CALLANTSOOG Zaterdag 9 aug. 1969 nr. 9 mm®**»*' Red. Mevr. C. H. KLOOSTERBOER - ISAKSSON. Zeeweg 12 - Tel. 0 2248 - 323. Uitgave: Vereniging voor Vreemdelingenverkeer - CALLANTSOOG. Abonnementen: VVV-kantoor - Telefoon 0 2248-338 Druk: Fa. K. VAN LOENEN Zn. - Schagerbrug - Tel. 02247-272 Festiviteiten. Zaterdag 2 augustus stonden diverse wed strijden op het feestprogramma. Allereerst een wedstrijd op een geimproviseerde auto- step, een Daf, die omgebouwd was als een autoped en plaats bood aan 6 personen. (Beschikbaar gesteld door de heren N. en A. Kossen) Er namen 7 groepen aan de wedstrijd deel, die behalve een tijdrit ook diverse hinder nissen moesten nemen. Er was tamelijk veel belangstelling voor dit evenement. Hoewel gezegd dient te worden dat al wat maar enigszins in de gelegenheid was, zich voor dag en dauw r.aar het strand begeven had om van de heerlijke zomerse dag te genieten Een drumband en een Alpenkapel gaven luister aan het feest dat oorspronkelijk op het Dorpsplein 's avonds zou worden voortgezet. Helaas deed een onweersbui afbreuk aan het gebeuien, waarop het Dorpshuis een toevluchtsoord voorde feestvierenden werd. Ie prijs 't Botgat 5.55.4 min. 2e prijs de Nollen 6.min. 3e prijs Gasten dorp 6.05 min. 4e prijs Trekkershonk 6.26 3 min. 5e prijs Luttikduin 6.48 min. 6e prijs Klein Begin 6.50 2 min. 7e prijs Garnekuul 7.58.4 min. De prestatietocht zwemmen, eveneens op 2 augustus gepland ging door het onweer niet door; hetgeen byzonder jammer was, omdat er 65 deelnemers waren Zondag kon de prestatietocht wel doorgang vinden, hoewel dit eerst om 7 uur beslist werd. Dank aan de leden van de C.RB. Paal 13 die ook nu weer hun mensen en materieel ter beschikking stelden om deze 1 km zwem- prestatie tot een succes te maken, Het bierfeest van maandag leek eerst op een grote flop Om half negen waren er slechts enkele jongelui, d.e beslist niet tot de „bierdrinkers" gerekend konden worden. Maar in de loop van de avond kwamen er meer bezoekers en ook dit feest werd een enorm succes dat beslist om een zeer spoe dige herhaling vraagt. Voetbal bekerwedstrijden. Bij het ter perse gaan van dit nummer van de Badbode kunnen we nog niet bij bena dering mededelen wie de bekerwinnaar zal worden. Wel kunnen we berichten dat de prijsuit reiking zal plaats vinden in de cantine van camping 't Botgat, omdat de beker in 1968 door die camping gewonnen is. De stand van de competitie is tot nu toe (dinsdag 5 augustus) De Nollen 5 p. uit 4 wedstr. Luttikduin 4 p. uit 4 wedstr. Kl.Begin&Trekkersh. 3 p. uit 5 wedstr. (door het nietleveren van "n scheidsrechter 1 p. aftrekken) De Garnekuul 4 p. uit 3 wedstr. 't Botgat 5 p. uit 3 wedstr. Gasten dorp 3 p. uit 5 wedstr Indien er vrijdag 8 augustus 2 campings ge lijk eindigen, beslist het doelgemiddelde. Als ook dat gelijk is nemen de twee gega digden voor de beker viijdag 8 augustus 's avonds 20 uur ieder 11 strafschoppen. Nadere toelichting. In de komende week staat er o.a. een ex cursie door het Zwanenwater gepland op dinsdag 12 augustus. We raden allen aan deze avondexcursie, de laatste in dit seizoen mee te maken. Er is op het moment nog van veel natuurschoon te genieten, de jonge dieren, vogels en springend wild als hazen en konijnen zijn 's avonds in vele getalen aanwezig. De leiders van deze excursie kunnen buiten gewoon interessant vertellen over de diver se planten, vogels en wild die het Zwanen- water bevolken. Woensdag 13 a- gustus wordt om 8 uur een bridgedrive georganiseerd in het Dorps huis. Alle bridgers, Callantsogers en vakan tiegangers zijn van harte welkom. Er zijn byzonder aardige prijzen te winnen. We hopen dat alle overige festiviteiten door Callantsogers en hun gasten zullen worden bezocht. Uitslag autopuzzletocht. De autopuzzletocht van 30 juli j.1. trok toch niet zo veel belangstelling als aanvankelijk verwacht werd. De heerlijke zomerse dagen waarvan we in de maand juli volop geno ten hebben, zullen waarschijnlijk de oorzaak zijn. Om het aantal van 60 équipes vol te maken hebben een tiemal Callantsogers (al of niet buiten mededingen) aan de rit deelgenomen, echter met dien verstande, dat de beker slechts door een vakantieganger gewonnen kon worden. De tocht op zich was byzonder gezellig, alle hulde aan de familie Bijl. De prijsuitreiking vond plaats in het Dorps huis door de voorzitter van de VVV de heer A. van Scheyen. De taart, die verloot werd onder alle deelnemers, was voor de heer T. Breet, de poedelprijs voor de fam. Luking. Enkele namen van prijswinnaars zijn le prijs K. Rietvink 2e prijs Kaufman, die de beker won 3e prijs K. C. M. Thijssen 4e prijs W. H. de Gier 5e prijs G. v. d. Brink 6e prijs fam. Boomgaardt 7e prijs B. Filipsen 8e prijs mevrouw J. G. Thijssen-Pannevis 9e prijs J. Schagen 10e prijs mevrouw v. Westrhenen Een byzonder compliment aan de fam. Engelke een Duise familie, die zonder tolk een prijs wist te behalen. Proficiat. Uitslag viswedstrijd. Het hengelen in zee heeft altijd te kampen gehad met slecht weer. Tijdens de meeste wedstrijden heeft het in de loop der jaren geregend of hard gewaaid. We hadden ergens de stille hoop, dat dit seizoen een uitzondering zou geven. Maar helaas brak zaterdag 2 augustus tijdens het hengelen een onweer los, zodat de wedstrijd vroegtijdig gestaakt moest worden. Het aantal deelnemers, 64 in totaal, viel wat tegen. We hadden verwacht dat juist in de bouwvakvakantie een enorme belang stelling voor de wedstrijd zou bestaan, te meer daar de heren v. d. Berg en Drieën- huizen een extra prijs uitgeloofd hadden als er 100 deelnemers zouden zijn. Het verloop van de wedstrijd was ook dit keer heel sportief en de prijsuitreiking in strandpaviljoen Roos in Groote Keeten heel gezellig. Er waren 36 prijzen, die gedeelte lijk gewonnen, gedeeltelijk verloot werden. Enkele prijzen waren beschikbaar gesteld door de plaatselijke middenstand. Namen van de eerste vijf winnaars zijn le prijs Lucassehof, 36 p. 2e prijs Heidoorn, 31,9 p. 3e prijs Kurlfinke, 28 p. 4e prijs Karrhof, 24,6 p. 5e prijs Korsbad, 22,5 p. Uit de namen der prijswinnaars kan men op maken, dat dit zeehengelen ook door de Duitse gasten zeer gewaardeerd wordt. Evenementen in de omgeving- Dinsdag. Vis eten, Julianapl. den Helder Woensdag, Oudhollandse markt, Hoorn. Donderdag, West Friese markt, Schagen. Vrijdag, Kaasmarkt, Alkmaar Zaterdag 16 augustus, Gondelvaart Koedijk met verlichting vanaf 8 uur.

Badbode voor Callantsoog | 1969 | | pagina 1