zaterdag 13 juli 1974, no. 5 Red.: Mevr. C.H. KLOOSTERBOER-ISAKSSON, Zeeweg 12 - Tel. 02248-323 Uitgave: Vereniging voor Vreemdelingenverkeer Bad Callantsoog, Jewelweg 8. VERHUUR en ABONNEMENTEN: VVV kantoor - Telefoon 02248-541 Druk: Fa. K. van Loenen en Zn., Schagerbrug - Telefoon 02247-272 Tafeltennistournooi. In het dorpshuis te Callantsoog werd het tweede tafeltennistournooi gehouden op maandag 8 juli. De belangstelling voor het tournooi wordt steeds beter, zowel wat spelers als wat supporters betreft. De verwachtingen zijn dat het tafeltennis- sen een vast evenement in het programma van Callantsoog zal worden. Onder de prijswinnaars waren de buiten- landers in de meerderheid. De stand van maandag was: le H. M. de Vries 2e Herr Sauerbrunn 3e Herr Duplanque 4e Herr Sommerfeld Maandag 15 juli wordt het volgende tour nooi gehouden. Spelers en supporters zijn vanaf 19.00 uur van harte welkom in dorpshuis ,,de Kolfweid", tegenover het VVV kantoor. Festiviteiten A.D.A. Op initiatief van het nieuwe bestuur van de A.D.A. werd een viswedstrijd voor de jeugd. aan de Langevliet georganiseerd. Hoewel op alle kampeerterreinen bekend gemaakt was, dat de jeugd kon vissen, verschenen er slechts vier jongens. Voor drie van hen was er geen succes, zij haalden geen enkel visje op het droge. Johnny van Amerongen, Bennie Dimburg en Antonio Havelaar fijn dat jullie mee- deden en volgend keer meer succes. Emiel Sjaardeman gefeliciteerd met de goede vangst. De klaverjasdrives van de A.D.A. verlopen beter, het weer hielp wat dat betreft ook de laatste tijd wel mee. Bij minder zonnige weersomstandigheden brengt een klaver- jasavond een aangename en gezellige ver- andering. De stemming tijdens de kaart- avond zat er dan ook goed in. De uitslagen van vrijdag 28 juni j.l. waren: le Olyhoek 2e Sterkeburg 3e Klein 4e Zundert 5e de Gier 6e Hoogterp poedelprijs: J. W. Klein Op 5 juli kwamen voor een prijs in aan- merking: le Lurling 2e Sterkeburg 3e Bos 4e mevrouw Sterkeburg 5e mej. Boerkool 6e Van 7e de Gier poedelprijs: Sinnema De volgende drive in de Garnekuul is op vrijdag 12 juli a.s. Het Zwanenwater. Autocross. Het grote spektakel ,,de Autocross" gaat zondag 14 juli om 14.00 uur van start. Het circuit is gelegen op het Abbestede- terrein te Callantsoog. Vanaf de invals- wegen naar Callantsoog tot het wedstrijd- terrein geven pijlen de te volgen route aan, zodat het crossterrein ook voor hen die niet zo goed georienteerd zijn in Cal lantsoog, eenvoudig te bereiken is. De organisatie van dit festijn berust bij de A.C.O.N., secretariaat, P. Smit, West- friesedijk 9, St. Maarten. Voor de veiligheid van de bezoekers wordt in overleg met de plaatselijke po- litie-autoriteiten ingestaan. Aan de start verschijnen onder meer de Callantsoger coureurs: Jaap de Jong, Frans van Klaveren, Arie Kossen, Piet de Vries en de uit Callantsoog afkomstige Peter van Muyen. In het verleden hebben vooral Kossen, van Muyen en de Vries vaak van zich doen spreken door hun fan- tastische overwinningen. Een autocross wordt in diverse manches verreden. Door het publiek en door be- drijven worden dikwijls premies beschik- baar gesteld voor bijv. de eerste coureur, die met zijn wagen in de sloot belandt, die klem gereden wordt, enz. Ook zondag 14 juli belooft het weer een spannende strijd te worden. De prijsuit- reiking vindt na afloop van de wedstrijd plaats in het dorpshuis ,,de Kolfweid". Het duo Electronica zorgt voor de muzi- kale omlijsting, ook vakantiegangers, Cal- lantsogers en andere belangstellenden zijn bij de prijsuitreiking welkom. Korte Berichten. Vara programma. Het programma van woensdag 3 juli 's morgens 7.45 uur was een groot succes. Er waren veel belangstellenden en de sfeer was prima. „In de rode cirkel" werd vooral voor de heer H. W. J. Verstege uit Gendt (Overbetuwe) een grote overwin- ning. Als prijs koos hij en zijn familie: „een boottocht naar de Zaanse Schans" en een dinertje bij de „Wijde Blick". Van Dam tot Damrace. Bij voldoende deelname zal de ,,van Dam tot Damrace" plaatsvinden op donderdag 25 juli. De bedoeling van dit evenement is om op een originele wijze van de ene dam naar de andere te gaan. Meestal wordt dit gedaan door een bepaal- de gebeurtenis voor te stellen of de een of andere persoon uit te beelden. Om een voorbeeld te geven, noemen we enkele prijswinnaars uit het verleden: de maan- raket, koe op 't strand, het griezelbeest, strandj utters, Badbode-verkoopster, tante Betje een dagje uit, demonstranten, van Dam(bord) tot Dam(bord). Met schaar en papier, karton en nietjes en wat fantasie is heel wat te bereiken. Avondspreekuur. Het avondspreekuur van dokter Verheul is uitsluitend bestemd voor badgasten. Callantsogers moeten het gebruikelijke ochtendspreekuur bezoeken. Vakantie gangers, houdt er rekening mede dat er woensdagavond geen spreekuur is. AUTOCROSS Zondag 14 juli a.s. Voor bezoekers geopend van 7.00 uur 's morgens tot zonsondergang. Leden van natuurmonumenten met ge- zinsleden tot 18 jaar vrij entree op vertoon van lid- maatschapskaart. Toegangskaarten a f 1,50 per per- soon, kinderen van 6-12 jaar 50 cent, kinderen tot en met 5 jaar vrij. Kaarten verkrijgbaar bij de ingang Zuidschinkeldijk, (automaat)

Badbode voor Callantsoog | 1974 | | pagina 1