CALLANTSOOG zaterdag 14 aug. 1971 nr. 10 Red. Mevr. C. H. KLOOSTERBOER - ISAKSSON. Zeeweg 12-Tel. 02248-323. Verhuur en Abonnementen: VVV-kantoor - Telefoon 0 2248-338 Uitgave: Vereniging voor Vreemdelingenverkeer - CALLANTSOOG. Druk: Fa. K. VAN LOENEN Zn. - Schagerbrug - Tel. 02247-272 De evenementen. De uitslag van de Hinderniswedstrijd voor dames, die dinsdag 3 augustus j.1. gehou den werd, luidt als volgt: le prijs mevrouw Poelstra 2e prijs mevrouw de Ruiter 3e prijs mevrouw Tuinman 4e prijs mevrouw Vliegenthart mevrouw Kleyn en mej. v. d. Waal De dames, die aan de wedstrijd deelnamen, waren zeer enthousiast. De toeschouwers, in grote getale aanwezig, genoten van het was ophangen en alle gebeurtenissen er om heen. De prijzen afgestaan door Dhr. Jac. J. Vos, werden uitgereikt in strandpaviljoen Vos, waar de stemming opperbest was. Voor het zandhopen maken op woensdag 4 augustus zag het er niet zo best uit. Een harde wind, pal op het strand en af en toe donkere wolken dreigden het evene ment te verstoren. Maar ruim 40 kinderen kun je als organisator niet teleurstellen, dus 't feest ging door. Met geweldig veel animo werd er geschept. De bergen zaten stevig in elkaar, hetgeen bij het opkomen van de vloed pas goed merkbaar werd. De zeer hoge golven overspoelden de bergen keer op keer, maar de vlaggen hielden stand en het duurde geruime tijd voor de prijswinnaars bekend gemaaakt konden worden. De prijzen gingen naar: le prijs Vliegenthart 2e prijs Gorsselink 3e prijs Slegt 4e prijs Schipper 5e prijs Doree 6e prijs Smit - Zeeman 7e prijs Schipper 8e prijs Kochs 9e prijs Schmidt Woensdagavond waren de weersomstan digheden voor „het wildwatervaren" wel byzonder gunstig. De hoge golven werden met stuurmankunst genomen, de toeschou wers zagen ware staaltjes van moed van de kampioen Wildwatervaren in Nederland en van zijn drie collega's. De heer van Oorschot en collega's harte lijk dank voor deze demonstratie, die door veel belangstellenden aandachtig gadege slagen werd. Ook donderdag 5 augustus, 's avonds bij de Lampionoptocht, leek het er op dat het weer spelbreker ging worden. Dreigende onweerswolken, enkele regenspetters, maar alles kwam weer goed en de sfeer bij de Lampionoptocht was zeer genoegelijk. Het aantal gekostumeerde kinderen was weliswaar nog niet zo verschrikkelijk groot maar de kostuums en ideeën waren byzon der leuk. Bij de groepen kwamen de volgende gekos- tumeerden voor een prijs in aanmerking le prijs Lucifer, luciferdoosje en kaars, groep Strüwer 2e prijs Nachtgeesten, groep Thijssen en Zwier 3e prijs Zigeuners, groep de Wit Enkele leden van de Jeugddrumband van Amsterdam Oost kwamen in vol tenue en werden bij de prijsuitreiking verrast met een taart. Bij de enkelingen werden de volgende prijswinnaars bekend gemaakt: le prijs Gwendoline de Ruiter, Sprokkelvrouwt j e 2e prijs Sandra Buising, Muis 3e prijs Conny Overduin, Biedemeier 4e prijs Richard Buissink, Matroos 5e prijs Sjors van Ee, Schilder 6e prijs Astrid Overduin, Arabier Zeer tot genoegen van de deelnemers en de toeschouwers werd in het dorpshuis medegedeeld, wie voor een prijs in aan merking kwam. De jury, dames Zeeman en Kloosterboer, en de heer Gorsselink lieten alle prijswin naars op het toneel verschijnen. Deze lam pionoptocht was byzonder gezellig, volgend jaar weer zo, hopen we maar. Het Zwanenwater. Voor bezoekers het gehele jaar geopend. Toegangskaarten a f 1,50 per persoon, kin deren van 6-12 jaar 50 cent, kinderen tot en met 5 jaar vrij. Maandkaarten (gezin max. 5 pers.) a f 15, Kaarten verkrijgbaar bij de heren jachtop zichters J. en G. van Honschooten, Zuid- schinkeldijk 2 en 3, telefoon 308 en 214. Autopuzzletocht. Wat er de laatste tijd aan de hand is met de autopuzzletochten is ons een raadsel. Gedurende jaren konden we niet voldoen aan de overweldigende deelname, dit jaar werden met veel moeite slechts 30 tot 40 deelnemers per rit geboekt. De laatste tocht van 9 augustus j.1. voor Duitse gas ten een reglement in het Duits en een rou tebeschrijving vergezeld van een speciale woordenlijst, bracht slechts twee Duitse equipes aan de start. Het is toch wel jam mer van al het werk dat de organisatoren verricht hebben. Het zou te wensen zijn dat de lezers van de Badbode hun gasten beter op de hoogte hielden van de evene menten, die de VVV organiseert. Deze tocht „zat goed in elkaar", er waren leuke vondsten de route was beslist niet te moeilijk. De prijsuitreiking vond plaats in het dorpshuis. De poedelprijs was voor de familie Ros. De taart, die onder de deelnemers verloot werd, kwam bij de familie Cupido. De namen van de eerste tien prijswinnaars zijn: 1 fam. De Gier 2 T. Zeeman-Correljé 3 A. W. Blokker 4 K. Numan 5 fam. Schrijver 6 S. Schaap 7 J. Matte 8 S. A. Bijl - P. Spruit 9 fam. van Ravenzwaay 10 P. van 't Veen De heren uitzetters, posters en vertalers hartelijk dank voor hun medewerking. Mededelingen. De Boet. Tot nader te bepalen datum zul len de handarbeidlessen voor kinderen plaatsvinden op donderdag, vrijdag en za terdagochtend van 9.00 tot 10.30 uur en van 11.00 tot 12.30 uur. De expositie van Aart van Vliet is voorlopig nog te bezichtigen (tekenwerk en grafiek.) Dokter: Avondspreekuur vervalt. De Bibliotheek. Vanaf maandag 16 au gustus wordt slechts twee keer per week uitgeleend en wel op maandag en vrijdag van 7.00 tot 8.00 uur in het dorpshuis „de Kolfweid" Evenementen. Bij het ter perse gaan van dit nummer van de Badbode is bekend dat in de Garnekuul de volgende evenemen ten nog zullen plaatsvinden, vr. 13 aug. 20.00 uur Film De weg der angst, za. 14 aug. 19.30 uur Dansen, Beat. ma 16 aug. 20.00 uur Film, Dikke en Dunne wo 18 aug. 20.00 uur Film. In CALLANTSOOG wordt nog een Beat- avond gehouden op donderdag 12 augustus en op vrijdag 13 augustus om 19.30 uur de laatste stoelendans op het Dorpsplein. Indien in de week van 14 tot en met 21 augustus andere evenementen plaatsvinden zal dit vroegtijdig bekend worden gemaakt bij het VVV kantoor, Dorpsplein. BAADT NIET BIJ DE STREKDAMMEN

Badbode voor Callantsoog | 1971 | | pagina 1