■UHiUHi Gloriedag voor Bergen? QIJ QAST, DOE MEE! BALLET- EN OPERA-RECITAL HOTELS EN PENSIONS TE BERGEN-BINNEN. Hotel De Oude Prins, Breelaan 1. Fam. J. v. d. Plank, Dordrecht Dames Westhuis, Leeuwarden Dames Claasen, A'dam Fam. A. Pollonse, A'dam Fam. J. Bruins, Bedum Zr. v. Zutphen, Apeldoorn Fam. H. Steenhaus, A'dam Oranje-Hotel, Breelaan 7. Freiber, Zurich S. de Vries, Haarlem Fam. H. Kreel, Amersfoort Fam. J. Berg, Groningen v. Heusen, A'dam B. Muller, A'dam Fam. A. Rosttret, R'dam Fam. K. Jakob, Bern (Zw.) Fam. C. Koch, Zeist J. Moren, A'dam v.d. Doesch, Den Haag Fam. Rotgressert, A'dam Fam. v. Eerde, A'dam Fam. H. Koolhof, Hilversum Fam. S. Steegers, A'dam Fam. A. Schaap, A'dam Fam. J. Rossi, Enschedé Z. Schoffel, A'dam Fam. J. Tims, R'dam Fam. P. Krabedam, Hoorn Fam. B. Semons, A'dam Fam. F. Matser, Hilversum Fam. L. Oldhoff, Enschedé P. Boerhoff, Appelscha A. de Vries, Curageau Hotel Spoorzicht, Breelaan 9-11. Fam. Brusse, Lonneker Fam. Tas, A'dam Fam. Luit, Groningen Fam. de Vos, Groningen Dames v. Leeuwen, A'dam Fam. de Haas, A'dam Fam. Drieman, A'dam Fam. Duursma, Beetsterzwaag Fam. v. d. Hulst, Zaandam Dames Nicolai, A'dam Fam. Heesen, Amstelveen Fam. Schnittman, Hilversum Parkhotel, Breelaan. Fam. Driessen, Utrecht Fam. Jansen, Meppel Fam. Antheunissen, A'dam Fam. v. d. Veen, Oude Pekela Fam. Boelen, Groningen Fam. Paanakker, A'dam Fam. Gerards, Geleen Fam. Peereboom, A'dam Fam. Koetsier, Mw. Wolf, Bergen Mw. Lavaleye, Arnhem Fam. Goedewagen, Gouda Fam. Burki, Nijmegen Fam. Smallenbroek, Groningen Mw.de Jong, Leeuwarden Fam. Lowendorff, A'dam Fam. v. Dijk, R'dam Mw. ten Bos, Almelo Mej. Fokkes, Almelo Fam. de Swart, Utrecht Fam. v. d. Veen, Oude Pekela Fam. Weering, Groningen Fam. van Dam, A'dam Gartner, A'dam Fam. Schots, Krommenie Mej. v. Gelder, R'dam Fam. v. d. Schee, Portugal Fam. Kelderman, A'dam Fam. v. Dorp, A'dam Fam. Klumper, A'dam Fam. Möhrs, Bussum Fam. Kruize, Haren Hotel Russenweg, Breelaan 26. Fam. C. Honig, A'dam Fam. A. v. d. Ven, Waalwijk Fam. J. Mensink, Leeuwarden Fam. Mevr. Hoogeveen, Leeuwarden Fam. Mevr. v. d. Leur, Zutphen Fam. H. v. d. Velde, Hilversum Fam. D. Kuijzer, Westzaan Fam. Mevr. Gunzburger, Eliast, Heme (D.) Mej. G. Buss, Groningen Mej. G. de Waard, Groningen Fam. A. Deen, Meppel Fam. Ir. D. Houthoff, Oegstgeest Fam. A. Sobel, Eefde Fam. B. Deen, Haarlem Fam. W. de Vries, Leeuwarden Fam. Mevr. KeurPasman, Steenwijk Mej. G. Steenhuis, Groningen Mej. J. de Groot, Groningen Mej. M. Dojes, Groningen Fam. H. Voorend, A'dam de Hr. W. Röttger, A'dam de Hr. P. Verhoef en verl., Voorburg de Hr. J. v. d. Plas en verl., Hoorn Fam. J. de Vries, Amersfoort Fam. J. van Brink, Meppel Fam. R. Visser, Hoogeveen Pension Beau-Sejour, Breelaan 53. Fam. v. d. Steenhoven, Dordrecht Fam. Slmonis, A'dam Fam. Hagenbeek, Groningen Fam. v. d. Welij, A'dam Fam. Prof. Edelkoort, Utrecht Fam. Vaere, Gent (Belg.) Fam. Kievit, Overschie Fam. Koomen, A'dam de Hr. Jonker, Blaricum Fam. v. Straaten, Gouda de Hr. Denneboom, Zwolle Mej. Verhoeve, A'dam Mej. Meijer, Zwolle Hotel Bakhuis, Breelaan 55. Fam. H. Nichelson, Hannover Fam. S. Mendelsohn, A'dam Fam. H. Landstra, Leeuwarden Fam. B. Harrestein, A'dam Fam. N. v. d. Spiegel, Deventer Hotel Wittenburg, Breelaan 75. Fam. AlonsStreekstra, Heemstede Fam. Mevr. Peiser, Bazel Fam. Moor, Aerdenhout Pension Haak, Breelaan 92. Fam. G. Steen, Dokkum Mej. Valke, Den Haag Fam. Bogte Krommenie B. Gerritsen, A'dam Pension La Mari Posa, Broekbeeklaan 8. Fam. Dupont, A'dam Fam. Drent, R'dam Fam. Broek, Haarlem Pension Rie Co Riene, Doorntjes 8. Fam. Vos, Groningen Fam. Vegter, Groningen Fam. Hanewald, Fam. Desbonnet, Pension Buitenliist, Dorpsstraat 2. Fam. Roseboom, Enschedé Fam. Nijenhuis, Enschedé Zó moet het worden: een gloriedag voor Bergen. Dat is besloten en iedereen heeft zijn tanden op elkander gezet en zijn handen uit de mou wen gewrongen. Onwennig, want het is lang, lang geleden sinds er gloriedagen waren. Met een ijver echter, waar je niet aan zou geloven als je het niet zelf met je eigen ogen persoonlijk gezien hebt! Al die ver enigingen en particulieren zijn bezig voor het bloemencorso, want om dit corso gaat het nü en de volgende dagen. Woensdag 2 Augustus is niet zó ver meer af. En dan komen de nummers: a enkelingen; b paren; c groepen (zowel a, b als c in groot of klein nummer); d versierde auto's en de verenigingen. Inschrijvingskosten zijn er niet en de aanmelding is bij de V. V. V. Maar gij gasten! Kijk 's an: de inwoners van Bergen weten van alles al lang af, ze hebben huis aan huis een circulaire gehad op mooi glad papier gedrukt, met een invulstrook er aan. Maar gij gasten! Wat wij willen is dat U ook meedoet. U hebt een auto? Versier die met de schoonste bloemen. U hebt een fiets? Versier die met even schone bloemen. Misschien hebt u alleen fantasie? IJzer draad en kippengaas, gasten! Dat is het geraamte van Uw nummer en wat kleurige doeken voor de entourage (van uzelf). Het bloemencorso 1950 (op 2 Augustus, weet u wel?) is voor ons een erezaak en onze eer is uw eer. Gij gast, doe mee! Men reist per Autobus van de N.H.A.D.O. van Alkmaar naar Bergen Schoorl, Groet en Camperduin aan Zee Rie Kooyman, de Bergense kunsfenaresse, op de tentoonstelling ,Van de Wadden tot het IJ,' waar zij treffende schilderijen aanbracht Schouwburg „De Rustende Jager" Bergen N.H. DONDERDAG 27 JULI, 'S AVONDS TE 8 UUR Nelly Smit, Sopraan Eva Muller, dans Guus Renaud, bariton Xandra v. d. Wetering, Hari.c; Louise Camerick, piano Conrad v. d. Wetering, dans Spectacles Coupés uit Le Nozze di Figaro (Mozart) Verder Bach, Tschaikowsky, Schumann Entree f 2.50 - Plaatsbespreken vanaf Maandag 24 Juli v. 11-12 u. BUSLICHTINGEN BERGEN. Straatbussen: 4.4.30 11.30 12.30 18.30 19.30 Zaterdag: 16—17 kantoor: 5.05 13.40 15.15 20.15 17.50 BUSDIENST. De busdienst AlkmaarBergen v. v. heeft des morgens een halfuur-dienst, 's middags wordt er om de twintig minuten gereden. Van Alkmaar naar Schoorl v. v. wordt van 17 Juni tot 3 September om het half uur gereden. Fam. Hagels, Enschedé Fam. Kamphuis, A'dam Fam. de Jong, A'dam Fam. BonsenPrudon, A'dam Dames Vink en Fransen, A'dam Pension Elzenhof, Dorpsstraat 78. Fam. Kennedie, A'dam Fam. Verburg, A'dam Fam. Henke, A'dam Fam. Gelder, A'dam Fam. Sterk, A'dam Pension. Bertha, Eikenlaan 14. Fam. Lieckeles Oebles, A'dam Fam. Wol, A'dam Fam. v. d. Kemp, A'dam Fam. Onrust, Zaandam Pension ]£ozenoord, Guurtjeslaan J Fam. Geraets, A'dam Fam. van Amstel, A'dam Fam. Rempt, Zaandam Fam. van Vlimmeren, R'dam Fam. v. d. Wall Bake, R'dam Fam. v. der Ham, R'dam Pension Hardi, K. de Grootelaan i Fam. Spits, A'dam Fam. Jansen, A'dam Fam. Deegens, A'dam Fam. v. Vliet, Reeuwijk Pension Vesta, Kerkelaan 15. Fam. Dr. G. Huygens, R'dam Fam. Mr. Benjamins, R'dam Fam. K. Meyer, A'dam Fam. Kremer, Boskoop Fam. Ponsen, Weesp Pension Semper Virens, Kerkelaan 17. Fam. v. d. Hove, A'dam Fam. Bosma, Heemstede Fam. Smit, A'dam Pension P. Notenbomer, Kogendijk 11. Fam. H. Rotman, Meppel Dames Wilfing, Groningen Pension Annie, Dr. v. Peltlaan 46. Fam. G. van Maanen, Arnhem Mej. T. Huis, R'dam Mej. E. Deelen, R'dam Fam. D. Bèrgman, Lemmer Fam. H. Baars, Heerenveen Fam. L. Metz, A'dam Fam. G. Gout, R'dam Fam. F. Jansen, A'dam Fam. J. Splunter, A'dam Pension de Uitweg, Prinsesselaan 44. Fam. M. v. Werven, Meppel Fam. K. Giethoorn, Meppel Fam. T. v. d. Berg, Meppel Fam. Borchers, A'dam Fam. W. Klein, Utrecht Fam. Mevr. Balder v. d. Meent, Hilversum Fam. Teeuwen, A'dam Fam. Brilleman, A'dam Fam. Huisman, Grootegast Fam. Grinszpan, A'dam Dames Leenslag, A'dam Dames Valk, Arnhem Pension Hillheim, Middengeestweg 2. Fam. Joh. Duijker, Bilthoven Mej. Jansen, A'dam Mej. Piersma, A'dam Fam. J. Bongaarts, A'dam Fam. G. Visser, A'dam Pension Irene, O. Bergerweg 23. Fam. Roeters, A'dam Fam. Dismoed, Enschedé. Pension Berkenrode, Prinsessel. 54. Fam. Zeegers, A'dam Fam. Muyer, A'dam Fam. Sanders, Leeuwarden Fam. Miegentlich, A'dam Fam. Jobse, Utrecht Fam. Westerbeek, Groningen Mevr. Voogd, Amersfoort Pension de Hertenkamp, v. Reenenpark 24. Fam. Dr. Elte, A'dam Fam. Bos, A'dam Fam. J. van Lankeren, Utrecht Fam. J. Banz, Zutphen Fam. J. Verschoof, A'dam Fam. M. van den Tol, Voorburg Fam. Gerzon, R'dam Fam. H. Leopold, R'dam Fam. P. Winter, A'dam Fam. Haiser, A'dam Fam. v. d. Steen, A'dam Fam. T. Volkart, Zurich Fam. H. v. Langeren, Utrecht Fam. Dr. Smit, Dordrecht Mevr. Muller, den Haag Fam. Wassenaar, A'dam Fam. Septer, Bussum Fam. v. d. Loeff, Utrecht Fam. Engers, A'dam Fam. Dunselman, A'dam Fam. van Deurne, Nimwegen Fam. Gorter, A'dam Fam. Price, A'dam Fam. van der Ven, R'dam Fam. Visser, A'dam Pension Francisca, Ruïnelaan 29. Fam. R. Schoemaker, Zaandam Fam. Verschoor, Leiden Fam. Kroes, den Haag Fam. Télens, Heerenveen Fam. van de Velde, Overschie Fam. de Bruijn, Zaandam Fam. de Bruijn, R'dam Pension Iris, Russenplein 3. Vreuning, Groningen De JongeKeuning, Groningen Keuning, Groningen A. A. Pees, A'dam Pension Holland, St. v. Surckl. 2. Fam. P. Hijgenaar, Huizum Fam. Dr. W. Neijenhuis, Schiedam Fam. Mr. J. Bast, Meppel Fam. F. van der Meulen, A'dam Fam. J. Slaghek, Bussum Fam. E. Groenendal, Ulrum Fam. L. Finger, A'dam Hotel Prins Maurits. Fam. Dr. E. v. d. Berg, Amersfoort Fam. C. Veen, A'dam Fam. G. Grondsma, R'dam Fam. J. van Wingeren, Gouda Fam. W. Grafier, Veendam Fam. Mr. M. Lazonder, Utdrecht Fam. G. Doorn, A'dam Fam. Dr. W. Elenbaas, Eindhoven Fam. K. Fasten, Groningen Fam. J. Mampaye, Dordrecht Fam. J. Bachman, Bazel Fam. J. Beumée, O. Pekela Fam Duin. Fam. C. Schulink, A'dam Dames Sommerhalder, Zurich Pension Simmerwille, Vinkenbaan 6. Fam. Dr. Zijsling, Joure Mevr. Wolbers, Warmond Fam. Zwart, Schagen Fam. Niestad, Schagen Fam. Bock, A'dam Fam. Woud, Krommenie Fam. Reus, A'dam Fam. Tak, Hilversum Dames Steiger, A'dam Fam. Meyer, Hilversum Fam. Koops, Groningen Pension Klem kerk, Wilhelminal. 11. Fam. J. v. Kampen, Apeldoorn Fam. A. de Graaf, Driehuis Fam. T. Nuyens, Driehuis Fam. C. Spruijt, A'dam T. Verhoef, R'dam M. Heyman, R'dam Fam. D. Hakhof, Zaandam Fam. J. Mazereeuw, Enkhuizen Fam. J. Op 't Land, Bodegraven Fam. M. Thieme, Delft HOTELS EN PENSIONS TE BERGEN AAN ZEE. Hotel-Pension Wilhelmina, v. d. WUekplein 1-3. Fam. A. Koeleman, Breda Fam. H. Hallie, Zaandam Fam. J. v. Rossum, Papendrecht Fam. Dr. J. Miiller, Ermelo Mej. C. Vlijm, Ermel o Fam. G. Renaud, Delft Fam. II. Kuit, Arnhem Mej. E. Kasteleyn, Ede Fam. Dr. C. Recter, Almelo Fam. H. Colin, Parijs Hotel Nassau-Bergen, v. d. Wtfckplein 2. Fam. Christmann, A'dam Fam. van Vollenhoven, Schiedam Fam. Mevr. Hogeweg, A'dam Fam. Mevr. Edams, Rochester U.S.A. Fam. de Jong Schouwenburg, Laren Fam. Mr. Philip, Dundee (Schotl.) Fam. Zandstra, Sneek Fam. Mevr. CohenWiemer, Enschedé Fam. Professor Beek, Zwitserland Mr. Timmermans, A'dam Kinderen Rjiys, R'dam Hotel Casa Blanca, Zeeweg 25. Fam. Steenborg, Groningen Fam. v. d. Sluis, Drachten Fam. Swierenga, Bilthoven Fam. Vingerling, Gouda Fam. Adriaansen, A'dam Fam. Steinbach, Breda Fam. Tammes, Groningen Fam. Vos, Assen Fam. Peski, R'dam

Bergensche bad-, duin- en boschbode | 1950 | | pagina 7