MET DE EGMONDEN De nieuwe Remington Portable Bloemen tentoonstelling. KORT NTËUWS Fa. Fred Sax, N.Z. Voorburgwal 135, A'dam. Tel. 247272 diepvrieskip slechts i 3,25 TANDPASTA carnavals optocht Peniciline en Engels zout heeft vanzelfsprekend ook Schotvanger 't Woud No. 512 15 februari 1962 WEEKBLAD VOOR EGMOND AAN ZEE, EGMOND AAN DEN HOEF EN EGMOND-BINNEN Uitgave Drukkerij ..Egmonden" Egmonderstr.weg 5, Egmond a. d.Hoef. Telefoon 201. Giro 368954 Burg. Eymaplein 2a, Egmond aan Zee Abonnement f 1,25 per kwartaal Advertenties 12 ct. per m.m. Reductie bij geregelde plaatsing Iedere inwoner van de Eg- monden moet in de komende dagen zijn belangstelling eens tonen voor lret bloembollenvak, waarin velen onzer werken, en waardoor de Egmonden een be kendheid krijgen, die de gehele gemeenschap ten goede komt. Voor de tweede keer in de florisantebloemengeschiedenisvan Egmond zal vanaf heden vrijdag middag de lentefee de scepter zwaaien in de zaal van Houdijker. De inwoners van de Egmonden krijgen daar nu reeds een voor proef van een bloementuin. Naar de voorbereidingen te oordelen wordt de tentoonstelling een lusthof, die zal worden ont worpen door de arrangeur Th. Ruiter uit Driehuis en u zal laten zien, wat er met het kleurrijke materiaal, voortgekomen uit de Egmonden is te bereiken Tijdens de expositiedagen be oordeelt een jury de verschillende inzendingen, Ook de potten hya cinthen van een aantal leerlingen van de twee hoogste klassen van de lagere school van de Hoef en Egmond-Binnen worden aan de keuring onderworpen. De grote en zorgvolle voor bereidingen verdienen ons aller respect. Wij verwachten op de tentoonstelling veeKbelangstelling voor deze bloemcnshow, wat de organisatorenvolkomen verdienen. Bridgeclub„De Egmonden" Zaterdag j.1. hield bovenge noemde vereniging in de grote zaal van het „Rode Hert" een open drivé. De baten ruim f150 kwamen geheel ten goede aan het comité, dat zich belast heeft met de restauratie van de Slot kapel. Door dit resultaat is weer een druppel aan de zee van het zeer zware karwei toegevoegd, waar mee het comité zich belast heeft. Laten we hopen dat bovenge noemd, zeer actief comité, in z'n opdracht zal slagen. De leiding was in handen ge legd van de heer Bakker, die met dergelijke wedstrijden de grote onmisbare man is geworden. Het resultaat van de prijswin naars was C. Bosman-v. d. Vloed 67— pet BI Bakker-Baltus 66.67 Al Fam. Hallewas 62,50 A2 Fam. Meijer 60,42 B2 A. Karels-Leijen 57,23 hoogste perc. (bekerwinnaar) le prijswinnaars, 2e prijswinnaars Al Gebr. Huiberts 56,55 pet Bl v. Duin-Levering 55,21 B2 Mw. Koolhaas-Klay54.17 C Fam. Groot 54,00 A2 Petri-Pietersen 53,13 3e prijswinnaars Al Fam. Donkersloot 55,95 pet C Fam. Verhoeven 53,00 B2 Apeldoorn-Tromp 52,08 C IJkel-Hujberts 51,04 A2 J. Karels-Horio 50,00 Hulde aan de Bridgeclub „De Egmonden" Na de prachtige bridge-avond die j.1. zaterdagavond in «Het Rode Hert" heeft plaats gevon den, dankt het Comité Restauratie Slotkapel alle medewerkenden, die deze avond tot zo'n succes hebben gemaakt. Hiermee was niet alleen de bridge-sport gediend, doch zeker niet in de laatste plaats het mooie doel de restauratie van ons aller Slotkapel. Wij hopen dan ook dat we nog eens de eer mogen hebben nogmaals zo'n avond te mogen meemaken. Het batig saldo was er dan ook naar. Het Comité. Geneeskundige diensi Zondagsdienst Dr. S. J. H. Moons Wij vernemen dat donderdagmorgen 10 uur de 3-miljoenste inlegger op de Boerenleenbank te Egmond- Binnen wordt ingeschreven. Het is de heer N. Schuit, die de drie miljoen (uiteraard als volgnummer)op zijn naam heeft. Behalve de directeur, de heer S. Hopman Sr., zal het gehele bestuur van de bank aanwezig zijn. De heer Schuit wordt een cadeau onder couvert aange boden dat is gevonden een dameshand schoen (glacé) terug te bekomen bij de postcommandant te Eg mond a. d. Hoef dat de gemeente Egmond-Binnen tezamen met Akersloot en Limmen slechts 8 huizen zijn toegewezen door G. S. Toch mag de burgemeester zich nog getroost voelen door de om standigheid dat zijn vorige standplaats Oudorp niets heeft gekregen dat er vorig jaar 31 woning zoekenden waren in Egmond aan Zee, tegen dit jaar 150. Hierdoor is wel te begrijpen dat de burgemeester in zijn nieuwjaarsrede ontstemd was over het uitblijven der ver gunning van de 85 woningen, die in het bouwplan zijn ge projecteerd dat de statistieken Egmond de grootste badplaats noemen bo ven het noordzeekanaal. Ook internationaal is de plaats be kend. Vorig jaar waren er onder de gasten elf Afrikanen en evenveel Chinezen. Rem-Riter zonder tas f 198,- Remington Cicero Portable zonder tas f 255, Telmachines met aftrek f 375,- Telmachines te gebruiken als kassa f 520, - Electrische telmachines v.a. f 590,- Reparatie-afd. Gebruikte schrijf- en telmachines Stalen bureaux, Typiste-bureaux, Archiefkasten, Kaartenkastjes, Stoelen Eigenaar J. SUURBEEK, Boulevard Ir. de Vassy 18, Egmond a. Zee. Tel. 569 Z EL** \A/fit U zondag lekker en t toch goedkoop smullen f 'N HELE 850 gram Poulet 500 gram 1,49 Grote eieren 10 voor 1,45 Kleine eieren 10 voor 99 100 gr. jonge Edamm. 26 Kwart-Edammer 99 100 gr. jonge volvet 29 6 Mem repen 69 10 Ku/atta-repen 95 300 gr. Hille's koek 75 Blik sinaasappelsap 116 100 gr. gedr. appelen Cafifornia 69 Grote tandenborstels 79 Kindertandenborstels 50 Prodent, Castella Qolgate 3 stukken Lqril 195 met gratis borstel I kg. gebroken rijst 69 250 gr. Soubrq macroni50 GROTE SORTERING ansichtkaarten 8 - 12 en 15 ct. kinderkaarten vanaf 8 ct. Postzegels en plakzegels voorradig CALGON maakt leidingu/ater zacht monsterpakjes gratis VOOR DE grote sortering maskers, neuzen, hoeden enz.

Contact met de Egmonden | 1962 | | pagina 1