Om 30.000 dollar. A. DAM Co. TENNISPARK, Kruisweg, Bergen. - Telef. 2132. RIJPAARDEN per dag en per uur. 508 „Balilla" Bezoekt het Snel-Buffet Michels, Ie Klas Gravelbanen. - Tennisleerares en trainer aanwezig. - Depot Sportartikelen firma Eilers. Kennemer Manege - Bergen aan Zee. PENSION. - STALLING. Bioscoop „Harmonie" - Lombardsteeg, ALKMAAR. SCHARLOO - ALKMAAR „De Popel", Zuidlaan. Fam. Wijnberg, Prinsesselaan 14. Fam. Mossel, „Quajan", Noordlaan. Fam. Davids, Fam. te Slaa, Raadhuisstraat 8. Fam. G. Schoo, „De Reiger", Eikenlaan. Fam. Bigot, „Repesteeltje", Dr. v. Peltlaan. A'dam, A'dam, Zaandam, Zaandam, A'dam, A'dam, Mijdrecht, Fam. Verweij, „Rensina", Loudelsweg. Fam. Salemons, A'dam, „Ribes", Breelaan. Fam. Waaijer, A'dam, „Riposo", Hoflaan. Fam. Smit, A'dam, „Romajo", Verl. Geestweg. Fam. Schrijver, A'dam, „Rozenhaag", v. Reenenpark. Fam. Mellenberg, A'dam, Ruïnelaan 11. Fam. Martens, Roosendaal, „Rustenburg", Oldenburglaan. Fam. Evers, A'dam, „Ruimzicht", Nassaulaan. Fam. Kratts, A'dam, „Rusthoek", Notweg. Fam. Mevr. de BoerKuipéri, den Haag, „Senang". Oldenburglaan. Fam. Vegter, R'dam, St.-Anthoniestr. 23. Fam. Korthof, A'dam, „Semper Virens", Kerkelaan, Fam. Ds. Ruijs, Lisse, „Sor.nevanck", St.-Anthoniestraat. Fam. Gruttering, „Sparreheuvel", Rondelaan. Fam. Joh. A. Dekker, „De Sloep", Wilhelminalaan. Fam. Holtes, Stationsstraat 13a. Fam. Grijseels, ,,'t Sterntje", Eikenlaan. Fam. Guljee, St.-Anthoniestraat 24. Fam. de Wink, St.-Anthoniestraat 11. Fam. Honingh, „De Stomp", Lijtweg. Fam. Kramarokij, Stroomerlaan 4. Fam. van Dijk, Stroomerlaan 12. Fam. Schopman, Stroomerlaan 20. Fam. G. Bokhoven, „De Spang", Nassaulaan. Fam. Graatsma, „Thorn", Kerkelaan, Fam. v. Zanten, „Tubanta", Oldenburglaan. Fam. Mevr. H. Bos, „Tonik", Middengeestweg. Fam. R. te Riele, „Titia", Stroomerlaan. Fam. Langendijk, „Truus", K. de Grootelaan. Fam. Meijert, „Thea", Kerkelaan. Fam. de Roo, „Tommy", Eikenlaan. Fam. Ploeger, „Tonij", Turiweg. Fam. Brouwer, „Vir.kenrest", Kastanjelaan. Fam. A. C. Bakker, „Vitalis", Stroomerlaan. Fam. Zethoven, „De Vlerken", Buerweg. Fam. v. Ravenstein, „Vogelenzang", Noordlaan. Fam. Pietersen, „Vredelust", Hoilaan. Fam. Molenaar, „De Weegbree", Hoilaan. Fam. Lakeman, „Wending", Dr. v. Peltlaan. Fam. van Kooij, „Widomes", Dr. v. Peltlaan. Fam. Top, „Weidebloem", Zuidlaan, Fam. Petersen, „De Wingerd", Ruïnelaan, Fam. Meijer, ,,'t Woud", Heereweg. Fam. van Dorp, „Westerbosch", Eeuwigelaan. Fam. Dr. Went, „Wianda", v. Peltlaan. Fam. J. Kant, „Wittenburg", Breelaan. Fam. Meester, „De Zanders", Nesdijk. Fam. Lamme, „Van Zantenhoi", Zuidlaan. Fam. Rietbergen, ,,'t Zonneke", Loudelsweg. Fam. Overdiek, „Zonneweelde", Kruisweg. Fam. Ziegeler, Wijhe, A'dam, A'dam, A'dam, Sneek, Pers. 5 5 5 5 5 4 6 5 2 4 2 3 4 6 7 6 10 7 A'dam, 6 Wormerv., 8 A'dam, A'dam, Amstelv., A'dam, A'dam, A'dam, A'dam, Zaandam, Leeuward., A'dam, A'dam, A'dam, A'dam, A'dam, A'dam, A'dam, A'dam, A'dam, Indië, Zaandam, Utrecht, A'dam, Huizum, Alkmaar, den Dolder, A'dam, Amstelv., A'dam, R'dam, A'dam, Duivendr., 4 5 3 2 2 6 2 3 4 5 5 4 5 6 8 5 6 6 6 5 5 3 5 5 6 4 8 5 3 8 4 4 7 6 Vanaf heden tot en met Donderdag a.s. Charmantste en pittigste comedie uit de Fransche productie: met KöTHE VON NAGY en GEORGES RIGAUD. WOENSDAG MATINEE. ELKEN LEEFTIJD. 4 cylinder, 1090 cM:;. Cabrio-limousine 4 zitplaatsen 508 C f 1560. Sedan 4 zitplaatsen 508 C f 1450.- 4 versnellingen, waarvan derde en vierde geruisch- loos, kopkleppen, onaf hankelijk geveerde voor wielen, hydraulische schokbrekers, hydraulische remmen. Maximum Snelheid 105 a 110 K.M. per uur. Benzineverbruik: 1 L. op 12 a 13 K.M. Gewicht: 875 K.Q. TELEFOON 2490. Oude Prinsweg, naast Café „De Oude Prins". Specialiteit in Fijne Croquetjes, Slaatjes, Broodjes. IJS-SALON. IJs, ook per Liter. Pers. „Zonnewende", Oldenburglaan. Fam. Stadlander, A'dam, 4 „Zeerust", Oldenburglaan. Fam. Gratema, Badhoeved., 3 Simmerwente", Breelaan. Fam. Los van Aarlanderveen, Houten, 6 „Zonnetje", Spoorlaan. Fam. H. N. Muntjewerff, Bussum, 5 (Zie vervolg in het 4de blad). Moderne Tuinameublementen, stroomlijn-model.Compleet voor slechts f 14.- Kleur naar keuze. Wie kijkt die koopt! Prins Hendrikstraat 12, Alkmaar. Tel. 4338. GRAPJES. Hospita tot een huurder: „Sinds jaren hebt ge nn tfeen huur betaald, nu zeg ik u op". „Huurder: „Dat is heelemaal geen reden, sinds jaren betaal ik ook geen belasting, en toch schrap pen ze mij niet van de lijst". Aan den binnenkant van zijn winkeldeur heeft een vriendelijke zakenman een bordje gezet met het opschrift: „Tot weerziens! Komt U nog eens gauw bij ons terug?" Op zekeren morgen komt hij in zijn zaak en vindt die totaal door inbrekers leeggeplunderd. En toen hij zijn winkel uit wilde gaan om de po litie te roepen, vond hij onder zijn eigen uitnoo- diging een papiertje hangen: „Heel graag, zoodra de voorraad weer is aangevuld", Pieterse luisterde met een toegeeflijken glim lacht naar een bakvisch, die op een partijtje naast hem zat en die met veel kennis van zaken sprak over de Wereld, het Leven en andere diep zinnige onderwerpen. De liefde, dweepte de jongedame, de liefde is als een droom. Ja, ja juffrouw, zuchtte Pieterse, en het huwelijk is de wekker! Boemelmeyer (op den ochtend na een fuif in zijn borstel in plaats van in zijn handspiegel kij kend): „sjonge, sjong! Ik mag me wel es laten scheren!"

Bergensche bad-, duin- en boschbode | 1939 | | pagina 12