Red.: Mevr. C.H. KLOOSTERBOER- ISAKSSON, Zeeweg 12 - Tel. 02248-323 Uitgave: Vereniging voor Vreemdelingenverkeer Bad Callantsoog, Jewelweg 8. VERHUUR en ABONNEMENTEN: VVV kantoor - Telefoon 02248-541 Druk: Fa. K. van Loenen en Zn., Schagerbrug - Telefoon02247-272 Resultaat Bingo. Het bestuur van de Callantsoger Redding- brigade dankt de middenstanders, die weer op fantastische wijze medewerking gege- ven hebben, i.z. de goederen voor de Bin go. Be koop- en speellust van de aanwe- zigen was eveneens bijzonder groot. De totale netto opbrengst, circa f 1800,-, is mede te danken aan de vrijgevendheid van de middenstand. Ook de leden van de brigade, die tot het welslagen van de avond bijdroegen, even- als de heren de Graaf en Wittebol, die attributen als bingospel en geluidsinstal- latie beschikbaar stelden, heel veel dank voor alle hulp. Wie heeft Net en Fiets? Vrijdag 12 juli werd er op het strand bij Smit in Callantsoog een hindernisbaan uit- gezet. Hiervoor werd o.a. een net tussen 4 palen gespannen. Het net was circa 5 bij 5 meter en is door iemand weggehaald. Ook een fiets, die bij de strandopgang van paviljoen Vos geplaatst was, is verdwenen. Zowel het net als de fiets zijn attributen die de VVV nodig heeft bij het organise- ren van kinderstrandspelen. We vragen ons af of er nog sportieve mensen zijn, die beide feestbenodigdheden terugbezorgen bij Vos, strandpaviljoen? Tips, die leiden tot het terugverkrijgen van het net en de fiets, kunnen eventueel beloond worden. Korte Berichten. Strandloop: Na het geweldige succes van de strandloop van 11 juli j.l. twijfelen we er niet aan dat het evenement van 25 juli a.s. zal sla- gen. Inschrijven vanaf 18.45 uur op het strand bij paviljoen Smit. Kommelmarkt: Adressen van personen, die goederen voor de rommelmarkt beschikbaar hebben, kunnen opgegeven worden bij de heren: J. Bakker, Achterweg 16 a, tel. 304 K. Baken, Duinroosweg 10, tel. 420 Markten en Sportvissen: Voor deze evenementen wordt verwezen naar de Badbode van 6 juli. Middenstand: De openingstijden van de bedrijven zijn, behoudens uitzonderingen, vastgesteld zoals in het artikel ,,Indien u ze nodig hebt" staat vermeld. Vuurwerk: Bij camping „de Nollen" zal op 31 juli een vuurwerk worden afgestoken. Wandelpuzzletocht: Door het dorp Callantsoog zal op donder- dag 1 augustus een wandelpuzzletocht ge- organiseerd worden. Het Zwanenwater. Strandspelen. Hoe het mogelijk is, begrijpen we werke- lijk niet, maar in Groote Keeten was het vorige week dinsdag weer „mis" met de strandspelen. Er waren hoegenaamd geen aanmeldingen voor de spelmiddag. Ook maandag 15 juli, toen het toch ideaal .veer was om zandhopen te maken, bleek er geen animo te zijn, jammer, maar na de lampionoptocht van 26 juli zal het wel beter gaan. In Callantsoog loopt het prima. De spel middag" viel bijzonder in de smaak, er waren veel deelnemers die zich vermaak- ten met het spel „stand in de mand". Ook de hindernis-estafette bij strandpavil joen Smit was een geweldig succes. De hindernisbaan was zeer afwisselend, hardlopen, kruipen, door een ring sprin- gen enz. De jongens en meisjes, drie groe- pen in totaal, deden hun uiterste best om zo snel mogelijk de hindernisbaan te ne- men. De prijzen waren in de groep van 6 en 7 jaar bestemd voor: le Jackie van Klaveren 2e Arnoud van Klaver 3e Mieke van Klei B j de groep 8, 9 en 10 jaar gingen de prijzen naar: le Frangoise Dekkers 2e Renee Siers 3e Linda Groot Voor een prijs bij de 11 en 12 jarigen kwamen in aanmerking: le Ellen de Groot 2e Dorethe Busse 3e Marjolein Maliepaard Voor zo ver het weer meewerkte, waren ook in de week van 7 tot 14 juli de feesten on het strand in Callantsoog volkomen ge- slaagd. A.D.A. Het volleybaltournooi in de Garnekuul op woensdag 10 juli was als van ouds een geweldig succes. Er werd door 14 teams ingeschreven, waarbij weer de meest vreemdsoortige namen, als ,,schot in duis- ter", ,,herrieschoppers", krukkytas", ,,proffies", enz. De strijd was bijzonder soannend, de stemming zeer geanimeerd. De sterkste teams waren dit keer: le Rens Roos 2e Deur Douers 3e Baflo Het volgende tournooi wordt niet op 24 juli, maar op woensdag 31 juli gehouden (dit in verband met de beat-avond op 24 juli in de Garnekuul). Aan de klaverjasdrive op vrijdag 12 juli namen 40 personen deel, die weinig moeite hadden met het behalen van punten. Een gezellige sfeer en een spannende wed- strijd was het kenmerk van deze drive. Prijswinnaars van 12 juli waren: le Jonker 2e Zandstra 3e J. van Veldhuysen 4e Havenaar 5e mevrouw v. Veldhuysen Vrijdag 19 juli vindt de volgende drive plaats. BAAD NIET BIJ DE STREKDAMMEN Voor bezoekers geopend van 7.00 uur 's morgens tot zonsondergang. Leden van natuurmonumenten met ge- zinsleden tot 18 jaar vrij entree op vertoon van lid- maatschapskaart. Toegangskaarten a f 1,50 per per- soon, kinderen van 6-12 jaar 50 cent, kinderen tot en met 5 jaar vrij. Kaarten verkrijgbaar bij de ingang Zuidschinkeldijk, (automaat)

Badbode voor Callantsoog | 1974 | | pagina 1