MET DE EGMONDEN De nieuwe Remington Portable rookartikelen JO BOSMAN aphRoöite Egmondia-nieuws Fa. Fred Sax, N.Z. Voorburgwal 135, A'dam. Tel. 247272 Z Elf* BOOG AZIJN Spruit's soep Spritaxin fl,45 per fles Ons bedrijf is actief als groenend hout. Alles voor U. Schotvanger, 't Woud No 484 20 JULI 1961 WEEKBLAD VOOR EGMOND AAN ZEE. EGMOND AAN DEN HOEF EN EGMOND-BINNEN Uitgave Drukkerij „Egmonden" Egmonderstr.weg 5. Egmond a. d. Hoef. Telefoon 201. Giro 368954 Burg. Eymaplein 2a. Egmond aan Zee Abonnement f 1.25 per kwartaal Advertenties 12 ct. per m.m. Reductie bij geregelde plaatsing Wij verzoeken U vriendelijk, dit blad ook aan de medebewoners van dit huis en zomerhuis door te geven. Losse exemplaren zijn verkrijgbaar bij boekhandel Dekker Pompplein, Egmond aan Zee Een 12\-jarig Jubilé van de heren J. Groot, A. Groot, A. Tromp, H. Groen, Ph. Groen, P. Dekker. Deze zes mensen herdenken op 28 juli a.s. de dag, waarop zij hun werkkring aanvaardden bij de metaalwarenfabriek M. J. Veltkamp Jr. te Egmond aan Zee. Ter gelegenheid daarvan is er een receptie bij den Houdijker te Egmond a. d. Hoef van 17-19 uur. Dit spreekt. Hieruit blijkt, dat directie en jubilarissen zich ver heugen over dit feit hierboven genoemd. Een bewijs van har monisch samenwerken. Dat de directie van de metaal warenfabriek hierom een receptie houdt, geeft uitdrukking van ge negenheid voor de medewerkers. Verfrissend is dit idee in onze tijd, welke maar al te zeer nog een kloof ziet tussen werkgevers en werknemers. De metaalwarenfabriek Velt kamp geeft met deze plechtigheid het bewijs dat de een zowel als de ander onafscheidelijk is. Im mers. pas als beiden samenwer ken komt er resultaat. In het productie-systeem is de een zo goed als de ander nodig. De taken die daarvoor nodig zijn eisen begrip. Wellicht is dit het meest eigene van de directie. Zij heeft de zorg dat de fabriek productief blijft. Hiervoor is con fereren "nodig en reizen, schijn baar behagelijk, maar zorgelijker dan het werk. In het koperen verband van de directie met personeel van de metaalwarenfabriek blijkt dat de begripsverhoudingen zijn gerijpt en de vrucht daarvan is nu een feestelijke receptie. Moge deze er toe bijdragen dat het voorbeeld van deze werk gemeenschap in wijde kring de aandacht zal wekken. Wij zijn het best gesorteerd in goed verzorgde Ook een ruime sortering in parfumerieën Herenweg 186, Egm. a. d. Hoef Lezing. De bijzonder grote belangstel ling die de lezing van de kunst historicus Dom A. Beekman heeft mogen ondervinden op zijn eerste lezing over ,,het alledagsleven op het Slot op den Hoef" is voor het comité „Restauratie Slotkapel" aanleiding geweest hem te verzoeken nogmaals een lezing te houden. De lezing zal plaats vinden vrijdagavond 21 juli a.s. 7.30 uur precies, in de oude pastorie, Slotweg 9 te Egmond a. d. Hoef. Onderwerp „Ge schiedenis rondom het Slot van den Hoef," Ook de filmdocu mentaire „Oude Schoonheid", vervaardigd door de heer J. IJkel en de kunstschilder Bob Denne- boom zal gedraaid worden, Na afloop bezoek aan de ten toonstelling. Toegang lezing plus bezoek tentoonstelling f 1. Kaarten aan de zaal of bij het secretariaat Graaf Dirkplein 21, tel. 460. Reeds méér dan 2500 bezoekers bezochten de prachtige historische tentoonstelling in de Slotkapel te Egmond a. d. Hoef, Dat deze tentoonstelling bij zonder gewaardeerd wordt blijkt uit het feit dat niet alleen de artistieke staalkaart een radio reportage hieraan wijdde, doch dat ook de K.R.O. a.s. zaterdag avond een vraaggesprek zal uit zenden. Dit vindt plaats in het pro gramma „Op vrije Voeten" van 21.10-22.30 uur. schoonheiössalon VOORStRAAt 98 eqmonö aan zee. tel. 363 a. a. c. palsma deskundige behandeling infrarood- hoogtezonbestraling vibro-massage manicure pedicure enz. Behandeling volgens afspraak Programma zondag 23 juli Egmondia veteranen Badgasten veteranen, aanvang 7 uur. De opbrengst van deze wed strijd wordt in de rust afgedragen aan comité „ouden van dagen" van Egmond aan Zee. In het badgastenelftal spelen o.a. mee Otto Sterman, T.V,-speler, als mede de Gebr. Bouwens en nog meer bekende personen. De Eg- mondiaveteranen zullen per kaart aangeschreven worden. De secretaris Rem-Riter zonder tas f 198,met tas f 218,— Remington Cicero Portable zonder tas f 255,— met tas f 275, Telmachines met aftrek f 375, Telmachines te gebruiken als kassa f 520,— Electrische telmachines v.a. f 590, Eigenaar J. SUURBEEK, Boulevard Ir. de Vassy 18, Egmond a. Zee. Tel. 569 1/1 liter Sierkan ijs 2,60 1/2 liter Sierkan ijs 1,30 Ijstaarten 4-6 pers. 1,80 Ijstaarten 6-8 pers. 2,80 100 gr. jonge Edammer 28 100 gr. jong bel. volvet 31 10 Hennen eieren 125 in cartonverpakking 150 gr. magere ham 150 gr. ontbij'tworst 100 gr. runderrookvlees 100 gr. paling worst ca. 250 gr. Dur O Pac rookworst (kant en klaar 129 LIMONADE v.d. Burg limonade 105 Mulder's limonade gr.fl. 195 Smaken: Reine Claude, Citroen, Sinas-Citroen, Sinasappel Victoria water 48 Spuitwater 45, statiegeld 1,50 Heerlijk gekoeld Nieuw. Nu ook 1/2 flessen met plasticdoppen California-Soepen met mooie cadeaux flessen kant en klaar kip groente tomaat vermicelli Ansichtkaarten 15 ct. 2 filmsterren, gekleurde 25 Alle soorten postzegels en plakzegels Goedkope plastio emmers, boten v.a. 65 Grote sortering strandhoeden en petten Badmintons 195 en 225 Shuttles 30 ct. TEGEN VLIEGEN Vliegenballen 2 voor 25 Vliegenstroken 5 voor 25 Vloeibare D T T met langdurige nawerking Voor uw flitspuit

Contact met de Egmonden | 1961 | | pagina 1