VoövM- KOFA-Alkmaar TENNISPARK, Kruisweg, Bergen. - Telef. 2132. Bezoekt het Snel-Buffet Michels, Ie Klas Gravelbanen. - Tennisleerares en trainer aanwezig. - Depót Sportartikelen firma Eilers. J. SMIT Jz., „Sandy-Corner". De Hr. en Mevr. G. Haverkate Jr., Enschedé, 7 „Shanti". Mevr. A. E. Rèdelé van der Hoeven, R'dam, 1 Mevr. A. J. van der Hoeven, R'dam, 2 „Skopia". Mevr. G. W. M. Kamerlingh OnnesElfring, Bergen (N.H.) 4 „De Toog". De Hr. en Mevr. C. Krak, Alkmaar, 5 „Wernau". Mej. Loman en verzorgster, A'dam, 3 „De Wijde Blik". De Hr. en Mevr. E. Kaars Sijpesteyn, Krommenie, 8 „De Zeedroom". De Hr. en Mevr. Ir. A. Dekker, Wormerv., 8 „De Zeevonk". De Hr. en Mevr. A. F. DerksWerners, Utrecht, 5 De Hr. en Mevr. Th. WernersSandbergen, Utrecht, 5 „Zonnehuis". De Hr. en Mevr. Dr. H. G. H. Bosch en Familie, Grootebr., 10 „Zephyr". Jhr. en Mevr. J. S. E. Gockinga, Bilthoven, 5 Pers. Bio-Vacantieoord „Russenduin", A'dam, Duitsche Ferienkolonie Vacantiehuis „Voor Jong Nederland", Vacantiehuis „Het Zeehuis", A'dam, A'dam, A'dam, 100 40 66 120 VICTORIA-THEATER. „De onsterfelijke wals", In het Victoria-Theater is deze week een mooie film te zien: „De onsterfelijke wals". A. van Domburg schreef in „De Tijd" over deze film: „Een film, die Duvivier van zijn beste zijde doet kennen Miliza Korjus zingt de walsen en liederen voortreffelijk, maar toch altijd zoo, dat zij niet als soliste optreedt, doch onderdeel van de film blijft. Hierin ligt wel de grootste verdienste van de Onsterfelijke Wals, die nauwelijks con cessies doet en niettemin toch vat heeft op een zeer groot publiek. Het is de roes, die deze film tot een zeker succes maakt, de roes, die zich meester maakt van den toeschouwer. Na het zien van The Great Waltz begrijpt men ook de geest drift, waarmede men van deze film gewag maakt". BIOSCOOP „HARMONIE". „Jalouzie". In de Harmonie loopt van morgen af de Fran- sche film „Jaloezie". In het Handelsblad lezen we over dit filmwerk o.m.: „Niet alleen den critischen toeschouwer, maar ook den bioscoopbezoeker in het algemeen zal het niet ontgaan, dat hier inderdaad van film sprake is; na alle tooneel-imitaties, na alle pogin gen om in de film met duizend woorden datgene tot uiting te brengen, wat men met beelden alleen niet wist weer te geven, heeft men weer eens te meer bewondering voor een rolprent, waarin met weinig middelen en weinig woorden goede en mooie effecten worden bereikt". Totaal aanwezig 1145 pers. Predikbeurten. Ned. Herv. Gem. (Ruïnekerk) te Bergen. Zondag 18 Juni, voorm. 10 uur, ds. v. d, Kie- boom. Geref. Kerk te Bergen. Zondag 18 Juni, voorm. 10 en nam. 5 uur, ds. van Minnen. Evangelisatie „Maranatha". Zondag 18 Juli, voorm. 10.30 uur, ds. Norel, van Amsterdam. Rem. Geref. Gem., Alkmaar. Zondag 18 Juni, voorm. 10,30 uur, ds, Rappold. Evang. Luth. Gem., Alkmaar. Zondag 18 Juni, voorm. 12 uur, in de Kapelkerk, ds. v. d. Woude (gezamenlijke buitendag). Vrije Evang. Gem., Geesterweg, Alkmaar. Zondag 18 Juni, voorm. 10.15 en 's avonds 7 uur, ds. Ruys, onderwerp: „Ieder een profeet"; Don derdagavond 8 uur, vrouwensamenkomst. Ruïnelaan 11, BERGEN (N.-H.) Smederij, Rijwielhandel. Huishoudelijke Artikelen. Gas- en Waterfitter. Beveelt zich hiervoor beleefd aan. Alles wat U voor het badseizoen nodig heeft, vindt U bij ons in ruime keuze. De aardigste en nieuwste modellen badpakken in fraaie moderne kleuren, maar alleen de beste kwaliteiten. Alle maten, ook voor kinderen, zijn in voorraad. Verder badmutsen, badschoentjes, badmantels, bad handdoeken en alle bijbehorende artikelen. Van alles het beste tegen de laagste prijzen bij: Nergens ter wereld is het strand zoo breed en zoo zacht als aan den voet van onze Hollandsche duinen. Rustig rollen de golven op Bergen aan Zee aan. Oude Prinsweg, naast Café „De Oude Prins". Specialiteit in Fijne Croquetjes, Slaatjes, Broodjes. IJS-SALON. IJs, ook per Liter.

Bergensche bad-, duin- en boschbode | 1939 | | pagina 9