De nieuwe Remington Portable R in de maand waardebon Fa. Fred Sax, N.Z. Voorburgwal 135, A'dam, Tel. 247272 Zaterdag a.s. 11 november Sint Maarten Veegeneesmiddelen en Engels zout heeft Schotvanger t Woud No. 499 9 november 1961 WEEKBLAD VOOR EGMOND AAN ZEE. EGMOND AAN DEN HOEF EN EGMOND-B1NNEN Uitgave Drukkerij ..Egmonden" Egmondcrstr.weg 5. Egmond a. d Hoef. Telefoon 201. Giro 368954 Burg. Eymaplein 2a. Egmond aan Zee Abonnement f 1,25 per kwartaal Advertenties 12 ct. per m.m. Reductie bij geregelde plaatsing Anti Honger-Actie* Opbrengst Egmond a. Zee Het N.O.V.I.B. Comité is de inwoners van Egmond aan Zee buitengewoon dankbaar voor de royale bijdragen. Wij hebben bewezen bereid te zijn gebrek-lijdende medemensen de helpende hand toe te steken. Wij hopen dat de N.O.V.I.B. met de bijdragen van heel Neder land het beoogde project in Midden-Afrika kan uitvoeren. Een extra woord van dank aan onze Dames Collectanten, die regen en wind getrotseerd hebben om deze collecte tot zulk een prachtig resultaat te brengen. Was het bedrag van verleden jaar f 1199,15, al een hoog be drag, nu dit jaar wordt genoemd getal nog overtroffen door de gulle vrijgevigheid van de Eg- mondse bevolking, waardoor een som van f 1360,70 werd bijeen gezameld. Dit siert de bevolking. Te EgmoDd-Binnen is een ver nieuwde zaak heropend. De zaak van J. Castricum aan de Herenweg te Egmond-Binnen heeft met de dorpstraditie „het kan zowel", totaal gebroken en zijn winkelbedrijf is uitgebreid tot een comfortabel pand. Voor Egmond-Binnen is dit een goede verandering. Men kan er nu winkelen, zoals het vereist wordt tegenwoordig. Meer ruimte en licht, welke een beter overzicht geven op de grote sortering artikelen moeten ongetwijfeld winkelende mensen tot kopen neigen. Vitrines, waaromheen men ge makkelijk wandelt, beletten het bezichtigen niet. Het gehele winkelpand van voorheen is uitgegroeid en past zich aan bij de toekomstige groei van Egmond-Binnen, Men moet eens een kijkje Het Witte Kruis - Afdeling Egmonden UITNODIGING tot bijwoning van de op DINSDAG 14 NOVEMBER te houden algemene ledenvergadering in het Wijkgebouw. Aanvang 8 uur De agenda vermeldt o.m. Bestuursverkiezing In de voorzitters-vacature ontstaan door het vertrek van Pastoor D. N. de Rijk, stelt het bestuur candidaat. Pastoor T. Horstman. Vergroting magazijnruimte Contributie-verhoging Verlenging en wijziging statuten en huishoudelijk reglement De volledige agenda ligt ter inzage bijsecr. N. P. van Elsland, Pr. Bernhardstraat 14: penningmeester P. J. Rol, Troelstraweg 28, Egmond aan Zee. Het bestuur nemen in dit nieuwe levensmid- delenbedrijf om de indruk te krijgen dat J. Castricum een nieuw tijdperk heeft ingeluid, waarmee we hem succes toewensen. „Een volk dat leeft, koestert zijn verleden." Actie Slotkapel gaat energiek door Na de succesvolle start met de voordrachtkunstenaar Otto Ster man, die 3 nov. plaats vond in de oude slotkapel te Egmond a. d. Hoef, zullen er deze winter nog een aantal culturele manifestaties volgen. Wat betreft de culturele avon den in deze winter zal op 14 dec. a.s, het bekende mannenkoor „Orpheus", dirigent Joh. Keere- weer, een concert geven in de oude Slotkapel. Jeugdmiddagen in de Kerst- vacantie worden nog nader be kend gemaakt. R.K. Vrouwengilde De glasfabricage stond maandag j.1. in het middelpunt van de be langstelling. Na ons eerst iets verteld te hebben over de geschiedenis van het glas en ons de verschillen tussen glas en kristal te hebben laten horen en zien. vertelde Mevr. Ir. de Boer uit Den Haag ons nog het nodige over de ver schillende wijzen van versiering, o.a. zandstralen, etsen, graveren en slijpen. Dit alles werd nog verduide lijkt door de vertoning van de films „Glas" en „Over glas ge sproken." In de pauze kwam kapelaan Kas uit Alkmaar ons iets ver tellen over de grote moeilijkheden bij de opbouw van de Pius X parochie. Liefst 48 bakjes met 'n geprepareerdehyacintebol werden er op deze avond verkocht tegen de prijs van f 2.50. Zijn er nog leden die zo'n bakje willen be stellen Het adres is Gr. Dirk plein 17, tel. 510 (na 6 uur.) De bakjes worden voor St. Nicolaas afgeleverd. Rem-Riter zonder tas f 198,met tas f 218,— Remington Gicero Portable zonder tas f 255,— met tas f 275, Telmachines met aftrek f 375, Telmachines te gebruiken als kassa f 520,— Electrische telmachines v.a. f 590, Eigenaar J. SUURBEEK, Boulevard Ir. de Vassy 18, Egmond a. Zee. Tel. 569 ZElï^ Grote sortering EXOTISCHE Lampions Kaarsen 5 ct. Stokjes S ct. 30 taai-taaitjes voor 49 500 gr. kruidnootjes sortiment 9S Kleine taaipop v. Delft 19 1/2 fl. Draisma levertraan 135 1/1 fl. 250 100 Draisma capsules 360 Alle dagen bruine bonen is zo lekker niet maar eenmaal per u'eek peulvruchten is u/el lekker 509 gr, bruine bonen 59 500 gr. witte bonen 59 Groene erwt. 39 Grauwe 59 Grote pot Azet Zure augurken 115 Jampot Uitewaal zoetzuur 98 500 gr. losse bloem 29 250 gr. rozijnen 65 Groot p. Sunmaidrozijnen 98 150 150 gr. magere ham gr. pork i j\j yi. puiK 100 gr. bloedworst inr> gr. gebr. gehakt 1icn 100 1 Saks. leverw. 150 gr, 1 theeworst 79 39 28 39 75 65 of 150 gr. roomb.plaat 39 of 3 speculaaspoppen Hille 45 voor 35 of 1 roombotercake 110 voor 95

Contact met de Egmonden | 1961 | | pagina 1