VcD_ LUNCUPGDM Pension 'tGEZELLIGSTE ..ZITJE" VAN ALKMAAR... Vervolg Vreemdelingenlij si Boeken lezen? Leesbibliotheek y.Rossem's 20 - 30 ct. OP ZICH ZELF WONENDEN. „Aan de Zonzij". Pers. A. V. De Hr. en Mevr. Mr. W. P. Kessler, A'dam, „Aquarius". Fam. Mevr. A. Hover Wierdsma, Nijmegen, „Blinkert". De Hr, en Mevr. W. F. Westermann, A'dam, „Branding". De Hr. en Mevr. S. C. van der Meulen, A'dam, „Casemat". De Hr. en Mevr. Mr. C. P. Eecen, Oudkarspel, „Cor-Ben-Kee-Bar". De Hr. en Mevr. C. C. P. Ingwersen, A'dam, „Covente". De Hr. en Mevr. Mr. A. Q. Mees, A'dam, „Doliijn". Jhr. en Mevr. Mr. K. J. Schorer, Utrecht, „Drie Koningen". Jhr. en Mevr. J. Six van Hillegom, A'dam, „Duinhut". De Hr. en Mevr. J. Imelman J.Phz., Groningen, „Duinrode". De Hr. en Mevr. H. Emmer, Bussum, „Duinroosje". De Hr. en Mevr. G. Jannink, Enschede, Mej. de Graaf en 3 kinderen van Mevr. Janninkvan Heek, Lonneker, „Duintop". Fam. Mevr. Halewijn, Nijmegen, „Duinviooltje", De Hr. en Mevr. F. J. Soetens en Fam. A'dam, De Hr. en Mevr. Dr. P. L. Rietema, Uith.meeden, 5 „De Echo". De Hr. en Mevr. P. de Bruin, Schiedam, 5 „Elzenhof". De Hr. en Mevr. L. Otterbeek, Hilversum, 7 „Elzenlaan". De Hr. en Mevr. Dr. D. J. Göbel, Laren (N.H:), 5 „v. Hasseltstr. 6". De Hr. en Mevr. J. W. Stol, A'dam, 4 Dames Vroom, Haarlem, 2 Mej. K. Gouda, A'dam, „Hilda". De Hr. J. B. Veldhuis, A'dam, 3 „De Hoek". De Hr. en Mevr. Ir. C. Biemond, A'dam, 5 De Hr. en Mevr. F. G. Bodde, A'dam, 3 „Het Hooge Duin". Fam. Mevr. A. HonigMeevers, K. a. d. Zaan, 5 Mevr. NikkelsHonig, Wassenaar, 3 De Hr. Dr. Nikkels, Arnhem, 1 „Hoog Droog". De Hr. en Mevr. Mr. D. J. van Aalst, A'dam, 4 De Hr. en Mevr. G. Rahusen, A'dam, „Joke", De Hr. en Mevr. G. Grondsma, Alkmaar, 8 „Kieviet". De Hr. en Mevr. B. Levee, A'dam, „De Kluis". De Hr. en Mevr. H. Beers, Huizen, „De Kokkel". De Hr. en Mevr. A. Piek, A'dam, „Kooy". De Hr. en Mevr. F. Knoote, Apeldoorn, De Hr. W. F. C. Momma, Bussum, „Laura". De Hr. en Mevr. Mr. Jacq. Dutilh, R'dam, „De Lijster", Fam. Mevr. Rijpperda Wierdsma, Hattem, „Longroom". De Hr. en Mevr. S. W. Eeyssen, Alkmaar, „Magnolia". De Hr. en Mevr. E. Glerum, A'dam, „Marijke", De Hr. en Mevr. A. C. Abbing, A'dam, „Mei". De Hr. en Mevr. Dr. G. A. Charbon, Arnhem, „Molenbeeke". De Hr. en Mevr. J. H. Schmiedell, Bremen, „Noviomagum", De Hr. en Mevr. E. H. Kok, Hilversum, Fam. Mevr. de Neree tot Babberich, Utrecht, „Parkhuis". De Hr. en Mevr. D. de Wolff Peereboom, Alkmaar, „Parnassia". De Hr. en Mevr. Mr. H. T. Asser, A'dam, 10 Steeds nieuwe boeken. A Qphnplinl/ Catalogus verkrijgbaar U- UlillUGlIlllx Oldenburglaan, Bergen-Binnen. DRUKKERIJ. BOEKHANDEL. Telefoon 120. UJ Pers A. V. „Paulina". Mr. B. R. Wesseling, Utrecht, 7 „Paviljoen". De Hr. en Mevr. Mr. H. D. A. van Reenen, Bergen, 7 „Primula", De Hr. en Mevr. J. van der Bijl, Zeist, 6 ,,'t Roefje". De Hr. Leo Peltenburg, Bussum, 4 „Sandy-Corner". De Hr. en Mevr. J. Th. Fernhout, Baarn, 6 De Hr. en Mevr. Dr. W. G. Harrenstein, A'dam, 2 „Schelpduin". De Hr. en Mevr. P. E. Moes, Bussum, 7 „Scholekster". De Hr. en Mevr. H. P. G. den Tex, Baarn, 5 „Shanti". De Hr. en Mevr. Prof. E. Laqeur, A'dam, 7 „Sterntje". De Hr. en Mevr. H. de Sonna- villeArkesteijn, Nijmegen, 5 Mej. F. Arkesteijn, Nijmegen, 1 Jaap en Dolf Mastboom, Nijmegen, 2 „Tine". Fam. Mevr. Hilde Kugel, Berlijn, 5 „Ulysses". De Hr. en Mevr. A. S. de Muinck Keizer, Bilthoven, 8 „Verbrandepanhoeve". De Hr. en Mevr. Dr. P. A. van de Harst, A'dam, 8 „Voor Anker". De Hr. en Mevr. J. H. Smits, Schoorl, 5 ADVERTENTIËN. „Wernau". De Hr. en Mevr. Prof. Dr. A. Pannekoek, A'dam, 6 „Wester licht". Fam. Mevr. Urban, Thoury-Ferrottes, Frankrijk, 6 De Hr. Ph. en J. Smit, Thoury-Ferrot tes (Fra.), 2 „Windy-Ridge". De Hr. en Mevr. J. C. Spangenberg, A'dam, 9 „Zeedroom". De Hr. en Mevr. I. Keesing Jr., A'dam, 8 „Zeevonk". De Hr. en Mevr. J. J. Keijzer, Zaandam, 7 „Zonnehuis". De Hr. en Mevr. Ir. N. J. H. Haima van der Wal, A'dam, 8 Bio-Vacantieoord „Russenduin", A'dam, Duitsche Ferienkolonie, A'dam, Vacantiehuis „Voor Jong Nederland", A'dam, Vacantieoord „Zeehuis", A'dam, 110 40 60 120 Totaal aanwezig 4336 pers. Nieuwsberichten. Te Bergen (N.H.) wordt door een echt paar van 7 tot pl.m. 14 Augustus gevraagd. Franco brieven met condities aan J. J. DURKSZ, Stationsweg 49, Drachten. onze Lunchroom HERHALING VERLICHTINGSAVOND. Zoowel van de zijde van belanghebbenden als van de alhier vertoevende zomergasten kwam bij de V. V. V. het verzoek in, om een herhaling van den verlichtingsavond te geven. Algemeen was men van oordeel, dat hetgeen 18 Juli gepresteerd was, meer tot zijn recht zou zijn gekomen, wan neer de bezoekers niet door het onweer in een angststemming waren gebracht. De meesten had den daardoor verschillende geillumineerde lanen niet in oogenschouw kunnen nemen, hetgeen voor al voor de kinderen werd betreurd. Het bleek wel, dat de verlichtingsavond ten zeerste wordt op prijs gesteld en aangezien dit maal van het organiseeren van een vuurwerk op den avond van den dag van het Bloemencorso (8 Augustus) was afgezien, rijpte het denkbeeld om dien avond een herhaling van den verlichtings avond te geven. In 'n j.l. Maandag gehouden bijeenkomst van het bestuur der V. V. V. met de Commissie voor de V. V. V.-feesten en de vertegenwoordigers van de buurtcommissies voor den verlichtingsavond, werd na ampele bespreking besloten, op 8 Augustus een herhaling van den verlichtingsavond te geven. Aangezien van de buurtcommissies niet opnieuw geldelijke offers kunnen worden gevraagd, zal de V. V. V. voor de buurten, waar een deel der lam pions verregende, de benoodigde aanvullings lampions met kaarsen gratis verstrekken en bo vendien voor de lampions, die gebrand hebben, gratis kaarsen verschaffen. Deze maatregel vraagt van de V. V. V. een be langrijk financieel offer, waarop bij het vaststellen van de begrooting niet is gerekend. Het bestuur meent, gezien het feit, dat een verlichtingsavond zoo zeer op prijs wordt gesteld, dit offer te moe ten brengen. Het vertrouwt er op, van belangheb benden daarvoor extra-bijdragen te zullen ont vangen. De Directie van de Rustende Jager zegde reeds 25 toe; wij hopen dat meerderen dit goede voor beeld zullen volgen. Ook bijdragen van Bergen wèl-gezinde gasten worden gaarne in ontvangst genomen. Deze kunnen ter hand gesteld worden aan de administratrice van de V. V. V., die dage lijks in het Informatie-bureau naast het Postkan toor zitting houdt. Wij hopen de volgende week in de Badbode een flink aantal van deze steun pilaren te kunnen vermelden. Ook 8 Augustus wordt de Verlichtingsavond op geluisterd door Bergens Harmonie en het Muziek gezelschap St. Louis. HET STILLE STRAND-FEEST. Het kinderfeest van de Stille-Strand-vereeni- ging, dat een week te voren moest worden uitge steld, kon Zondag j.l. voortgang hebben. Een aan tal manen had aan het strand een aardig feest- terreintje ingericht, waarvan een tooneel met orkestruimte en kleedgelegenheid het voornaam ste onderdeel vormde. Het gezelschap Rees verzorgde de muziek en het echtpaar Wins uit Amsterdam wist met de onvolprezen poppenkast en de verbazingwekkende goocheltoeren de kinderen in een uitgelaten stemming te brengen. Een tweetal tooneelstukjes en het zingen van grappige liedjes door de kin deren verhoogde nog de stemming. Een groote schare toeschouwers volgde vol be langstelling de kindervreugde. Dank zij de giften der leden van de Stille-Strand-Vereeniging en van vele buitenstaanders konden de kleintjes rijkelijk met versnaperingen worden bedeeld. Het tweede Stille Strand Kinderfeest was in alle opzichten een succes.

Bergensche bad-, duin- en boschbode | 1934 | | pagina 13