A. DAM Co. TENNISPARK, Kruisweg, Bergen. - Telef. 2132. RIJPAARDEN per dag en per uur. 500 Bezoekt het Snel-Buffet Michels, Ie Klas Gravelbanen. - Tennisleerares en trainer aanwezig. - Depot Sportartikelen firma Eilers. Kennemer Manege - Bergen aan Zee. PENSION. - STALLING. SCHARLOO - ALKMAAR „Repesteeltje", Dr. v. Peltlaan. Fam. Verweij, Mijdrecht, „Rensina", Loudelsweg. Fam. Salemons, A'dam, „Ribes", Breelaan. Fam. Waaijer, A'dam, „Riposo", Hoflaan. Fam. Smit, A'dam, „Rcmajo", Verl. Geestweg. Fam. Schrijver, A'dam, Ruïnelaan 11. Fam. Martens, Roosendaal, „Rozenhaag", v. Reenenpark. Fam. Mellenberg, A'dam, „Rustenburg", Oldenburglaan. Fam. Evers, A'dam, „Ruimzicht", Nassaulaan. Fam. Kraks, A'dam, „Rusthoek", Notweg. Fam. Mevr. de BoerKuipéri, den Haag, „Senang". Oldenburglaan. Fam. Vegter, R'dam, „Semper Virens", Kerkelaan. Fam. Ds. Ruijs, Lisse, „Sonnevanck", St.-Anthoniestraat. Fam. Gruttering, „De Spang", Nassaulaan. Fam. Graatsma, „Springllower", Kruisweg. Fam. Pot, „Sparreheuvel", Rondelaan. Fam. Joh. A. Dekker, „De Sloep", Wilhelminalaan. Fam. Holtes, „Simmerwentc", Breelaan. Fam. Los van Aarlanderveen, St.-Anthoniestraat 11. Fam. Honingh, St.-Anthoniestraat 23. Fam. Korthoff, A'dam, A'dam, K.-Zaandijk, Wormerv., 8 A'dam, Houten, A'dam, A'dam, „Streven is Leven", Prinsesselaan 13. Fam. Deventer, A'dam, „Spirit", Verl. Geestweg. Fam. Geel, A'dam, Stroomerlaan 4. Fam. v. Irekeren, Dordrecht, Stationsstraat 13a. Fam. Grijseels, A'dam, ,,'t Sterntje", Eikenlaan. Fam. Guljee, Amstelv., „De Stomp", Lijtweg. Fam. Kramarokij, A'dam, St.-Anthoniestr. 23. Fam. Korthof, A'dam, Strcomerlaan 20. Fam. Tanja Alberda, Leeuward., Thorn", Kerkelaan. Fam. v. Zanten, A'dam, Ten Berge", Stroomerlaan. Fam. Schopman, Zaandam, „Tubanta", Oldenburglaan. Fam. Mevr. Hj Bos, A'dam, „Tonik", Middengeestweg, Fam. R. te Riele, A'dam, „Titia", Stroomerlaan. Fam. Langendijk, A'dam, „Truus", K. de Grootelaan. Fam. Meijert, A'dam, „Thea", Kerkelaan. Fam. de Roo, A'dam, „Tommy", Eikenlaan. Fam. Ploeger, A'dam, „Tonij", Turfweg. Fam. Brouwer, A'dam, „Vinkennest", Kastanjelaan. Fam. A. C. Bakker, Indië, ..Vitalis", Stroomerlaan. Fam. Zethoven, Zaandam, „De Vlerken", Buerweg. Fam. v. Ravenstein, Utrecht, ..Vogelenzang", Noordlaan. Fam. Pietersen, A'dam, „Vredelust", Hoflaan. Fam. Molenaar, Huizum, „De Weegbree", Hoflaan. Fam. Lakeman, Alkmaar, „Welkom", Oudburgerweg. Fam. v. Strien en Fam. van Dijk, R'dam, ..Westerterp", Geestweg. Fam. Beckeim, R'dam, „Weidebloem", Zuidlaan. Fam. Petersen, Amstelv., Wilhelminalaan 11. Fam. Verweel, Apeldoorn, „Wending", Dr. v. Peltlaan. Fam. van Kooij, den Dolder, „Widomes", Dr. v. Peltlaan. Fam. Top, A'dam, „De Wingerd", Ruïnelaan. Fam. Meijer, A'dam, „Weidebloem", Zuidlaan. Fam. Petersen, Amstelv., ..'t Woud", Heereweg. Fam. van Dorp, R'dam, ..Westerbosch", Eeuwigelaan. Fam. Dr. Went, A'dam, „Wiarda", v. Peltlaan. Fam. J. Kant, Duivendr., „Wittenburg", Breelaan. Fam. Chusit, A'dam, „De Zanders", Nesdijk. Fam. Lamme, A'dam, Pers. 6 5 2 4 2 4 3 6 7 6 10 9 6 3 6 4 6 3 5 5 5 5 6 4 2 7 6 4 6 5 5 4 5 6 8 5 6 6 6 5 5 3 7 4 6 5 5 5 4 6 8 5 3 12 4 4 cylinder, 570 clVP 4 versnellingen, waarvan derde en vierde geruischloos. Cabriolet- tweezitter f 970.- Coupé- tweezitter f 935. Onafhankelijk geveerde voorwielen, Hydraulische schokbrekers, Hydraulische remmen. Maximum snelheid 85 K.M. per uur. Benzineverbruik 1 L. op 17 a 18 K.M. Twee ruime zitplaatsen. Groote ruimte voor Bagage. De Fiat 500 is de zuinigste Automobiel ter wereld en bovendien betrouwbaar, comfortabel, vast op den weg en veilig. Door de prima veering en de uitstekende remmen, maakt deze kleine auto wat de bereikbare gemiddelde snelheid betreft een uitstekend figuur in vergelijking met den grooten wagen. TELEFOON 2490. Oude Prinsweg, naast Café „De Oude Prins". Specialiteit in Fijne Croquetjes, Slaatjes, Broodjes. IJS-SALON. IJs, ook per Liter. „Van Zantenhof", Zuidlaan. Fam. Rietbergen, A'dam, „'t Zonneke", Loudelsweg. Fam. Overdiek, A'dam, „'t Zonnetje", Apeldoornweg. Fam. Muntjewerff, Bussum, „Zonneweelde", Kruisweg. Fam. Ziegeler, Sneek, „Zonnewende", Kruisweg. Fam. Stadlander, A'dam, „De Zwaluw", St.-Anthoniestraat. A'dam, Badhoeved., 3 A'dam, 6 Fam. Bleekemolen, „Zeerust", Oldenburglaan. Fam. Gratema, „Zon en Vrijheid", Turfweg. Fam. Eibers, „Zonnewende", Oldenburglaan. Fam. de Bruijn, Rijswijk, 6 „Zonnehoekje", Breelaan. Fam. v. Ketel, Eindhoven, 4 (Zie vervolg in het 4de blad). GRAPJES. Leen me vijf gulden. Ik heb er maar drie bij me. Goed, dan blijf je me er nog twee schuldig. Wat zou je wel denken, als je iederen keer, dat je je hand in je zak stak, er een gouden tientje in vond? Denken? Ik zou niets denken; ik zou secuur weten, dat het niet mijn eigen broek was, die ik aan had. Kindermeisje; Mijn mevrouw is een Duitsche en mijnheer is uit Engeland. Vriendin: - Is het kind nu een Duitscher of een Engelschman? Kindermeisje; Dat weet ik nog niet. Het jochie spreekt nog niet. Is het waar, dat Fanny gaat trouwen? Ja! Wat doet haar verloofde? Een groote dwaasheid! Gebruik het mes! zei Karelse. Het zal pijn doen, meneer Karelse! Laat het pijn doen! Toen zei de professor: Maar voor we begin nen nog een enkel woord Toen werd de oude Kareisen ongeduldig. Hoog richtte hij zich op in zijn en riep woedend: Zeg professor, wie gaat er hier eigenlijk dood, U of ik?

Bergensche bad-, duin- en boschbode | 1939 | | pagina 16