zaterdag 22 juli 1972 nr. 7 Red.: Mevr. C. H. KLOOSTERBOER - ISAKSSON, Zeeweg 12-Tel. 02248-323 Verhuur en Abonnementen: VVV kantoor - Telefoon 02248-338 Uitgave: Vereniging voor Vreemdelingenverkeer - Bad Callantsoog. Nieuw adres: VVV kantoor, Jewelweg 8. Druk: Fa. K. VAN LOENEN en Zn. - Schagerbrug - Tel. 02247-272 Evenementen. Dit is een bijzondere Badbode. We heb ben n.1. zo enorm veel uitslagen van de fes tiviteiten te verwerken dat alles min of meer in kort bestek geschreven moet wor den. Woensdag 12 juli werd op camping de Nol len een fantastisch vuurwerk afgeschoten. Het was prachtig stil weer, het evenement slaagde volkomen. De heer Ros heeft veel gasten een groot genoegen gedaan met dit experiment. Voor de muzikanten was donderdag 13 juli de grote dag. De jaarlijkse-ftormwqlmarkt werd gehouden bij het dorpshuis. D& op brengst was geweldig, ruim f 2000,Aan alle kopers hartlij k dank. De klaverjasdrive in de Garnekuul werd niet slecht bezocht, alleen de Callantsogers lieten min of meer verstek gaan. De namen van enkele prijswinnaars zijn o.a.: Ie prijs N. van Wetten, 5190 pt. 2e prijs P. de Ruiter, 4971 pt. 3e prijs R. de Vries, 4902 pt. De poedelprijs was voor mevrouw van Houwelingen, de marsprijs ging naar P. Aarst. Op sportgebied vond er heel wat plaats. Helaas moest de Trefbalcompetitie afge broken worden, omdat verschillende meis jes naar hun woonoord terugkeerden. Door op 17 juli via een ingewikkeld sy steem een gehele avond trefbal te spelen kon de winnaar bekend worden gemaakt. De uitslag is: 1 Trekkershonk 2 Garnekuul 3 Callantsoog 4 Sandepark De prijsuitreiking vindt plaats op woens dag 26 juli tijdens een groot kinderfeest dat om 14.00 uur begint in het recreatie gebouw „de Garnekuul". Tevens zullen dan de prijswinnaars van de voetbalwed strijden bekend gemaakt worden en de prijzen uitgereikt worden. Om de spanning er tot het eind aan toe in te houden zullen we de stand van die competitie nog niet bekend maken. Voor de volleybalwedstrijden op dinsdag 11 juli j.1. in de Garnekuul, schreven 10 teams in. Er waren nieuw gevormde groepen, maar ook teams die vorige keer meededen. Na een spannende strijd waren de win naars: 1 Ambultjes 2 '65-ers 3 A.D.A.-ers Ook de voetbalwedstrijden voor senioren en dames (gekostumeerd) was een groots spektakel. De heren van de Garnekuul verloren met 3-0, de zeer origineel geklede dames van de Garnekuul wonnen met 3-1. Vrijdag 14 juli was daar en tegen min of meer een ongeluksdag. De lampionoptocht trok weinig deelnemers en de disc-jockey verkiezing bleek geen succes. De jongens, die anders zo veel te zeggen weten, lieten zich bij de verkiezing niet zien, zodat door gebrek aan deelnemers de zaak spoedig bekeken was. De overige festiviteiten verliepen zeer suc cesvol. In de volgende Badbode hopen we weer eens wat ,,Toer-in" tips te kunnen plaatsen. Bejaarden, opgelet Zondag 30 juli GRATIS TOEGANG bij de Autocross (Abbestederweg). Nadere inlichtingen in volgende Badbode. v Zandfiguren- en Zandhopen maken. Voor het eerst in dit seizoen konden er op dinsdag 11 juli en woensdag 12 juli strand- spelen georganiseerd worden. Bij strandpaviljoen Roos werden dinsdag 11 juli zandfiguren gemaakt. Aan de wed strijd deden 50 kinderen mee, die allen een traktatie ontvingen van de eigenaar van het strandpaviljoen. De kinderen hebben erg hun best gedaan. De namen van de winnaars worden dit keer in alfabetische volgorde genoemd. Olivier Blondeau Antonio Hevelaar Rens de Leeuw Brigitte Möller Saskia Peters Monique Poelgeest Ulrich Schleiter Ineke Tap Johanna Witzle Thomasz Witzle Nicolet Zeeman Het was ideaal strandweer, evenals woens dag 12 juli toen bij het strandpaviljoen Vos zandhopen geschept moesten worden. Ook bij deze wedstrijd was de animo zeer groot. Ruim 30 groepen hebben uren lang geschept om de berg zo hoog en stevig mo gelijk te maken. Na een spannend gevecht met de spaarzame golven waren de prijzen voor: le prijs fam. J. J. Groot 2e prijs fam. Settern 3e prijs fam. Smit 4e prijs fam. Broeder 5e prijs fam. Brost De poedelprijs voor de berg en vlag die het eerste omver was, mocht fam. Büdel in ontvangst nemen. Al met al een fijne dag, die voor de deel nemers een extra feestelijk tintje kreeg door een tractatie van strandpaviljoen Vos. Het Zwanenwater. Voor bezoekers het gehele jaar geopend. Toegangskaarten a f 1,50 per persoon, kin deren van 6 12 jaar 50 cent, kinderen tot en met 5 jaar vrij. Maandkaarten (gezin max. 5 pers.) a f 15,- Kaarten verkrijgbaar bij de heren jachtop zichters J. en G. van Honschooten, Zuid- Spuitwedstrijden. De mannen van de vrijwillige brandweer Callantsoog hebben enorm veel werk ge maakt van de spuitwedstrijden. De dames van de brandweerlieden bezoch ten alle middenstanders, hotel-, pension, restaurant- en strandexploitanten en de campingbeheerders om een kleine bijdrage voor het brandweerfestijn. Aan de spuitwedstrijden deden 125 kinde ren mee, die van de ,,Dixiebar" een glaas je limonade en van garage Deen een lolly kregen. Alle kinderen konden door de me dewerking van de plaatselijke bedrijven een prijsje in ontvangst nemen. Van de di verse groepen noemen we alleen de eerste drie prijswinnaars. In de groep A, kinderen van 8 jaar waren dit: 1 Annemiek Plooy 420 punten 2 Hans Laurens, 410 punten 3 Petra v. d. Velde, 400 punten Bij de groep B, kinderen van 9 en 10 jaar kwa men voor die prijzen in aanmerking: 1 Silke Goeldner, 90 punten 2 Jolanda Went, 80 punten 3 Chris Hogendorp, 70 punten De prijzen in groep C, kinderen 11 en 12 jaar, gingen naar: 1 Iris Ebel, 100 punten 2 Roelof Mautzen, 90 punten 3 Carla Koopmans, 80 punten Prijswinnaars in groep D, kinderen van 13 en 14 jaren waren: 1 Anna Laurens, 100 punten 2 Harry Meems, 90 punten 3 Ditty Klein, 80 punten Een geweldig feest, dat hopelijk nog eens herhaald kan worden. Hartelijk dank da mes en heren van de Callantsoger Brand weer. Viswedstrijden. In 't Zand werd op woensdag 12 juli een viswedstrijd georganiseerd, waarbij slechts weinig Zantemers aanwezig waren. Het blijken daar overigens goede henge laars te zijn, want de enkele inwoners uit 't Zand die meededen, vielen alien in de prijzen. De uitslag van de viswedstrijd luidt: le H. Dekker, 't Zand, 281 cm. 2e H. van Voort, den Haag, 219 cm. 3e G. Filipsen, 't Zand, 149 cm. 4e P. Hertog, 't Zand, 139 cm. 5e H. Bruggins, onb., 129 cm. 6e A. Smid, 't Zand, 61 cm. terwijl bij de jeugd P. Turk met 37 cm. voor een prijs in aanmerking kwam. De deelname was dit keer niet bijzonder groot. Ook zondag 16 juli werden er vis wedstrijden gehouden, nu vanuit Callants oog. Er werd redelijk wat vis gevangen in het Kanaal door de 38 deelnemers, die hoofd zakelijk van de Garnekuul afkomstig wa ren. De prijzen gingen hier o.a. naar: le Mausens, 125 cm. 2e Kooij, 49,5 cm. 3e Olyhoek, 33,5 cm. 4e van Mourik Sr., 20 cm. 5e Bruggins, 19 cm. 6e mevr. Koopmans, 19 cm. Hertje geboren. Bij de familie van der Sluis, Stuyvezande- weg, is vorige week een hertje „Bambino" geboren. Het diertje is nu ruim 1 week oud en gedijt goed. In een der volgende num mers van de Badbode hopen we nogmaals informatie te geven over de gezondheid van ouders en kind.

Badbode voor Callantsoog | 1972 | | pagina 1