Schone wegen - Schone stranden En daar gaat het om Egmond heeft veel wat de moeite waard is om schoon te houden Publicatie van komitee „Opgeruimd staat netjes" Egmond aan Zee Schone wegen en paden Schone trottoirs en pleinen Schone stranden en duinen Schone parken en plantsoenen Schone perken en tuinen Contact met de Egmonden, 9 augustus 1962, no. 537 Egmond staat er om bekend, dat het er zindelijk is en schoon maar hier en daar ligt nog wel eens een vuiltje. Het valt in een schone omgeving des te meer op, wanneer er enkelen zijn, die het met de zindelijkheid niet zo nauw nemen. Ons dorp huisvest momenteel pl.m 12.000 mensen. Stelt U zich voor, dat al deze mensen alles wat ze maar kwijt willen, op straat gooien. De wantoestand zou niet te overzien zijn. De schade lijke gevolgen voor onze gezondheid zouden grote ellende teweeg brengen. Hulde dus voor de mensen, die telkens weer zorgen voor de afvoer van de afval producten. Maar U begrijpt, dat zij er niet alleen voor kunnen zorgen. Helpt U een handje het Door te doen alsof U thuis bent, waar dorp schoon houden. Hoe? U het afval dus tlaar deponeert, waar het thuis hoort. Dus MET op het strand, NIET op straat, NIET in de duinen. Het comité „Opgeruimd staat netjes" doet; alles om de ver fraaiing van het dorp te stimuleren. Zij hangt affiches op (die weliswaar afgescheurd worden), bevestigt afvalbakjes (hoewel die vernield worden), hangt spandoeken op (waarvan er een ver brand is), enfin, het comité gaat opgeruimd door en werkt samen met U er aan mee, -dat ons dorp een parel aan de Noord zeekust is, waar het goed is te zijn. Het comité is dankbaar t.o.v. die zakenmensen, die gehoor gaven aan de vorige oproep, om de straat voor hun zaak schoon te houden. Zo gaat het goed. Hebt U een idee, om de verfraaiing van het dorp nog meer te stimu leren? Geef het ons dan door via de tedactie van dit blad. Ieder idee is welkom, wanneer het gaat om

Contact met de Egmonden | 1962 | | pagina 3