MET DE EGMONDEN De nieuwe Remington Portable waardebon KORT NIEUWS Fa. Fred Sax, N.Z. Voorburgwal 135, A'dam. Tel. 247272 B B beslist best Capucijner 21\2 kg. 1,65 Schotvanger 't Woud No 500 16 november 1961 WEEKBLAD VOOR EGMOND AAN ZEE. EGMOND AAN DEN HOEF EN EGMOND-BINNEN Uitgave Drukkerij ..Egmonden" Egmonderstr.weg 5. Egmond a. d.Hocf. Telefoon 201. Giro 368954 Burg. Eymaplein 2a. Egmond aaa Zet Abonnement f 1,25 per kwartaal Advertenties 12 ct. per m.m. Reductie bij geregelde plaatsing Sinterklaas bestolen. Te Egmond aan Zee is diefstal gepleegd in „De Ruyterschool", waar een potje van f 66, bestemd voor het St. Nicolaasfeest der kinderen, werd bewaard. Door een ruit in te slaan heb de dief zich toegang verschaft tot het lokaal, waar het opgehaalde bedrag zich bevond. Natuurlijk staat het onderwijzend personeel voor een raadsel. Het bekendworden van de diefstal bracht uiteraard ook de ouders der kinderen in beroering, die spontaan door onderlinge inzame ling weer tweederde van het be drag bijeen haalden. De eenderde zal ook nog wel komen. Het feestje zal er niet minder om zijn al blijft het omfloerst door een herinnering aan het voorval, De zaak van J. Castricum te Egmond-Binnen. Naast hetkruideniersbedrijf, dat zich heeft ontwikkeld tot zelfbe diening, is nu ook de zaak in rijwielen en electriciteitsartikelen grondig aangepakt met het oog op de ontwikkeling in aantal woningen, waarmee Egmond- Binnen is en wordt verrijkt. Daarom heeft J. Castricum z'n bestaande zaak aangepast bij de' omstandigheden. „Het getij is veranderd", de bakens zijn verzet. De reeds lang beoefende rijwiel en electriciteitsbranche is dermate ontwikkeld, dat de behoefte om elders een keuze te doen, onnodig is geworden. Bovendien is er nog het voordeel, dat allerlei repa raties ter plaatse geschieden. Om u te overtuigen van de verandering die heeft plaats ge had is een kijkje aan de Heren weg te Egmond-Binnen en een praatje met de ondernemer een goede kennismaking. V.V.V., Egmond a. d. Hoef. Mogen we onze leden nog even attent maken op de belangrijke vergadering van a,s, maandag 20 november. Wij hopen dat in verband met de bestuursverkiezing en de andere belangrijke agenda punten, die U inmiddels thuis bezorgd zijn, onze leden zich allen van hun goede zijde laten zien, door deze vergadering te be zoeken^ Er is altijd veel critiek op het bestuursbeleid en nu is er gelegen heid om met gezonde critiek voor de draad te komen. Kunnen we ervan op aan dat li om 8 uur aanwezig is in café den Houdijker Het Bestuur. Uitslag schietvereniging „Prins Hendrik." Competitie: W.Gul35,F.Groot32 L.de Graaff 32, A G.de Graaff32. Jac. Bas 31, Jac. de Graaff 30, Jac. Palsma 30, D. de Graaff 30, Ijs de Graaff 28, Jack Palsma 28, K. Lampe 27, P. Blok 27. Winnaars attractiebaan le prijs A. G. de Graaff. 2e prijs Sjaak Palsma. Herstel datum Kerstcompetitie. Niet 17, maar 20 november be gint de Kerstcompetitie overj 4 banen. Uitslag 18 december. Wij vernemen dat bij de bushalte te Egmond a. d. Hoef een bril is gevonden, welke is terug te bekomen bij Cock Hof, Schoolstraat te Eg mond a. d. Hoef. INTER NOS treedt op Op zaterdag 25 november zal de toneelvereniging „InterNos" weer op de planken verschijnen, met een in wijde omtrek reeds spelend „Gevaarlijk blijspel". Een prettig^jtul^n^^ momenten. Kaartverkoop vanaf vrijdag 7 november bij drukkerij „Egmonden". Evenals vorig jaar hebben onze ouden van dagen weer vrij entrée, zij kunnen voor deze avond de kaarten afhalen bij bovengenoemd adres en bij fam Hilbers. De aandacht wordt er op gevestigd dat de toegang tot deze avond uitsluitend is voor personen boven 16 jaar. De kaarten voor „ouden van dagen" zijn strikt persoonlijk. Egmond is verrijkt Na maandenlange voorberei dingen werd onder grote belang stelling de nieuwe electro-techn. zaak van de heer H. Konijn ge opend door burgemeester A. G. Bakker. Hij noemde deze zaak een pluspunt in de vooruitgang van Egmond aan Zee, welk dorp met rasse schreden voortgaat zich onder de meest vooruitstre vende plaatsen te scharen. Hij huldigde het initatief van de heer en mevrouw Konijn en wenste hen veel succes. De nieuwe zaak is uiterst mo dern ingericht. De grote etalage ruiten geven een ruim overzicht over het gehele interieur. Aan nemersbedrijf Fa. P. Zwart en metselbedrijf Jb. Mul hebben met de bouw van dit pand een bewijs van hun prestaties gege ven. De moderne kleuren, waar in het pand is uitgevoerd, zijn van Gebr. de Goede, die er zeer veel eer mee inleggen. De stof fering was in goede handen bij de fa. Dorresteijn. Met de bouw van dit pand is de hoek Voorstraat-Julianastraat zeer verfraaid. Dit vormt de in leiding tot de toekomstige ver breding van de Julianastraat. De eerste steen is, in de vorm van een mooi pand, gelegd. Wij wensen de heer en mevrouw Ko- nijn veel succes. 14 december komt „Orpheus" In de Slotkapel. 80 medewerkers Rem-Riter zonder tas f 198,met tas f 218, Remington Cicero Portable zonder tas f 255,— met tas f 275, Telmachines met aftrek f 375, Telmachines te gebruiken als kassa f 520, Blectrische telmachines v.a. f 590, Eigenaar J. SUURBEEK, Boulevard Ir. de Vassy 18, Egmond a. Zee. Tel. 569 2Elf^ Grote sortering St. Nicolaas- surprises voor dé schoen, zie etalage St. Nicolaaspapierp.rol 35 Alle kleuren crêpe 25 Geldig donderdag vrijdag en zaterdag Bij aankoop van 10 eieren of 500 gr. kaas 15 stuiters gratis Met of zonder waardebon 1 fles Kek met spons 199 Pokon 40 en 65 Zelf 'n koelkast Tracteer eens op ijs Dr. Oetker ijspoeder Vanille - Chocolade Ook zonder suiker Leidingwater is hard Maak ze met COLCJON zacht. I pakje 17 ct. voor 30 liter water 2 pok van Nelle Koffie roodmerk 296 nu 266 Voor de keuken Staven laurierdrop 25 Om 'n fijne fles wijn te kopen behoeft U niet ver te lopen Mcazer Sherry 5.65 Graves Superieur 4.50 Rosé-Anne 2.50 1/2 Martini] 3.55 1/1 Martini 6.95 1/1 Montani 3.75 of 1 pak speculaas 500gr. 69 of 3 specul.poppen 45 nu 35 of 250 gr. suikerbeestjes 69 nu 59

Contact met de Egmonden | 1961 | | pagina 1