Trianon" gezichts massage BEZOEKT Mevr. Molenaar-v. Vliet Alkmaar Packet „DE RUSTENDE JAGER" Modern en Gezellig TlcudCfaett Qameó! CILLI WANG CILLI-SYMPHONIE" PassagiersdienSt per salonboot ALKMAAR - ZAANSTREEK - AMSTERDAM V. N.V. van Alkmaar 6.20 - 7.20 -12.20 -17.20 V. N.V. van A'dam 8.00 - 9.00 -14.00 -19.00 V.: alleen op Vrijdag. N.V.: niet op Vrijdag. Inlichtingen Kantoor Alkmaar, Voormeer 32-34, telef. 2641—2642. Pensions te Bergen aan Zee Pers. Pers. Huize Elzenhof, Dr. v. Peltlaan 43 Fam. Straatemeijer, A dam 4 J, Onrust, Dr. v. Peltlaan 47. Fam. de Jong, A'dam 7 Huize de Schuilvink, Dr. v. Peltlaan 48. Fam. Bitter, Utrecht 7 Huize Wending, Dr. v. Peltlaan 56. Fam. Martius, A'dam 5 Huize de Bergenaar, Dr. v. Peltlaan 57. Fam. Salomons, A'dam 2 Mej. I. Sjouwerman, A'dam 1 Fam. Stokvis, A'dam 3 Huize Christine, Prinsesselaan 1. Fam. Berg, Steenwijk 4 Mevr. v. d. Does» v. Dijk, Prinsesselaan 2. Fam. Aten, Wormerveer 5 Huize Irene, Prinsesselaan 5. Fam. Suir, R'dam 6 Huize Nelly, Prinsesselaan 40. Fam. Clays, A'dam 4 Huize Constantia, Prinsesselaan 42. Fam. de Mooy, A'dam 5 Mevr. J. Wallien, A'dam 1 Fam. Swart, A'dam 2 Huize Rozenhaag, v. Reenenpark 3. Fam. Mulder, Groningen 6 Fam. de Vries, Groningen 4 Huize Ben-Ali, v. Reenenpark 9. Fam. Borst, Amstelveen 6 Huize Cornelia, Ruïnelaan 27. Fam. v. Lier, A'dam 4 De Hr. E. Eiers, A'dam 1 Huize La Verda Stelo, Russenw. 4 Fam. Graset, A'dam 3 Hr. Jaskke, A'dam 1 P. Zweed, Russenweg 8s Mej. Veenema, A'dam Hr. J. v. Emden, A'dam Mej. E. Palmer, A'dam 1 Huize Flora, Russenweg 18 Fam. v. Coeverden, Soest 7 G. Taapken, Russenweg 9. Fam. ter Braake, Haren 6 Joh. Bakker, Stationsstraat 4. Fam. Levy, A'dam 4 K. Roosendaal, Stationsstr. 8 Hr. Thewissen, Zandvoort 1 Huize Elysium, Stroomerlaan 1 Fam. Voerman, A'dam 2 Mevr. Swager, A'dam 1 Fam. Rollich, A'dam 4 Huize Azalia, Stroomerlaan 9 Hr. B. v. Eek, H'sum Mej. L. v. d. Linde, H'sum 1 Stroomerlaan 12. Fam. Blankert, A'dam 5 Fam. v. d. Schaaf, A'dam 2 Fam. Volgers, Harderwijk 2 Huize Maesdam, St. v. Surckl. 4 Fam. Baarslag, R'dam 6 Huize Jodamar, St. v. Surcklaan 6 Fam. Blok, A'dam 3 Fam. Kok, A'dam 2 Huize de Larix, St. v. Surckl. 9 Fam. Langendonk, Bergen 5 Huize de Bark, St. v. Surcklaan 15. Fam. Rekers, A'dam 10 Huize Tony, Turfweg 4. Fam. Hartman, A'dam 2 J. Moerbeek, Voert 20 Fam. Reijnen, Nijmegen 2 Fam. Heshusius, Nijmegen 3 Huize de Stulp, Vijverlaan 7. Fam Hoencamp, Batavia 5 J. Tamminga, Wilhelminalaan 1 Fam. Faas, A'dam 4 St. Morgenrood, Zuidlaan 21, Fam. Dauvillier, Dordrecht 5 Huize van Zantenhoi, Zuidlaan 27. Fam. Korporaal, Dordrecht 5 Fam. v. Leeuwen, R'dam 5 Huize Gentiana, Zuidlaan 39, Fam. Nijst, Eindhoven 6 Uit het logboek van een kofschip per: Felle bries met stormvlagen uit het Noord Noordwesten. Kregen zware zeeën over dek en luiken. Het kippenhok, de kapitein en nog een vat jenever sloegen overboord Pension De Toog. Hr. J. Bijl, A'dam 1 Fam. v. d. Wal, A'dam 3 Pension Duinzicht. Fam. v. d. Stadt, Zaandam 4 Fam. v. Westreenen, A'dam 5 Mevr. Molenaar, Zaandam 1 Fam. Hallie, Zaandam 2 Hotel Prins Maurits Mej. de Roo, A'dam 1 Hotel Nassau-Bergen. Fam. Ader, Hengelo 2 Fam. Schipper, A'dam 3 Mevr. H. Ellemers, A'dam 1 Fam. Botma, Haren Fam. v. Gent, R'dam 2 Fam. Koefoed, A'dam 4 Hotel Marconi. Mevr. Ruiterv. d. Stadt, A'dam 1 Fam. v. Veen, A'dam 4 De Hr. C. Ruiter, A'dam 1 Pension de Casemat. Fam. Burg, Gendt 3 Mej. M. Bastiaan, Utrecht 1 Fam. Harrenburg, A'dam 3 Fam. Rode, A'dam 3 Fam. v. Moppes, A'dam 2 BERGEN (N.H.) Bioscoop: Deze week: „Het boek der Wildernis" Toegang 14 jaar Dancing: FREDDY HULL Café-Restaurant: Ensemble Kolby (Restaurant a la Carte) Gemeubileerd te Bergen a. Zee Van Eedenstraat 7. Fam. Jannink, Parijs 8 Elzenlaan 12. Fam. Mevr. Marlimvan Stockum, Lachine (Canada) 7 Miss Murray, Dublin (Ierland) 1 Mevr. v. StockumdBöissevain, La= chine (Canada) 1 Jacob Kalffweg No. 8. Fam. K. M. van der Zee, Kampen 5 Jacob Kalffweg 10a. Fam. Mr. J. W. van Gelder, A'dam,5 Jacob Kaliiweg 12. Fam. Dr. J. F. Hampe, A'dam 6 Kerkstraat 5. Dr. W. J. Th. Appelboom, Hoorn 8 Parkstraat 5a. Fam. Jac. Verkade, Zaandam 5 Paulinestraat 1. Fam. Ch. J. v. Eijk, Utrecht 3 Stationsplein 10. Fam. Herm. van der Vlist, Utrecht 6 Stationsplein 16. Fam. J. Coolman, Middelburg Stationsplein 18. Fam. G. Oudes, Alkmaar Stationsplein 18a. Fam. H. de Haan, Alkmaar Verspeyckweg 9. Fam. Mr. K. L. Beyen, A'dam Verspeyckweg 11. Fam. Wajer, A'dam 6 Verspeyckweg 13. Fam. P. Blokker, A'dam 6 Fam. J. Borst, A'dam 4 Witteweg 19a. Fam. S. van Hoorn,.Wormerv., 2 Fam. C. Bruin, A'dam 4 Fam. Mr. P. R. M. de Kuijper R'dam 6 Zeeweg 7. Fam. J. A. Dekker, Wormerveer 8 HET TERRAS AAN ZEE VERLOREN EN GEVONDEN VOORWERPEN in de week van 6 t/m. 12 Juli 1947. Verloren voorwerpen: Shawl. Kinderschoentje, Porte feuille m. inh. Ierse setter. Shawl. Pr. kinderschoentjes. Etui m. sleutels. Kindertruitje. Vier versn. kaarten. Rijwielzelfbinder (gummi). Portemon- naie m. inh. Portemonnaie m. inh. Tasje. Klapcamera (in foudraal). Ba by-jasje. Rijwieltas. Portemonnaie m. inh. Inlegvel nr. 6215. Glacé hand schoenen. Portemonnaie m. inh. Da meskous. Autoped. Shawl. D. porte monnaie m. inh. D. portemonnaie m. inh. Plaid. Insigne. Pr. D. glacé handschoenen. Gevonden voorwerpen: Shawl. H. rijwiel. Witte wollen sok. Kinderjasje. Zilveren armband. Bosje van 8 sleutels. Huissleutel, Rozenkrans. Zilveren armband. Helft van vulpen. Witte strik. Onderleg ger. Mantelceintuur. Zilverbon van 2.50. Inlegvel nr. 5141. Sleuteltje Pr. H. handschoenen. Kindervestje. Bril (donkere glazen). Portemonnaie m. inhoud. VARIA. Uit het dagboek van een bakvis. 20 Juni: Het leven aan boord van dit schip lacht me buitenge woon toe. De eerste stuur man ook. 21 Juni: Vandaag is het weer een beetje stormachtig. De stuur man ook. 22 Juni: Ik blijf gereserveerd tegen de eerste stuurman. 23 Juni: De eerste stuurman zegt dat ie het schip op de rotsen zal laten lopen, wanneer ik geen toenadering toon. Ik blijf echter gereserveerd. 24 Juni: Sta nog steeds „rustig te midden van de woeste baren". 25 Juni: Heb 1117 mensen het leven CILLI WANG DANST HAAR „CILLI SYMPHONIE". Na veel moeite is de directie van 't Gulden Vlies er in geslaagd de be roemde dansparodiste Cilli Wang in Alkmaar te krijgen. Vrijdag 25 Juli, des avonds 8.15 uur zal zij haar „Cilli-Symphonie" hier den volke vertonen. Dit is werkelijk een ge beurtenis van de eerste rang. De vorige week trad zij nog op voor een uitverkocht Kurhaus in Scheveningen en het enthousiaste publiek bracht haar na afloop een ovatie. Als men haar zo'n hele avond bezig ziet, staat men steeds weer versteld, de eene keer over de perfectie, waarmee zij haar „num mer" brengt; de tweede keer over de bizarre vondsten, waarop haar dansen gebouwd zijn; dan weer over de liefde en toewijding, waarmee zij een dans, die zij en wij reeds jaren kennen, steeds weer opnieuw weet uit te voeren. En tot onze eigen ver wondering, bemerken we niet alleen, dat wij hem voor de zoveelste maal met vreugde zien en zelfs weer kun nen schaterlachen, maar ook, dat die zelfde oude dans nog groeit, steeds rijker en genuanceerder wordt. Abr. v. d. Vies schreef o. m.: „Re sumerend: Cilli Wang is in haar genre een groot kunstenares, die heel wat in haar mars heeft en die wij gaarne weer in ons midden zullen zien na de grote reizen, die zij van plan schijnt te gaan ondernemen". Nu is zij in ons midden, laten wij dan ook Vrijdag 25 Juli in 't Gulden Vlies in grote getale aanwezig zijn cm van haar zo aparte kunst te genieten. KERKDIENSTEN. Ned. Herv. Gemeente (Ruïnekerk). Zondag 20 Juli, 10 uur. Ds. H. N. Bierman. Herv. Evangelisatie Maranatha. In Rehoboth. Zondag 20 Juli, 10.30 uur, Ds. H. M. E. Bremer. Gereiormeerde Kerk. Zondag 20 Juli, v.m. 10 en n.m. 5 uur Ds. Telkamp. Kerkje te Bergen aan Zee. Zondag 20 Juli, 11 uur. Liturgi sche dienst Dr. J. F. v. Royen, Am sterdam. Parochiekerk van de H. H. Petrus en Paulus. Op Zondag H. H. Missen te 7 uur en 9 Yi uur. De Hoogmis te 10)4 uur. In Juli en Aug. op Zondag ook H. Mis te 6 uur. De kindermis (Voor kinderen en jeugdgroepen) 81;, uur. In de week H. Mis te 7 uur, kwart voor 8 en 8.30 uur. Lof op Zondag 7 uur en Donder dag 7 l/i uur. Gelegenheid om te biechten. Zater- •dag 46 en 78% uur en iedere morgen tijdens de H. H. Missen. Een vakkundig uitgevoerde geeft een gevoel van behaaglijkheid en geeft aan uw gelaat een verjongde uitdrukking. Voor vakkundige en discrete bediening Gedipl. Schoonheidsspecialiste, RITSEVOORT 22. TELEFOON 3763. „'T GULDEN VLIES" Tel. 2451 ALKMAAR VRIJDAG 25 JULI, 8.15 uur: danst haar Het grote succes van Kurhaus Scheveningen. De vorige week juichte een uitverkochte zaal in Scheveningen Cilli Wang toe. Deze dans parodiste moet U ten minste eens in Uw leven gezien hebben. Entrée f 2.—, f 2.50 en f 3.—. Plaatsbespr. v.a. Dinsdag 22 Juli, dag. van 11-1 uur, tel. nè 12 uur. JJ

Bergensche bad-, duin- en boschbode | 1947 | | pagina 6