O „IAI A" O TENNISPARK, Kruisweg, Bergen. - Telef. 2132. Bezoekt het Snel-Buffet Michels, Ie Klas Gravelbanen. - Tennisleerares en trainer aanwezig. - Depot Sportartikelen firma Eilers. Bioscoop „Harmonie" - Lombardsteeg, ALKMAAR. Oude Prinsweg, naast Café „De Oude Prins". Specialiteit in Fijne Croquetjes, Slaatjes, Broodjes. IJS-SALON. IJs, ook per Liter. Vanaf heden tot en met Donderdag a.s. De schitterende, betooverende film met CLAUDETTE COLBERT en HERBERT MARSHALL. WOENSDAG MATINEE. LEEFTIJD 18 JAAR. Pers. A. V. Hotel „Trianon". Mej. Nielse, R'dam, 1 Fam. Tinbergen, R'dam, 2 Fam. Holvoet, R'dam, 2 Mevr. de Vries, Amersfoort, 1 Fam. Selman, A'dam, 3 Fam. Mevr. Elzbacher, Berlijn, 2 Fam. Neumeijer, Homburg, 3 Mevr. de Jager Mesenbroek, Arnhem, 1 De Hr. Levi, Amersfoort, 1 De Hr. de Beer, Amersfoort, 1 Mej. Dekker, Willemstad, 1 Maris, Fijnoort, 1 Fam. Wissema, Harlingen, 2 De Hr. R. Lanes, A'dam, 1 Pension „Wilhelmina". Fam. Dr. Weyers, Groningen, 4 Fam. de Galan, R'dam, 4 Dames Stegeman en Hoekstra, R'dam, 2 Fam. Hillegaert, A'dam, 2 Op zichzelf wonenden. „Aan de Zonzij". Mevr. L. BoekeMirandolle, Utrecht, 6 „Voor Anker". De Hr, en Mevr. J. H. Smits, A'dam, 4 „Anna". De Hr. en Mevr. J. L. J. Schreuder, A'dam, 5 „Aquarius". De Hr. en Mevr. C. L. Tondu, Utrecht, 7 „Covente". De Hr. en Mevr. Mr. H. Fortuin, Hilversum, 7 „Dennenzicht". De Hr. en Mevr. Hoogeveen, Bergem (Fr.), 3 „De Distel". De Hr. en Mevr. Mr. W. Verkade, A'dam, 5 „De Duinhut". De Hr. en Mevr. W. R. Menkman, A'dafn, 4 „Duinrode". De Hr. en Mevr. H. Mees, Haren (Gr.), 6 „Duinroosje". De Hr. en Mevr. G. J. Jannink, Parijs, 6 „Duinviooltje". De Hr. en Mevr. J. ten Hoopen, Lochem, 6 „De Echo". De Hr. en Mevr. J. G. Raatgever, Utrecht, 4 „Elzenhof". De Hr. en Mevr. P. C. Th. van der Lugt, R'dam, 6 „Elzenlaan". De Hr. en Mevr. Mr. Hes, den Haag, 3 De Hr, en Mevr. M. Drielsma, den Haag, 4 „v. Hasseltstr. 6". De Hr. en Mevr. H. Merkus, Wormerveer, 5 „Herline". De Hr. en Mevr. C. R. C. Laan, Wormerv., 7 „Hilda". De Hr. en Mevr. C. P. Gerth, Driene (Enschede), 7 „De Hoek". De Hr. en Mevr, Mr. O. A. Stradmeyer, A'dam, 7 „Hoog en Droog". De Hr. en Mevr. Dr. D. K. Rijkels, Winschoten, 6 „Jacob Kalifweg". Mevr. M. Rothschild Wittgensteiner, A'dam, 1 „Joke". De Hr. en Mevr. G. Grondsma, Alkmaar, 5 De Hr. en Mevr. P. Krom Grondsma, Alkmaar, 3 Kerkstraat 7a. De Hr. en Mevr. G. Duif, Alkmaar, 2 „Kooy". De Hr. en Mevr. Mr. E. A. M. Lamers, A'dam, 6 „De Kubus". De Hr. en Mevr. W. Peters, R'dam, 7 „De Lijster". De Hr. en Mevr. Dr. L. J. Boelen, R'dam, 7 „Marijke". Mevr. M. C. Kleefstra, Mej. M. C. en Mej. J. M. Klein, A'dam, 3 „Molenbeeke". De Hr. en Mevr. J. H. Schmiedell, Bremen, 7 „De Nachtegaal". De Hr. en Mevr. Alfr. F. Krenz, Blaricum, 7 „Noviomagum". De Hr. en-Mevr. Mr. A. D. van Regteren Altena, Utrecht, 5 De Hr. en Mevr. Mr. B. V. A. Röling, Utrecht, 5 „Parkhuis". De Hr. en Mevr. C. Cremers, Heemstede, 7 „Pauline". De Hr. en Mevr. N. Ieidels, Delft, 3 Pers. „Paviljoen". De Hr. en Mevr. Dr. K. A. Hoekstra, Arnhem, 6 „Pax in Terra". De Hr. en Mevr. Mr. J. A. C. H. Uden van Drooge, Dordrecht, 2 „Roefje". De Hr. en Mevr. Dr. W. Wilmink, Z.-Scharw., 6 „De Ruyter". De Hr. en Mevr. Jac. Verkade, Zaandam, 7 „Saenden". De Hr. en Mevr. J. J. Keyzer, Zaandam, 7 „Sandy-Corner". De Hr. en Mevr. W. T. Kroese, Enschede, 6 „Schelpduin". De Hr. en Mevr. J. H. Schaad, Zwolle, 7 „Shanti". De Hr. en Mevr. P. Goedkoop Dzn., A'dam, 6 „Skopia". De Hr. en Mevr. E. T. Kuiper, A'dam, 6 „Spoorklok I". De Hr, en Mevr. D. van Geel, Hoofddorp, 5 „Spoorklok II". De Hr. en Mevr. Kalnakovski, A'dam, 5 „Spoorklok III". De Hr. en Mevr. J. A. A. Meyer, Velp (Gld.), 4 „Tine". De Hr. en Mevr. J. Jonker, A'dam, 5 „De Toog". De Hr. en Mevr. C. Krak, Alkmaar, 5 Wester licht". De Hr. en Mevr. M. van Embden, A'dam, 7 „Windy-Ridge". De Hr. en Mevr. J. F. T. van Heemskerck Veeckens, A'dam, 5 „De Wijde Blik". Baron en Bsse. Mr. B. Ph. van Harinxma thoe Slooten, Leeuward., 8 „De Zandbak". De Hr. en Mevr. Mr. J. A. Schreuder, Groningen, 7 „De Zeedroom". De Hr. en Mevr. J. Swart, Heelsum, 7 „De Zeevonk", De Hr. en Mevr. Prof. P. W. Kamphuisen, Velp (Gld.), 8 „Zephyr". Jhr. en Mevr. J. S. E. Gockinga, Bilthoven, 5 De Hr. en Mevr. Dr. J. M. Prakke, Groningen, 5 Bio-Vacantieoord „Russenduin", A'dam, 100 Duitsche Ferienkolonie A'dam, 40 Vacantiehuis „Voor Jong Nederland", A'dam, 66 Vacantiehuis „Het Zeehuis", A'dam, 120 Totaal aanwezig 2265 pers. GEVONDEN EN VERLOREN VOORWERPEN. Mei en Juni 1939, Gevonden: Een zwart hondje; huissleutels; diverse porte- monnaies; oud damesrijwiel; bruine hoed; diverse handschoenen; herdershond; wit hondje; blauwe ceintuur; heerenparapluie; notitieboekje; belas tingplaatjes; groen losbladig boekje; zilveren ro zenkrans; zilveren potlood; blauwe jekker; rozen krans in étui; blauwe postduif met ring 3297R; hondenpenning; zilveren Zeeuwsche broche; pad vinderspetje; wit kinderhoedje; nikkelen horloge; roodbruin hondje; broche met steenen; rozenkrans; nikkelen vulpotlood; padvindersriem; groene cein tuur; motorbril en handschoen; zwarte alpino muts; ring met drie sleutels; vulpen en vulpotlood; gewicht; grijze slip-over; speldje N. R. V.; abonne ment zwembad; bruine ceintuur; kindermutsje; verchroomd armbandhorloge; zwarte parapluie; kano; schakelarmband; gele ceintuur; armband horloge; bruine pantoffel; oorbelletje; kinder schoentje; witte duif geringd 11798/HL 1939; nik kelen mes; grijze jongenspet; sierspeldje; mantel ceintuur; witte muts; zwart lakschoentje en geel kindersokje; nikkelen damespolshorloge; spaar kaart; groene sjaal; bruine kindercape; gummi paardje; kralen rozenkrans; bindtouw voor hooi; paar bretels; foto; bruine dameshoed; dames arm bandhorloge met schakeltjes; vulpen; kinder mutsje; speelgoedhondje. Verloren: Diverse portemonnaies; parapluie; dop van een auto; belastingplaatjes; zwarte vulpen; diverse handschoenen; bruin lederen, tabakszak; zwarte damestasch met inhoud; witte terrier; bril met roodbruin montuur; lichtgroene mantel; blauwe ceintuur; zilveren damesarmbandhorloge; rood damestaschje; geel notitieboekje; bruine rugtasch; donkerblauwe ceintuur; fantasie oorknop; granaat ketting met gouden slotje; zilveren damesringetje; wit speelgoedhondje; donkerblauwe sjaal met bloemen; vierkant rood-wollen sjaaltje; motor sleutel; spoorkaartje retour UtrechtBergen; zwart wollen monteltje; zilveren damespolshor loge; gesmeed zilveren broche; zwarte haarkam; zwart wollen jasje; bruine mantel; zwarte vulpen; beige das; wit kinderschoentje; herdershond; bruin lederen schrijfportefeuille; pak waschgoed; nikkelen heeren armbandhorloge! sigarendoos met foto's en sigaren; groot knipmes; groen jongens- mesje; bankbiljet van 10.dop van benzine tank; lichtroode Parker vulpen; dames vulpen; bril; naafdop van motor; damesrijwiel; vulpen en vulpotlood in étui; zelfontspanner van fototoestel; gouden schakelarmband met gouden slot; étui met rozenkrans en ketting; witte jonge gans; nieuwe duimstok; gouden zegelring met wapen; dames- parapluie; geel gespikkeld manteltje; blauwe slip over; gouden broche; auto-papieren; bril in étui; witte strandschoentjes; hondenhalsband met ket ting; rood étui met nagelgarnituur; grijs geblokte vulpen; duo-voetrust van motor; damesparapluie, zwart met witte streepjes; kort groen damesjasje; broche met gekleurde steentjes; gummi popje; da mesparapluie met foudraal; zwarte vulpen; bruin lamsvel jongensjasje; donkerblauw jongensvestje; zwembroek, damesbadpak en handdoek; roode boodschappentasch; damesarmband; gevlamde Parker vulpen; rieten mandje; zilveren damesarm band; abonnementkaart Pesie-bad; imitatie paar- len ketting; gouden dasspeld. ZON EN REGEN. Paden oneindig door teer groen omhuifd Zon die de donkerste plekjes omstuift, Wat dor is en dood door het licht toch nog leeft. Luifel van groen door de zon haast doorzeefd. Paden doorweekt, groen parelend va nat Zoo zag ik weer 't bosch na een regenbad. Somber het bosch van een donkeren toon. Verstoken van zon en toch bekorend en schoon. Vogel die zingt weer, blij hoog en luid Schudt er, nog huiverend, zijn veeren uit T. Gr.—Min.

Bergensche bad-, duin- en boschbode | 1939 | | pagina 10