De nieuwe Remington Portable Fa. Fred. Sax, N.Z. Voorburgwal 135, A dam. Tel. 247272 linoleum krommenie goede krachten Zeer grote zeemleer lappen voor f 5,20 Schotvanger t Woud No. 542 20 september 1962 WEEKBLAD VOOR EGMOND AAN ZEE. EGMOND AAN DEN HOEF EN EGMOND-BINNEN Drukken) ..Egmondpn" Egmonderstr.weg 5. Egtoond a d Hoet Anonnement f 1.25 per kwartaal Adv Telefoon 201. Giro 368954 Burg. Eymaplein 2a. Eginond aan Zee 12 ct. per m.m. Reductie bij geregelde plaatsing Er is veel nodig Egmond-Binnen gaat een kerk bouwen. Dit is geen niews meer. Het is ook geen nieuws, dat deze bouw veel geld kost en het is ook geen nieuws, dat deze kosten steeds stijgen. Dit is een realiteit waaivoor men niet kan terug deinzen. en dat doet Egmond- Binnen dan ook niet. Zonder versagen en met het giooist mo gelijke enthousiasme gaan de actie 5 door. Zaterdagavond bij voorbeeld wordt er weer een veiling gehouden. Wat voor werk daar al voor verzet is, grenst aan het ongelooflijke. De kroon op dat werk volgt zater dagavond na de veiling, wanneer de opbrengst bekend is. U helpt toch ook mee? Enkele mensen kunnen het niet alleen, allen sa men. zo wordt het gemeenschap pelijke doel bereikt. Veel succes!! Burgerlijke stand Egmond Binnen Geboorten: Margaretha. d.v. J. Sprenkeling en M. C. Glorie. Maria J, d.v. C. S. Beentjes en U. A. M Ter voort. Theodora M.C D, d.v. Th. E M. Zonneveld en C. E. Krom. Adelbertus W. z.v. J. Apel doorn en J. de Boer. Maria d.v. C. N. van Maarschalkerweerd en P. M. Meijnders. Annama- rieke, d.v. Th. Bath en M. C. S. Wijnmalen. Marcus J.M, z.v. J. P. Smit en H. P. Hopman. Marcellinus C.H, z.v. G. C. Baltus en S. G. M. Smorenberg. Theo- dorus. z.v. J. Sprenkeling en M. C. Glorie. Alexandra L.D, d.v. C. Hopman en I. Boutkan. Huwelijken: Wittebrood. P. met Groot P. I. M. Overleden: van der Molen, C. Th. gehuwd, 47 jaar. Ranzijn, M. ongehuwd, 81 jaar. Schuit. J.A.D.M, 3 jaar Ingekomen personen: Baltus, A. Th. W, van Bergen (NH) naar Herenweg 23. Leve ring. J. van Tubbergen naar Herenweg 3. Brouwer, D. W, van Heiloo naar Julianeweg 23. Ber ger. M P. van Alkmaar naar Driehuizerweg !a Papemeijer, H. J. F. met echtgenote, van Amsterdam naar Kerkplein 11. Fuchs, S H, van Duitsland naar Herenweg 85. Vertrokken personen: van der Molen. P M. van Pe perstraat 26b naar Alkmaar, van Everdingenstraat 18. Dekker. H. C. van St. Albertsweg 25 naar Heiloo. W. J. Hofdijkweg 24. Duineveld-Bakker, E. M. van Herenweg 83 naar Heemskerk. Kerklaan 7a. Zeevogels-nieuws 23 september Zeevogels 2 - Assendelft 3 2.30 Zeevogels 3 CSV 4 12 uur Go Ahead A jun. - Zeevogels 1 2u Vrone A Adsp. - Zeevogels A zondag 23 sept. 2 uur. De activiteiten gaan door Om het beoogde doel, de 30 000 gulden te bereiken, die nodig zijn om de restauratie van de Slotkapel te Egmond a.d. Hoef te kunnen financieren, zal het comité zich genoodzaakt zien door te gaan met diverse manifestaties. De tweede historische tentoon stelling is weer een groot succes gebleken, zowel cultureel als fi nancieel. De opbrengst van deze expositie heeft weer een flinke stoot gegeven naar het vereiste bedrag, doch het is geen gemak kelijke opgave voor een kleine gemeenschap zo'n groot bedrag spoedig bijeen te garen. Het ligt daarom in de bedoe ling van voornoemd comité om deze winter weer een grote huis- vlijttentoonstelling (annex veiling) te organiseren. Daaraan zal door alle scholieren uit de naaste omgeving kunnen worden mee gedaan. Er zullen voor deze ge legenheid gravures vooreen klein bedrag verkrijgbaar worden ge steld. die men de hand ingekleurd moeten worden. De allermooiste (en dat zullen zeker een groot aantal zijn) worden dan met mooie prijzen beloond en zullen op de expositie worden tentoon gesteld Nadere inlichtingen zul len t.z.t verkrijgbaar zijn bij de cultureel adviseur van de actie de kunstschilder Bob Denneboom te Egmond a. d. Hoef, Egmond Zeeër Reddings Brigade In oktober begint er weer een cursus Reddend Zwemmen te Alkmaar. Vanaf heden bestaat er gelegenheid zich op te geven als lid en jeugdlib der Brigade. Men is verplicht de zwemcursus te volgen, terwijl men in het bezit moet zijn van diploma A en B voor jeugdlid moet men 13 jaar zijn. Er wordt donderdagsavonds gezwommen van 9.30-10 uur. Vervoer geschiedt per bus. Kos ten f. 0.50. Opgaven schriftelijk met vermelding van naam, adres en geboortedatum: Julianastr. 7. Wilhelminastr. 82. Dreesweg 15 en bij Mevr. Wijker. Marine straat 21. 25 jaar postbezorger Er zijn vele dingen in het leven die op kunnen vallen, maar het niet altijd doen. Hier weer zo'n geval. Dagelijks kan men Cor de Raadt langs 's Heren wegen zien rijden, beladen met poststukken, die hij overal bezorgt. Dit doet hij nu 25 jaar en dat is een feest waard. De PTT zal dit feit dan ook feestelijk gedenken Aan be langstelling zal het niet ontbreken. Rem-Riter zonder tas f 198,— Remington Cicero Portable zonder tas f 255, Telmachines met aftrek f 375,— Telmachines te gebruiken als kassa f 520,— Electrische telmachines v.a. f 590,— Reparatie-afd. Gebruikte schrijf- en telmachines Stalen bureaux Typiste-bureaux Archiefkasten Kaartenkastjes Stoelen Eigenaar J. SlILIRBEEK, Boulevard Ir. de Vassy 18, Egmond a. Zee. Tel 569 Voor het medeleven, dat wij hebben ondervonden, na het overlijden van onze lieve man en vader Cornelis Theodorus v.d. Molen betuigen wij U onze oprechte dank A. M. v. d. Molen^Apeldoorn Carla, Trudy, Gerard en Elsje Egmond a. d. Hoef sept. 1962 v. Oldenborghweg 3 uitbreiding bij Wij brengen binnenkort enige nieuwe soorten vloerbedekking uit, namelijk Vinycork en Treddon Voor do fabricage van deze produk- ten worden verschillende afdelingen vergroot en daardoor hebben wij plaats voor een aantal met een zodanige belangstelling dat zij zich in korte tijd kunnen inwerken. Gegadigden gelieven zich aan te melden bij doportiers van dc fabrieken Noord of Zuid. Voor het medeleven, tijdens de ziekte en na het overlijden van onze geliefde vader, broer, groot- en overgrootvader DIRK VAN DEN BERG betuigen wij U onze hartelijke dank Uit aller naam Fam. J. Groen - v.d. Berg Egmond aan Zee, sept. 1962 Noorderstraat 31

Contact met de Egmonden | 1962 | | pagina 1