MET DE EGMONDEN De nieuwe Remington Portable PAIS aanbiedingen Voor elke 50 ct. Fa. Fred. Sax, N.Z. Voorburgwal 135, A'dam. Tel. 247272 Z Elf* Sasten komen hier! Serveer Jlmstel Bier van Schotvanger 't Woud No. 521 19 april 1962 WEEKBLAD VOOR EGMOND AAN ZEE, EGMOND AAN DEN HOEF EN EGMOND-BINNEN Uitgav Drukkerij „Egmonden" Egmonderstr.weg 5, Egmond a. d Hoef. Telefoon 201. Abonnement f 1,25 per kwarcaal Advertenties 12 ct. per m.m. Giro 368954 Reductie bij geregelde plaatsing Burg. Eymaplein 2a, Egmond aan Zee liet muziekfeest gaat beginnen. Egmond aan Zee. De muziekschool „De Egmonden" start a s. dinsdag (een dag na Pasen) met een speciale „ouden van dagenavond." Prachtige muziek, met tot slot een grote „Italiaanse fantasie", waaraan het koor „Zanglust" uit Groot-Schermer meewerkt. Dus Ouden van dagen, a.s. dinsdag allen op naar het Ver enigingsgebouw aan de Juliana- straat 5, aanvang 8 uur precies. Zaal open half acht. Gratis toegang en tractatie. Allen hartelijk welkom. De muziekschool speelt zo gaarne voor de oudjes woensdag 25 april (dus a.s. woensdag) de grote gala-avond, waar U dan de Egmondse jeugd met haar prestaties zult zien en horen. Tenslotte: zaterdag 28 april de sluitingsavond met een volledig programma. Of er nog kaarten zijn Misschien nog enkele haast U dus j Mevr. v. d. Net, Voorstr. 9 is depothoudster en ook Mevr. Broek, Julianastraat 11 heeft mis schien nog iets in voorraad. Zo niet dan zijn de avonden uitver kocht. Nieuwe activiteiten. t Het comité actie restauratie Slotkapel zet zijn activiteiten on verminderd voort. Dit bewijst o,a. het programma, waarop een grote landelijke loterij genoemd wordt. De 1ste grote prijs is maarliefst een volledig verzorgde reis naar Rome, Loten a 0,50 te bestellen bij de penningmeester actie slot kapel giro 321300. In mei biedt het befaamde mannenkoor „Orpheus" een nieuw programma. Eind juni wordt een nieuwe parel aan de kroon der historie toegevoegd in de vorm van een tweede historische ten toonstelling, ingericht door de Egmondse schilder Bob Denne- boom. De le tentoonstelling trok verleden jaar meer dan 10,000 bezoekers. In deze 2e expositie wordt de historische binding van de abdij met het grafelijk slot in beeld gebracht. Kandidatenlijst der Unie van vrije Protestanten te Egmond aan Zee. 1. H. Wijker 2. A. Wijker 3. S. Zwaan 4. K. Groot 5. A. P. de Waal 6. Mevr. E. A. Dekker- Pluimgraaff 7. Mevr. E. Wijker-Kamphuis 8. R. R. Jonker 9. J. de Vries 10. Dr. K. van Nes 11. H. de Vries 12. W. E. Sander Katholiek Vrouwengilde Op donderdag 3 mei gaat het katholiek Vrouwengilde naar Heiloo ter bedevaart. De algemene intentie luidt: het welslagen van het concilie. De dagbedevaart begint om 10 uur en is om 3 uur afgelopen. De avondbedevaart begint om 18.30 en is pl,m. 22 u. afge lopen. Bij voldoende deelname voor de avondbedevaart rijdt er een bus. Ook dames, niet-leden, kunnen deze bedevaart meemaken. Geeft U zich uiterlijk zaterdag 21 april schriftelijk op bij Mevr. Huiberts, Julianaweg 44. Kosten avondbedevaart f lf. en buskosten f 0,75. Het Bestuur werkt aan het nieuwe winterprogramma. Wen ken of suggesties worden gaarne ingewacht, zodat hiermee bij de samenstelling van het programma rekening kan worden gehouden. De eerste bijeenkomst is reeds gepland op vrijdag 5 oktober. Na de gezamenlijke viering van de H. Eucharistie hopen we als spreker te begroeten de heer v. Leeuwen uit Amsterdam, bekend door zijn boeiende spreekbeurt „Zwerver in Parijs." Slotkapel-Bridgedrive. Zaterdagavond 28 april vindt er een grote open bridge-drive plaats in zaal Den Houdijker. Deze wedstrijd die tevens de kampioenschappen van de Eg monden inhoudt, biedt twee prachtige bekers door een der in woners beschikbaar gesteld. Inschrijving en a f 1,50 bij B. Wittebrood tel. 02206-489 Eg mond a. d. Hoef. Vanwege de grote belangstelling voor deze drive wordt er aan geraden zich zo spoedig mogelijk op te geven. De voedingsbranche besprak het seizoen. Deze week besprak de voe dingsbranche van Egmond aan Zee, t.w. de zuivel-, levensmid- delen- en groentehandel, maat regelen, om in verband met de grote personeelsschaarste met het oog op het komende seizoen tot een gezonde regeling te komen voor een vrije middag, om daar door overbelasting te voorkomen, Hoewel op dit punt nog geen overeenstemming bereikt kon worden, werd wel besloten de zaken in het seizoen een uur vroeger te sluiten en wel om 20 uur. Deze regeling begint op woensdag 30 mei. Het is wel zo goed als zeker, dat een regeling om ook in hei seizoen tot een vrije middag te komen in de toekomst onver mijdelijk zal zijn. Rem-Riter zonder tas f Remington Cicero Portable zonder tas f 255, Telmachines met aftrek f 375,- Telmachines te gebruiken als kassa f 520,- Electrische telmachines v.a. f 590,- Reparatie-afd. Gebruikte schrijf- en telmachines Stalen bureaux Typiste-bureau* Archiefkasten Kaartenkastjes - Stoelen Eigenaar J. SULIRBEEK, Boulevard Ir. de Vassy 18, Egmond a. Zee. Tel 569 Chocolade Paaseieren 25 - 49 - 55 Netjes Paaseieren 39 - 45 - 59 - 65 - 75 Kersverse eieren bij 10 stuks voordeliger Eierverf om 30 eieren te kleuren 5 kleuren 30 ct. per pakje LEVENSMIDDELEN (behalve suiker en melk) kuntU 1 stuiver kopen a 5 ct. Voor 100 stuivers ontvangt U 6 harde guldens Dus een spaarrente van 20 pCt. DEZE WEEK VEEL GRATIS STUIVERS Grote fles Joy 60 en 1 gratis stuiver Blikje aardbeien op sap 69 en 1 gratis stuiver Groot blik ananas 104 en 1 gratis stuiver Fles C.P. advocaat 435 en 2 gratis stuivers Fl. It. VermouthFontana430 en 4 gratis stuivers 1/2 1. Holl. koffiemelk 72 en 1 gratis stuivers 2 bl. Unox soepballen 78 en 2 gratis stuivers 2 blik tomatenpuree 42 en 1 gratis stuiver 2 pak smeerkaas 64 en 1 gratis stuiver Grote pot zure aug. 169 Jampot augurken zoetz. 115 Gesneden komkommers 69 Blik zalm (Tybite) 109 Groot krentenbrood MET SPIJS 125 Noteer even uw bestelling en uw melkman bezorgt ze

Contact met de Egmonden | 1962 | | pagina 1