1918 CALLANTSOOG 1968 Red. Mevr. C. H. KLOOSTERBOER - ISAKSSON, Zeeweg 12-Tel. 0 2248 - 323Abonnementen: VVV-kantcor - Telefoon 02248-338 Uitgave: Vereniging voor Vreemdelingenverkeer - CALLANTSOOG. Druk: Fa. K. VAN LOENEN 6 Zn. - Schagerbrug - Tel. 02247-272 Festiviteiten. In verband met het getijde werden de strand- spelen (dit keer zandhopen maken) van vrij dag op donderdag 11 juli gesteld. Woensdag 10 juli hadden zich reeds vele groepen ge meld en er zou geen vuiltje aan de lucht geweest zijn, als de weergoden hun mede werking gegeven hadden. Helaas was daar donderdagochtend geen sprake van. Toch waren er nog een groot aantal „spit" lusti- gen naar het strandpaviljoen gekomen om aan het werk te gaan. Na slechts een kwartier scheppen brak een „licht" onweer los, daarna werd het droog, zij het slechts voor korte tijd. Iedereen toog opnieuw aan de arbeid, maar ook dat duur de niet lang. want weer kwam er een fikse bui. Laten we er verder over zwijgen. De gehele dag verliep „droog, nat". Het aantal deelnemende groepen werd kleiner, naarmate de dag vorderde. De „bouwers" die bleven, kregen steeds meer plezier en zwoegden zelfs door tijdens de buien. Als beloning voor het moedige vol houden werd aan iedere deelnemer een warme worst uitgedeeld. Namen van enkele prijs winnaars zijn: le prijs, Fam. Croes 2e prijs, Fam. v. Wageningen 3e prijs, Fam. Kremer 4e prijs, Fam. G. Smit 5e prijs, Fam. Verhulsdonk 6e prijs, Fam. Heinz 7e prijs, Fam. v. Eyckelenburg, de troostprijs was voor Dick-Alexander Sougé. De zwemwedstrijden op zaterdag 13 juli, begunstigd door het byzondere weer, hadden vooral van de zijde van de meisjes van 12 tot 16 jaar veel belangstelling. Dames van 16 jaar en ouder kwamen op een uitzonde ring na, niet opdagen en ook bij de heren van 16 jaar en ouder was weinig belangstel ling. De uitslag zan de zwemwedstrijden is: Meisjes 12 tot 16 jaar le IJtje Andree, die kwam, zwom en overwon. 2e Verna van Asselt 3e Corry Cupido 4e Coby v. d. Ploeg 5e Janet Blaauboer Bij de jongens waren de prijzen voor le Chr. Knappertsbusch 2e Jan Wey 3e Rob van Asselt 4e Wim Klaas 5e Mr. Hegermann Voor een prijs bij de heren kwamen in aanmerking le Göddermayer 2e Cupido 3e Beun De prijzen bestonden uit waardebonnen, te besteden bij een der plaatselijke middenstan ders. Voor de volgende zwemwedstrijd, die 27 juli voor strandpaviljoen Smit gehouden wordt, verwachten we veel meer deelnemers. Het is altijd zo dat men eerst wel eens wil zien, wat er gedaan moet worden, voordat men zich spontaan opgeeft. Dat was ook het geval bij de Stoelendans, die vorige week op woensdag en vrijdag avond gehouden werd. Woensdagavond tij dens de premiere werd praktisch alleen door de jeugd aan de wedstrijden deelgenomen, vrijdagavond kwam er al enige aktie bij de wat ouderen en a.s. vrijdag wordt er ge woon een gevecht geleverd om mee te mo gen doen en als winnaar een malse rollade van de keurslager of een diepvrieskip in de wacht te slepen. Aan belangstelling zal het beslist niet ontbreken. Trouwens alles gaat op 't moment van een „leien dakje". De wijnfeesten, bingo-dansant zijn een enorm succes, We raden dringend aan een tafel te reserveren als men van plan is naar het wijnfeest te gaan. De wedstrijd kleidnivenschieten, zondag j.1. gehouden, telde onder de deelnemers een achttal buitenlandse gasten en veel toe schouwers. De autocross in Groote Keeten, draaide wat men noemt ,,op volle toeren". Fijn, dat men weer interesse heeft voor dat gene wat, soms met veel moeite, georgani seerd wordt. Viswedstrijd. In Groote Keeten vallen de festiviteiten nog wel eens op zondag. Autocross 14 juli j.1., viswedstrijd 21 juli a.s. en autocross met parachute-springen op zondag 28 juli. Speciale aandacht vragen we voor de open amateur-viswedstrijd op zondag 21 juli, die georganiseerd wordt doorde heren v.d.Berg en Drieënhuizen. Dames en heren, jongens en meisjes, die aan dit festijn willen deel nemen kunnen zich melden bij 't Visserspa radijs, Abbestederweg 6, tel. 239. Inschrijf geld bedraagt f 2.50 per pers. zeepieren in begrepen. Er zijn wederom prachtige prijzen te winnen en in Groote Keeten is de vis vangst meestal zeer goed. Meldt u s.v.p. tijdig, uiterlijk tot zondag 21 juli 18 uur, bij 'tVissersparadijs.Veel succes en goede vangst. Autopuzzletocht. Dinsdag 23 juli a.s. zal de tweede autopuzzle tocht in dit seizoen van start gaan. Deze tocht is speciaal uitgezet voor vakantiegan gers in de gemeente Callantsoog door de fam. Bijl uit den Helder. (Vakantiegangers, welke bij de leden van de V.V.V. Bad Cal lantsoog in naburige gemeente gehuurd heb ben, kunnen vanzelfsprekend ook deelnemen.) Inschrijven voor de tocht is mogelijk op maandag 22 en dinsdag 23 juli op het V.V.V. Kantoor. Er zullen slechts 60 equipes aan de rit kunnen deelnemen. Callantsogers wor den verzocht zich als kaartlezer voor de buitenlandse gasten te melden. Mocht dinsdag 23 juli om 17 uur het aan tal van 60 deelnemers niet bereikt zijn, dan kunnen Callantsogers de resterende nummers innemen. De start vindt plaats vanaf 7 uur op het Dorpsplein bij de gemeentesecretarie. Het inschrijfgeld bedraagd f2.per equipe Bridgdrive. Van diverse zijden werd ons gevraagd, waar om er dit seizoen nog geen bridgdrive ge houden is. Als er genoeg deelname is willen we ook aan het verzoek, een drive te orga niseren gaarne voldoen. We vragen dan wel de medewerking van de bridgers onder de gasten en van de leden van de bridgeclub Callant. Indien u wilt meedoen, meldt u dan zo spoedig mogelijk bij mevrouw Kloos terboer, Zeeweg 12. Zonder een behoorlijk aantal inschrijvingen is het helaas onmogelijk een dergelijk evenement te organiseren. De drive zou met uw medewerking gehou den kunnen worden op maandag 22 juli a.s. om 8 uur in hotel Callant. N.B., aanmelden tot uiterlijk 6 uur. Inschrijfgeld zal per persoon f 1,50 bedragen Er zullen mooie prijzen zijn. Het Zwanenwater. Voor bezoekers het gehele jaar geopend. Toegangskaarten a f 1.- per persoon, kin deren van 6-12 jaar 50 cent, kinderen tot en met 5 jaar vrij. Maandkaarten (gezin max. 5 pers.) af 15.— Kaarten verkrijgbaar bij de heren jachtop zichters J. en G. van Honschooten, Zuid- schinkeldijk 2 en 3, telefoon 308 en 214.

Badbode voor Callantsoog | 1968 | | pagina 1