mevr. C. Kalis, Düsseldorf, Mr. W. H. v. d. Horst van Lil, Dordrecht, Villa „Eldorado". Fam. M. Schulman, van Amsterdam, Villa „Flora". Fam. A. van der Meulen, van Buiksloot, Villa „Galanthus" (Schoolstraat). Fam. H. Velthuijs, van Zaandijk, Pension „Geertruida", De Hr. en Mej. Franzen, van Amsterdam, Mej. Bohlken, Pension „de Haemstede". Jhr. O. Reuchlin, van 's-Hertogenb. Fam. van der Hart, Arnhem, Fam. Hülsmann, Amsterdam, Dames Binger, Fam. Heemskerk Veeckens, Mej. Goedewagen, Mr. Kinderman, Den Haag, Fam. Risselade, Heemstede, Frl. M. Beyer, Godesberg, Huize „Hanca". Mevr. Wed. I. C. Stuffers, van Utrecht, 3 pers. 6 2 2 1 2 pers. 7 pers. 3 3 pers. 3 pers. 2 Mevr. S. v. Alphen de Veer, Bussum, Mej. E. v. Alphen de Veer, Jos. Kat, Amsterdam, A. Stork, Baarn, M. van Campen, Amsterdam, A. van Assen, Groningen, Pension „Holland". Fam. Selleger, van Nijmegen, Hamhuis, Amsterdam, W. Schouten, Wormer.veer, J. C. Schouten, Villa „Intra Nos". Fam. A. W. J. v. Dusseldorp, van Koog a. d. Z. Huize „Ingeborg". De Hr. en Mevr. Jordaan, van Apeldoorn, Maassluis, Huize „Johanna". van Amsterdam, Münster, Amsterdam, Mej. Plooy, Fam. Kouveld, Mevr. Kuipers, Fam. Hatz, Ligtelijn, Ott de Vries, Van der Plank, Gorichem, Hotel-Pension J. P. Kreb. De Hr. en Mevr. H. J. v. d. Westeringh, Den Haag, Fam. Mevr. Zeggelink, Enschedé, J. v. d. Steeg, Scheemda, G. Kloosterboer, Westerlee, H. A. ten Have, Groningen, 1 pers. 2 1 2 6 pers. 4 pers. 4 pers. 2 pers. 3 pers. 5 5 3 5 1 3 3 1. 1 pers. 1 1 1 1 1 1 4 pers. 2 4 6 5 pers. 2 pers. 1 3 pers. 1 2 3 3 4 3 2 pers. 2 3 3 2 Pension „Kennemeroord". Mej. E. de Koning, van Dordrecht, 1 Pension „Meidoorn" (Prinsesselaan). Mej. M. A. Th. Graadt van Roggen, van Den Haag, Dames De Lange, Alkmaar, Pension „Montevideo". Mej. R. Frank, van Amsterdam, A. Franco, S. de Jong, Rotterdam, Fam. Rosenfeld, Amsterdam, Villa „Magdalena". Fam. D. C. F. Eendenburg, van Petersburg, Pension „Olivia". Mej. De Vries, van Amsterdam, Joh. Terpstra, Groningen, G. de Jong, Pension „Oudburg" (Breêlaan). Fam. R. L. A. Opdenberg, Vau Amsterdam, „Oranje-Hotel". Fam. Rueb, van Rotterdam, Dames Nering Bögel, Nijmegen, Pension „Russenweg". De Hr. E. H. Kol, van Utrecht, J. C. Gerritsen, Amsterdam, Fam. C. Jansen Cz., Utrecht, Pension „Stroomer". De Hr. en Mevr. H. J. G. de Barbanson, van Amsterdam, Fam. S. Beek, Mej. T. Piccardt, Westérnieland pers. pers. pers. pers. pers. pers. pers. pers. (Gron.), Amsterdam, Lunstrath, Dortmund, Pension „De Wilg". Fam. J. van Gilse, van Utrecht, J. J. van Hell Jr., Bussum, Amsterdam, Rotterdam, ,'t Witte Huis". van Amsterdam, Rotterdam, pers. Mevr. De Bont, Fam. H. de Ruiter, Pension Mej. C. Kats, De Hr. Eibink, Snellebrand, Fam. Weesing, Mej. N. Karssen, Fam. J. O. Groen, C. Kleijkamp, I. Esser, Mevr. v. d. Meer, Nijmegen, Smit, Arnhem, Pension „De Zonnebloem". Mevr. Anema, van Leeuwarden, 2 Pension „Zomerlust". De Hr. H. Stark, van Kiel (Duitschland), 1 A. Walter, De WelEw. Hr. P. Kleintjes, De Hr. J. v. Brandes, J. T. G. Meijer, Pension „Zonneheuvel". Mej. A. J. van Oostveen, van Amsterdam, Siegnitz Berkel, Amsterdam, pers. pers. Fam. Boerlage, Mej. Koffijberg, Freule v. d. Santheuvel, M. Schwartzenberg, Fam. Janclaes, Dames Cohen, Mej. L. Lagenian, Mej. A. Smittel, Fam. Van Leiden, Mej. J. Kempen, Haarlem, Veldwijk, Den Haag, Amsterdam, Krommenie, Amsterdam, pers. Op zich zelf wonenden: Villa „Anna". Fam. Ph. M. Bosscher, van Alkmaar, Villa „Anna" (Hoflaan) Fam. Pot Sr., van Alkmaar, 6 pers. 4 pers.

Bergensche bad-, duin- en boschbode | 1918 | | pagina 1