Red.-advertentie: Mevr. C. H. KLOOSTERROER. ISAKSSON. Zeeweg 12 - Tel. 0 2248 - 323. C. I I Z\ I J L J Abonnementen: V.V.V.-kantoor - Telefoon 0 2248-338. i—, l— I V_*» Uitgave: Vereniging voor Vreemdelingenverkeer - CALLANTSOOG. Druk: Fa. K. VAN LOENEN £t Zn. - Schagerbrug - Tel. 02247-272. Zaterdag 19 aug. 1967 - No. 10 Viswedstrijd. De viswedstrijd van zaterdag 12 augustus had twee records, het eerste het aantal vis sen n.1. 4, hetgeen dit seizoen niet eerder voor kwam en het tweede het minste aantal dee'nemers, n.1. slechts 35. Dat is wel bij zonder jammer voor de heren v. d. Berg en Drieënhuizen, die deze wedstrijd niet alleen leiden, maar ook de gehele organisatie als de inschrijving, uitzetten etc. op zich nemen. We weten wel dat het niet eenvoudig is de mensen enthousiast te maken als er weinig of niets gevangen wordt, maar daar tegen over staat dat er zoveel zeehengelaars zijn, die soms dagen op de dam staan te turen naar de dobber, zonder ook maar een spoor van beweging te bemerken. De prijswinnaars waren dit keer 1 Goosens 2 Wiechant 3 Frau Rosen 4 Luien De 2e en 3e prijswinnaars waren Duitse gasten. De overige prijzen, totaal 21, werden verloot onder de deelnemers aan deze vis wedstrijd, welke vóór strandpaviljoen Vos gehouden werd. Autopuzzletocht. Bij het ter perse gaan van dit nummer van de Badbode is de inschrijving voor de laatste autotocht in dit seizoen al op volle gang. Er zijn dit keer twee bijzondere prijzen, n.1. een gouden vijfje en een gouden tientje, resp. beschikbaar gesteld door de familie Vos van Strandpaviljoen Noordzeebad Vos en door het bestuur van de V.V.V. Namens de deelnemers en speciaal namens de toekomstige le en 2e prijswinnaars heel veel dank voor dit bijzonder aantrekkelijke gebaar. Dorpshuis. Dinsdag 2 augustus werd een vergadering belegd door de Stichting Dorpshuis Callants- oog Doel was de afgevaardigden van ver enigingen de stand van zake ten aanzien van het te bouwen Dorpshuis mede te delen en tevens de leden van verenigingen in de ge legenheid te stellen wensen in zake verga deringen en uitvoeringen kenbaar te maken. Ondertussen is in de loop van het seizoen ten bate van het Dorpshuis gevoetbald door de dames van hotel Seinpost tegen de kam- peersters uit de Camping 't Botgat, terwijl ook het comitee van de autocross een be drag beschikbaar stelde, zodat in enkele weken tijds de kas met ruim f 800,ver rijkt werd. Verenigingen, die niet in de ge legenheid waren afgevaardigden naar de ver gadering van 2 augustus te zenden, worden verzocht hun algemene vergaderingen, fes tiviteiten e.d. op te geven bij mevr. v. d. Haar, Dorpsplein 38, tel. 341. Van de besturen wordt zoveel mogelijk medewerking gevraagd om te voorkomen dat meerdere vergaderingen op één avond vallen. Inlichtingen over beschikbare avonden wor den eveneens verstrekt door mevrouw v. d. Haar. Het Zwanenwater. Voor bezoekers het gehele jaar geopend. Toegangskaarten a f 1,- per persoon, kin deren van 6-12 jaar 50 cent, kinderen tot en met 5 jaar vrij. Maandkaarten (gezin max. 5 pers.) af 15,— Kaarten verkrijgbaar bij de heren jachtop zichters J. en G. van Honschooten, Zuid- schinkeldijk 2 en 3, telefoon 308 en 214. Geen luchtbedden in zee Lampionoptocht in Groote Keeten. Vrijdag 11 augustus was het echt „lampion- optochtenweer". Er stond een stevig briesje en er dreigden sombere wolken. Toch was het in het kleine dorpje gezellig druk. Veel kinderen en ouders waren gekomen om aan de tocht mee te doen of wel als toeschou wer de soms zeer fraaie kostuums te be wonderen. Bijzonder jammer was het dat de grote route door de weersomstandigheden niet gemaakt kon worden, maar het aantal deelnemers bereikte dit keer een rekord. Ruim 90 kinderen deden aan de tocht mee, waarvan 50 gekostumeerd waren. De jury zag zich voor een moeilijke taak geplaatst een keuze te maken uit al de fraaie en ook grappige kostuums. Prijswinnaars waren: le. Vis en visser Petra Kruisveld, Groote Keeten Co Arens, Amsterdam le. Tiels Flipje Bobby Arens, Amsterdam le. Stoplichten Jurian Brink, Amsterdam Basje Brink, Amsterdam Titiana Husslager. Amsterdam Deze groepen behaalden alle 49 punten. 2e. Hoesepoes Sandra Stam, Groote Keeten 2e. Neptunus Manuel Strüwer, Bulderen Beide 47 punten. 3e. Pipo de clown Arnold Stam, Groote Keeten Deze kreeg 46 punten. De prijzen, die gedeeltelijk door de V.V.V. en gedeeltelijk door de bewoners van het Sandepark (Sunclass bungalows) verzorgd werden, vielen zeer in de smaak. Namens de feestcommissie Groote Keeten veel dank aan de „Sunclass" bewoners voor de spon tane hulp en goede gaven. Puzzle-wandeltocht. Laten we het maar eerlijk zeggen, voor de jongens die de tocht van 11 augustus uit gezet hebben, moet het wel een grote te leurstelling geweest zijn, dat er zo weinig deelname was. In de jaren dat er iets door de V.V.V. in het Zwanenwater georgani seerd is, kwam dit nimmer voor. Bovendien is het ook niet prettig voor de hotelhouder, die zijn personeel beschikbaar moet houden. Daarom zouden we een dringend verzoek aan onze verhuurders willen richten, hun gasten ook van de evenementen aan het einde der week op de hoogte te willen stellen. Het gebeurt meer dan eens, dat een programmapunt naar de donderdag of vrij dag verschoven wordt of dat na het ter perse gaan van de Badbode een evenement voor de volgende week wordt ingelast. De slechts weinige groepen, die aan deze tocht deelnamen, hebben zeer genoten van de verschillende „kneepjes", die onderweg opgelost moest worden. De heren van N V. het Zwanenwater dan ken we vanaf deze plaats voor de, voor deze tocht, belangeloze beschikbaarstelling van het unieke natuurreservaat. Alle deelnemers aan de tocht konden met een prijsje naar huis gaan. Enkele namen van prijswinnaars zijn le prijs: fam. Kummer 2e prijs: Melissa de Vreede 3e prijs: fam. Smit 4e prijs: Han Vlaar 5e prijs: fam. Huysman

Badbode voor Callantsoog | 1967 | | pagina 1