CALLANTSOOG zaterdag 1 aug. 1970 nr. 8 Red. Mevr. C.H. KLOOSTERBOER - iSAKSSON. Zeeweg 12-Tel. 0 2248 - 323. Uitgave: Vereniging voor Vreemdelingenverkeer - CALLANTSOOG. van Dam tot Dam race. Het leek er naar uit te zien, dat de van Dam tot Dam race weer eens in het water zou vallen. De weersberichten waren be paald slecht, de aanmeldingen gering. Maar uiteindelijk keerde het getij en werd een en ander ook nu weer een succes. Er waren alleraardigste vondsten, waarvan er enkele betrekking hadden op onze natio nale Dam, het modeverschijnsel Maxi, de Kabouters. De hoofdprijs, een verblijf van een week in een 6 persoons bungalow, was voor de groep „Damslapers", de kinderen Eveleens, Siebel en Snip. De eerste prijs was voor de groep „Protest" Een aantal kinderen variërend van 2 tot 10 jaar, die lieten protesten zien, doormiddel van spandoeken en borden, waarbij de leu ze: „Wees lief voor oom agent", het slot van het protest vormde. Deze groep be stond uit de kinderen von Hoensbroech Lutz Logé, Smit en Thijsen. De overige prijzen waren bij de groepen voor: van Dam tot Dam, Kinderen Meulenbeld en IJn Sthandpersoneel„ kinderen Meulenhof de Vlinders, kinderen Lastdra ger - Zwart Mini, Midi, Maxi, kinderen Ouwehand Callantsoog - Kabouterstad, kinderen den Dolder De jury, bestaande uit enkele vakantie gangers, besloot de prijzen bij de enkelin gen toe te kennen aan: le prijs Muzikant, Lex Gorseling Pipi Langstrumpf, M. Strüwer Heintje, Manuel Strüwer Krachtpatser, der jüngste Strüwer Indiaans meisje, Henriette Strijker Het zou prettig zijn als dit evenement wat grootser zou worden opgeet. Misschien volgend jaar? §een liaefïtl«e«iJen ceï ©|pSfl®e*össfïcifte« sn zee 3e prijs 4e prijs 5e prijs 2e prijs 3e prijs 4e prijs 5e prijs Lampionoptocht. De organisatie van de lampionoptocht van 23 juli j.1. was weer ouderwets. Alles liep op rolletjes. De idee, gekostu- meerden ongeveer een uur voor het ver trek van de optocht, te laten jureren door Callantsogers, werkte mede tot een goed verloop van het een en ander. De enige wanklank die we zouden kunnen laten horen, is dat bij de evenementen, die de VVV organiseert, zoals deze lampion optocht, zo weinig belangstelling is van de kampeerterreinen. De optocht op zich trok veel belangstelling. Bij de gekostumeerden kwamen voor een groepsprijs in aanmerking: le de Hippys, kinderen Meulenbeld-IJff 2e Vlinders, kinderen Lastdrager - Zwart 3e Gebr. Bever, kinderen Drieënhuizen en van den Berg. 4e Mini, Midi, Maxi, kinderen Ouwejan Bij de enkelingen gingen de prijzen naar: le Heintje, Manuel Strüwer 2e Pipi Langstrumpf, Monika Strüwer Straatmuzikant, Lex Gorseling 3e Koningin, Cristl den Beste Zeemeermin, Heike Wullenkort 4e Cowboy, Martin Wullenkort Cowboy, Georg van Ee De volgende lanipionopt.ocht wordt in Groote Keeten georganiseerd op 7 augustus a.s. Kinderen uit de gehele gemeente Callantsoog kunnen aan deze optocht deel nemen. Gekostumeerden moeten omstreeks 20.00 uur aanwezig zijn bij van Scheyen. Men kan zich ter plaatse aanmelden. De vakantiegangers in Callantsoog kunnen indien zij daartoe in de gelegenheid zijn, w.b. vervoer, ook aan de lampionoptocht in Groote Keeten meedoen. Het Zwanenwater. Voor bezoekers het gehele iaar geopend. Toegangskaarten a f 1,50 per persoon, kin deren van 6-12 jaar 50 cent, kinderen tot en met 5 jaar vrij. Maandkaarten (gezin max. 5 pers.) a f 15, Kaarten verkrijgbaar bij de heren jachtop zichters J. en G. van Honschooten, Zuid- schinkeldijk 2 en 3, telefoon 308 en 214. Verhuur en Abonnementen VVV-kantoor - Telefoon 0 2248-338 Druk: Fa. K. VAN LOENEN Zn. - Schagerbrug - Tel. 02247-272 Miss en Mr. Callantsoog. Helaas konden wee persoonlijk bij de ver kiezing niet aanwezig zijn. Maar, de ver slagen over dit festijn, mochten er zijn: „enorm, fantastisch, geweldig, wunderbar" zijn enkele kreten, die er niet om liegen. De zaal was volledig bezet, het was een feest, zoals men vroeger jaren in Callants oog. neer dan eens kon nee naken. De Hollandse Kuhlenkampf, de heer L. Gor seling wist het geheel op een vlotte manier te leiden, en de stemming er tot het eind aan toe in te houden. De jury bij de dames besloot unaniem tot Miss Callantsoog 1970 te benoemen: Mej. Silvia de Vos 2e werd mei. T. Wittebrood en 3e mej. M. van de Velden. Bij de heren werd de heer Schell le, de2e prijs was voor de heer B. Mak en 3e werd de heer J. Floon De leden van de jury en de heer Gorseling danken wij ten zeerste voor deze buiten gewoon plezierige avond. We hopen dat de Mexicaanse-avond en het Bierfeest van de komende week onder leiding van de heer Gorseling, een zelfde succes zal hebben als het wijnfeest van 27 julli j.1. Voetbal bekerwedstrijden. De uitslag van de gespeelde voetbalwed strijden vanaf 22 juli t.e.m. 28 juli luidt: Garnekuul Gasten Dorp. 0-1 Luttik Duin 't Botgat 1-0 KI. Begin-Trekkersh. de Nollen O-l Luttik Duin Gasten Dorp 2-0 't Botgat KL Begin-Trekkersh. 3-0 Gasten Dorp 't Botgat 1-0 De stand in de competitie is tot nu toe: Luttik Duin 6 p Garnekuul 5 p 't Botgat 5 p Gasten Dorp 5 p De Nollen 4 p KI. Begin-Trekersh. 1 p waarbij opgemerkt dient te worden dat de Gasten Dorp en Klein Begin-Trekkershonk reeds 5 wedstrijden gespeeld hebben. Zaterdag 1 augustus zal in het dorpshuis „de Kolfweid" de beker uitgereikt worden. Op die avond zal ook het laatste gedeelte van de Teamkamp in het dorpshuis afge werkt worden. Laatste nieuws De wandelpuzzletocht van dinsdag 28 juli vestigde een record aantal deelnemers. Waarschijnlijk waren ongeveer 2C0 wan delaars naar het Zwanenwater gekomen om van deze gezellige tocht te genieten. Door gebrek aan ruimte kunnen we slechts enkele prijswinnaars noemen: le prijs 2e prijs 3e prijs 4e prijs 5e prijs groep Meulenhof groep Vos groep Spieker groep Dokter ue prijs groep Otto, de poedelprijs was voor de groep van Klaveren. De opbrengst van de Bingo-avond t.b.v. Redding Brigade werd opnieuw een record f 1600,geweldig

Badbode voor Callantsoog | 1970 | | pagina 1