MET DE EGMONDEN De nieuwe Remington Portable KORT NIEUWS Grote open drive Witte Molen duivenvoer 10gr.eierenlfl5 nu 68 VERKADE repenactie 1 gratis reep plastic trechters nu 2^6 Fa. Fred Sax, N.Z. Voorburgwal 135, A'dam. Tel. 247272 Bent U getrouwd of gaat U trouwen op Essogas kunt U bouwen Schotvanger 't Woud No. 509 25 januari 1962 WEEKBLAD VOOR EGMOND AAN ZEE. EGMOND AAN DEN HOEF EN EGMOND-BINNEN Uitgave Drukkerij ..Egmonden" Egmonderstr.weg 5, Egmond a. d.Hoef. Telefoon 201. Giro 368954 Burg. Eymaplein 2a, Egmond aan Zee Abonnement f 1.25 per kwartaal Advertenties 12 ct. per m.m. Reductie bij geregelde plaatsing Wij vernemen dat het B. en W. van Haarlem, op voorstel van de Directie van het G.E.B. aldaar heeft behaagd, onze oud-plaatsgenoot J, Leijen, met ingang van 1 jan, 1962, van hoofd-monteur tot werkmeester te bevorderen. Dit is een felicitatie waard, en ongetwijfeld ook een aan gename verrassing voor zijn broer aan de Slotweg te Eg mond a. d. Hoet dat bij de postcommandant der Rijkspolitie te Egmond a. d. Hoef als verloren zijn aange geven sleutelbos en een lage donkerbruine damesschoen dat zijn gevonden kinderwantje, 1 paar geruite dameshand schoenen, mohair shawl en een wit kinderschoentje dat aan de Herenweg 3 te Eg mond a. d. Hoef is terug te bekomen een bruine bivakmuts en aan de drukkerij een rood kinderhandschoentje; dat Lea de Boer, die 10 febr. in de Slotkapel optreedt, de enige zangeres ter wereld is, die zichzelf begeleidt op de pedaalharp en in Brussel, Parijs en Keulen voor radio en t.v. is opgetreden dat de toegangsprijs voor het concert f 1 50 bedraagt en v.af heden, begin febr. toegangs kaarten verkrijgbaar zijn bij de heer IJkel, telef. 460. U kunt nu reeds kaarten reserveren dat het goed is de huismoeders attent te maken op het voor deel dat het gebruik van persil heeft in verband met emmertjes sparen. Wellicht zal ter ge- legenertijd een advertentie in dit blad u toelichting geven op 10 februari. Onder auspiciën van het Comité Restauratie Slotkapel organiseert 10 febr. bridgeclub ,,De Eg- monden" een grote open bridge drive. De opbrengst komt ten goede aan de restauratie van de kapel. Dit is de tweede Egmondse vereniging die spontaan zijn mede werking aanbiedt om het streven van het comité te ondersteunen. De drive wordt in café „Het Rode Hert" gehouden. Het aan tal inschrijvingen bepaalt tevens het aantal afdelingen waarin ge speeld wordt. Er worden mooie prijzen uitgeloofd. Men kan zich opgeven tot op de dag van de drive tot n.m. 3 uur aan de comitéleden IJkel telef. 460 en J. Bosman tel. 490 en bij het secretariaat van de bridgeclub B. Wittebrood tel. 489. Het is gewenst dat deelname spoedig wordt gemeld daar er veel interesse voor deze drive bestaat. Het inleggeld bedraagt f 1,50 p.p. Gymnastiekver. „Achilles" Donderdag hield de vereniging in de „Vergulde Valk" haar al gemene jaarvergadering. Na opening, notulen en kas- verslag werden voor dit jaar in de fin. commissie benoemd Mevr. Blaauwboer en Mevr. v. Kasteel. De aftredende bestuursleden Mevr. A. Stam en de heer P. Dekker jr. werden met algemene stemmen herkozen. Op het werkprogramma voor dit jaar staan o.a. Een Bonds- wandeldag van het K.N.G.V., Geneeskundige dienst Zondagsdienst Dr. Helle, Voorstraat Egmond aan Zee. georganiseerd door Achilles, in de omgeving van de Egmonden, voor leden en niet-leden, op 13 mei en op 19 mei een open lucht gymnastiekmiddag. Dit is geheel nieuw en komt in de plaats voor de uitvoeringen. De kleuters krijgen een aparte open bare les en doen aan deze middag niet mee. In juni alleen een turn- demonstratie in samenwerking met de V.V.V. Mevr. Tol informeerde of de verwarming van het lokaal wel goed functioneert, gezien de grote temperatuursverschillen. In de uitgave van de volgende week worden medelingen gedaan betreffende de Persil-actie. Plattelandsvrouwen „De Egmonden." De jaarlijkse algem. vergadering van onze afd. had 15 jan. plaats in café Brouwers te Egm.a. d.Hoef. Om 8 uur opende Mevr. Kranen burg de vergadering. Tot de pauze werden de interne belangen der vereniging behandeld, daarna kon met hei gezellige gedeelte van de avond begonnen worden, dat door eigen krachten werd verzorgd. Ruimschoots kon het gebodene de toets der kritiek doorstaan. Dat er onder de dames verborgen talenten schuilen be wezen hun zangnummertjes en skeches. Er werd met veel ge noegen naar geluisterd. Een geslaagde avond die om elf uur door de Voorzitster werd gesloten. K.A.B., Egmond a. d* Hoef Het is mogelijk dat sommige leden van de K,A.B. geen uitnodiging hebben ontvangen voor de to neelavond. Zij gelieve zich dan te wenden tot de heer M. Zoon, Julianaweg 45. Niet-leden kunnen zich er tevens als lid aanmelden. Nu een vasteverkoopadres van enz. U draait 370 en u/ij brengen per 25 kg. (ku/eekmengsel) tegen de vastgestelde prijs Ook per 5 kg. voorradig Eet 'n extra eitje Herhaling van de succes-aanbiedingen 2 Unoï soepballcu 78 2 tomatenpuree 42 nu 35 Pak Knorr eru/t.soepl en I rooku/orst iU# 500 gr. magere ham 79 150 gr. pork 39 start u/eer met de BIJ DE BESCHUIT voor 6 bonnen Grote sortering vanaf 3 cm. tot en met 15 cm. 200 gr. walnoten 49 ct. 2 pak van Nelle koffie 296 Rem-Riter zonder tas f 198,met tas f 218, Remington Cicero Portable zonder tas f 255,— met tas f 275,— Telmachines met aftrek f 375, Telmachines te gebruiken als kassa f 520, Electrische telmachines v.a. f 590, Eigenaar J. SUURBEEK, Boulevard Ir. de Vassy 18, Egmond a. Zee. Tel. 569

Contact met de Egmonden | 1962 | | pagina 1