-50 jaar V.V.V. 1918 1968 CALLANTSOOG Zaterdag 3aug. 1968 - No. 9 f. baad niet bij, de. lt>iebdatnmen. Red. Mevr. C. H. KLOOSTERBOER - ISAKSSON. Zeeweg 12 - Tel. 0 2248 - 323. Uitgave: Vereniging voor Vreemdelingenverkeer - CALLANTSOOG. Abonnementen: VVV-kantoor - Telefoon 0 2248-338 Druk: Fa. K. VAN LOENEN Zn. - Schagerbrug - Tel. 02247-272 Autopuzzletocht. Het bestuur van de V.V.V. en vele Cal- lantsogers zagen met gemende gevoelens uit naar de autopuzzletocht van 23 juli j.1. die uitsluitend voor deelname van gasten uitgezet was. Men vreesde dat er van de zijde van de vakantiegangers weinig animo zou bestaan, maar dat pakte anders uit. Dinsdag 23 juli om 5 uur werd de inschrij ving radicaal gesloten. Het maximale aantal van 60 equipes was bereikt. Als enige Cal- lantsoger reed (buiten mededinging en buiten het max. aantal) de heer Bloem de tocht die evenals de gasten zeer enthousiast was. De familie Bijl zette niet alleen de rit uit, maar stelde in verband met het 50 jarig be staan van de V.V.V. ook een wisselbeker beschikbaar. De prijsuitreiking vond plaats in hotel Cal- lant door de heer S. Vogelzang. Enkele na men van prijswinnaars zijn: 1. J. Holstein. die volgend jaar de beker moet verdedigen. 2. Dr. van Dolder 3. J. Brugman 4. P. van 't Veen 5. 1 .Koome 6. A. Annema 7. A. Cupido 8. D. Sougé 9. H. Rijpkema 10. mevr. G. Smit-Keuning De poedel prijs was voor de familie Kordes. Alle hulde aan de familie Bijl en medewer kers voor het spontane gebaar. De beker wordt eigendom, zodra deze driekeer achter een of vijfkeer totaal gewonnen is W andelpuzzletocht. Dinsdag 6 augustus zal een wandelpuzzle- tocht door het Zwanenwater gehouden wor den. De deelname staat open voor groepen van ten hoogste 3 personen. Kinderen kunnen aan de tocht meedoen, echter uitsluitend onder geleide van een vol wassenen. Inschrijving is mogelijk op dinsdag 6 augustus op het V.V.V. kantoor, Dorps plein. Er wordt opnieuw op veel deelname gere kend. Strandspelen. Met de strandspelen was het in het begin van de vorige week niets gedaan. De weers omstandigheden waren van dien aard dat weinig of geen kind het strand bezocht. Maar vrijdag 26 juli bestond er voor het zandhopen maken veel belangstelling. Niet minder dan 35 groepen deden aan het fes tijn mee. De leiding berustte dit keer bij enkele heren badgasten, die er gezamelijk voor zorgden dat alle deelnemers een pret tige dag hadden. Er werd wat je noemt gewerkt, hele fortificaties weiden met veel energie uit de grond gestampt. Aan toeschou wers ontbrak het ook niet, vooral bij het opkomen van de vloed staan velen op het strand het schouwspel, welke vlag het langst tegen de vloed volhoudt, gade te slaan. De prijzen waren dit keer voor 1 groep Krane - Overink 2 groep Möhlich-Rijpkema 3 groep Cupido 4 fam. v. Wageningen 5 fam. v. Spanje 6 groep Andree-Möhlich 7 fam. v. Asseit 8 fam. Klaassens 9 fam. Möhlich De troostprijs was voor Jeroen v. Heugten. Viswedstrijd. Zondag 4 augustus zal de derde viswedstrijd in dit seizoen gehouden worden. Amateur hengelaars kunnen zich voor deze wedstrijd aanmelden bij 't Vissersparadijs, Abbesteder- weg 6 tel. 239. Het inschrijfgeld bedraagt f 2,50 (pieren in begrepen). Inschrijving is mogelijk tot zondag 4 augustus 6 uur. We schreven de vorige keer reeds dat er op 21 juli veel vis gevangen werd, n.1. 56 stuks. Er zijn ook nu weer mooie prijzen beschikbaar, het is zeer de moeite waard ook eens aan dit onderdeel van de festivi teiten deel te nemen. De leiding berust ge heel in hauden van de heren v. d. Berg en Drieënhuizen. Zwemwedstrijden. Zaterdag 27 juli werden opnieuw onder lei ding van de Reddingsbrigade zwemwedstrij den georganiseerd. Er waren vooral bij de jongeren meer zwemmers die het wel eens proberen wilden Ook bij de heren van 16 jaar en ouder neemt de deelname toe, alleen bij de dames van 16 jaar en ouder bestaat nog wat terughoudendheid. Ook nu was er slechts één dame boven de 16 jaar. Kom Callantsogers er zijn er zo velen onder u, die verhalen over een tiental jaren gele den vertellen, toen er dagelijks door vele dames gezwommen werd, waterpolo gespeeld enz. Doet u nu ook eens mee, wees een voorbeeld voor de gasten, die beslist wel komen als er zich wat meer dames melden. De volgende wedstrijd is op zaterdag 10 aug. bij Strandpaviljoen Vos. U hebt dus nog alle tijd om wat te trainen De uitslagen van zaterdag 27 juli waren: meisjes 12 tot 16 jaar 1. Ria Wijker 2. Cobi v. d. Ploeg 3. Janet Blaauboer 4. Verna van Asseit jongens 12 tot 16 jaar 1. Harry Verhaart 2. Hans Koopman 3. Rob van Asseit 4. Wim Jansen Gert v. d. Hart heren vanaf 16 jaar 1. Andreas Pearsch 2. Peter van Asseit 3. Klaus Pearsch 4. S. Camphuis De enige dame mej. Boshuizen, die meezwom, kreeg eveneens een prijs. Bekervoetbalwedstrijd. Vorige week zijn in onderling overleg de laatste wedstrijden gespeeld. De prijsuitreiking kon daardoor vrijdag 26 juli reeds plaatsvinden. Alle elftallen waren aanwezig in Strandpaviljoen Vos, waar de waarnemende voorzitter van de V.V.V., de heer van Scheijen, de bekers aan de elftallen uitreikte. Winnaar werd de groep uit 'tBot- gat, die de beker volgend jaar zal moeten verdedigen. De totale uitslag luidt: 't Botgat 10 pt. Gasten Dorp 8 pt. de Nollen 5 pt. KI. Begin&Trekkersh. 4 pt. Garnekuul 2 pt. Luttikduin 0 pt. Er was voor de uitreiking zeer veel belang stelling en de sfeer was uitstekend. Het Zwanenwater. Voor bezoekers het gehele jaar geopend. Toegangskaarten a f 1.- per persoon, kin deren van 6-12 jaar 50 cent, kinderen tot en met 5 jaar vrij. Maandkaarten (gezin max. 5 pers.) af 15 Kaarten verkrijgbaar bij de heren jachtop zichters J. en G. van Honschooten, Zuid- schinkeldijk 2 en 3, telefoon 308 en 214.

Badbode voor Callantsoog | 1968 | | pagina 1