PESlE's FAMILIE-BAD ypnne Mijnhardf's NATUUR ZWEM- en ZONNEBAD. GROENEWEG. BERGEN (N.-H.) crème „Duintop". Mejuffr. A. Boldingh, Haarlem, Mejuffr. C. Kruijer, Haarlem, G. Hondius Boldingh, A'dam, De Hr. en Mevr. Ir. W. Hondius Boldingh, Eindhoven, Mej. Ch. Poorter, Haarlem, „Duinrode". De Hr. en Mevr. Mr. N. Bolkestein, A'dam, „Duinviooltje". De Hr. en Mevr. W. J. Schütte, A'dam, „Elzenhol". De Hr. en Mevr. L. Otterbeek, Hilversum, „Elzenlaan". De Hr. en Mevr. A. Overzee, Zaandam, De Hr. en Mevr. J. de Jong, A'dam, „v. Hasseltstr. 6". De Hr. en Mevr. P. Jongert, R'dam, „Hilda". Jhr. en Mevr. D. de Blocq van Scheltinga, Amersfoort, „De Hoek", De Hr. en Mevr. A. Kruithof, Nijmegen, „Hoogeduin". Mevr. A. HonigMeevers, K. a. d. Z., Mevr. Meevers, den Haag, Mevr. Nikkels—Honig, Wassenaar, „Hoog Droog". De Hr. en Mevr. S. C. van der Meulen, A'dam, „De Kluis". De Hr. en Mevr. J. Fijn, Bergen, „De Kokkel". De Hr. en Mevr. A. Piek, A'dam, „Laura". Mej. F. J. M. Dubois, Utrecht, Mej. M. van Rijckevorsel, Utrecht, Mef. H. Jonker, Arnhem, Mej. C. M. Dubois, Utrecht, Mej. A. van Rossem, Baarn, Mej. T. Charbon, Arnhem, „De Lijster". De Hr. en Mevr. L. J. Groenendijk, A'dam, „Marijke". De Hr. en Mevr. Dr. G. M. A. I. Krijger, Zwijndrecht, „Mei". De Hr. en Mevr. J. van der Linden, A'dam, „Noviomagum". De Hr. en Mevr. E. H. Kok, Hilversum, „Paulina". Mej. T. Vaalberg, Delft, Mej. A. Barends, Delft, Mej. G. de Jong, Delft, Mej. C. Kemp, Delft, „Parnassia". De Hr. en Mevr. Mr. H. T. Asser, A'dam, „Pax in Terra", De Hr. en Mevr. Dr. A. H, J. Wind, Groningen, ,,'t Roefje". De Hr. en Mevr, Dr. H. C. Jelgersma, Oegstgeest, „Sandy-Corner". De Hr. en Mevr. J. Th. Fernhout, Baarn, „Schelpduin". De Hr. en Mevr. G. Dekker, Zaandam, „Shanti". Fam. Mevr. MohrRedele, Eindhoven, „Skopia". De Hr. en Mevr. Th. van Hoorn, A'dam, „Tine". De Hr. en Mevr. Ir. H. P. Uittenbogaard, Dordrecht, „Wernau". Mej. Loman en verzorgster, A'dam, „Westerlicht". Fam. Mevr. Urban, Thoury-Ferrottes, Frankrijk, De Hr. Ph. Smit, Thoury-Ferrottes, Frankrijk, De Hr. J. Smit, Thoury-Ferrottes, Frankrijk, „Windy-Ridge", Baron en Bsse. Mr. B. Ph. van Harinxma thoe Slooten, Leeuward., „Zeedroom". De Hr. en Mevr. E. Kaars Sijpesteyn, Krommenie, „Zeevonk". De Hr. en Mevr. J. J. Keijzer, Zaandam, „Zonnehuis". Mej. N. Greidanus, A|dam, Mej. A. Zegerius, A'dam, Jojetje Klap, A'dam, Pers. Bio-Vacantieoord „Russenduin", A'dam, 110 Duitsche Ferienkolonie, A'dam, 40 Vacantiehuis „Voor Jong Nederland", A'dam, 46 Vacantieoord „Zeehuis", A'dam, 120 Wateroppervlakte c.a. 6000 M2. Afzonderlijk Kinderbad. Dagelijks geopend van 7 uur v.m. tot zonsondergang. Zwemonderricht door gediplomeerd zwemmeester. Verkrijgbaar bij: Mej. A. E. ROMENY, Breelaan 17, Telefoon 109. C G. HALI Jr., Stationsstraat 11, Telefoon 176. Nieuwsberichten. DE TOCHT VOOR DE OUDEN VAN DAGEN. De heer P. Besse, een der organisatoren van den tocht voor ouden van dagen bericht ons, dat de proef van het vorig jaar om dezen tocht per tou- ringcar's te maken zoo zeer heeft voldaan, dat voor goed wordt afgezien om dezen tocht met particu liere auto's te maken. De oude menschen vinden het veel gezelliger in de touringcar's bij elkander te zitten en voor de leiders is de organisatie op deze wijze veel gemak kelijker. De reis gaat ditmaal via Alkmaar en Hoorn naar Medemblik. Van Medemblik toert men door de Wieringermeer over Slootdorp naar den Oever, waar tot het koffiehuis den afsluitdijk wordt opge reden. Door Wieringen wordt de terugtocht naar huis ondernomen. Voor een groot deel wordt de tocht gemaakt, waarover wij in dit nummer een beschrijving pu- bliceeren. Verblijdend is het te vernemen, dat de organi satoren van den tocht, die daardoor ieder jaar een zonnestraal brengen in het leven van de ouden van dagen van elke gezindte, zoowel bij de burgerij in Bergen als die te Bergen aan Zee de gewenschte steun ondervinden om den tocht mogelijk te maken. Dit mooie werk mag zich nog gelukkig in de sympathie van de bevolking verheugen. Aan de organisators past zeker een woord van dank. De ouden van dagen wenschen wij een dag van vreug devol genoegen. THE RAMBLING SERENADERS. The Rambling Serenaders, de uitnemende Hol- landsche band, die in de seizoens 1930 en 1931 op zoo uitstekende wijze in de Rustende Jager de mu ziek verzorgden, zijn door den heer Diesfeldt we derom geëngageerd. Zaterdagavond was het hun gala-avond. Velen bewaarden aan deze band, die over een schat van instrumenten beschikt, de aangenaamste herinne ringen en het was dan ook niet te verwonderen, dat de gala-avond zich evenals de daarop volgen de Zondagavond kenmerkte door een druk bezoek. Deze band behoort tot de beste in den lande en staat bij de gasten om het bijzonder rythme hoog aangeschreven. Ook voor de jongelui is de komst van The Rambling Serenaders een evenement. The Rambling Serenaders vierden triumfen in het Carlton Hotel te Amsterdam en in verschillen de groote gelegenheden in ons land. Het vorig jaar musiceerde de band in Monopole te Zandvoort en in den voorbijen winter verzorgde zij de muziek in Astoria te Groningen. Ook voor de klassieke mu ziek op de matiné's is de band volkomen ingesteld. CARILLON-CONCERT door P. A. van Langen op Donderdagavond 28 Juni van 8.309.30 uur te Alkmaar. Zomerfeest, Jan Vessies. Naar 't Bosch, M. OvermanZöllner. Liedje van de Mei, Lena Kruithofvan Diggelen. Drie blanke, blonde meiskes, Jac. de Jong. Intermezzo, Jef van Hoof. Allegro, Scheppers. Gaillarde, Thomé. Prelude, W. de Vries. Het roosje, Werner. Gondellied, Weber. Preludium, Jef Denijn, Totaal aanwezig 1522 pers. „Moeder, mag ik een dagboek houden „Zeker, kind." „O, moeder, mag ik dat opwindende dagboek houden, dat ik beneden in uw bureau vond?

Bergensche bad-, duin- en boschbode | 1934 | | pagina 9