Een winter zonder einde Sparzegelstroom zonder end Dus werkelijk voordeel Jaffa-Sinaasappelen Spaanse sinaasappelen zoute sperziebonen en zoute snijbonen voorradig 99 99 B. Duin Zonen, Julianastraat Gelukkig ook een Ook U kunt daarvan profiteren LEVENSMIDDELENAFDELING 3 pak margarine „Spar'' dubbel zegels Zak Expresso-sncepjes „Spar" dubbel zegels Rol eierbeschuit „Spar" dubbel zegels Pot pindakaas „Spar" dubbel zegels Fles 1/2 Itr. koffiemelk Spar dubbel zegels Blik erwtensoep dubbel zegels Pak havermout dubbel zegels 500 gr. biscuits dubbel zegels Blik of pot poederkoffie dubbel zegels Fl. Sparwijn lOpCt. kort. 2 fl. 15pCt. kort. 4 fl. 20pCt. kort. 4 zw. repen chocolade 89 8 repen chocolade 100 5 flesjes Tonic 89 2 potten appelmoes 79 DIEPVRIESAFDELING Wij gaan door Spinazie nog voor speciale prijzen 4 croquetten voor 89 Zak tuinerwten voor 49 KAAS- EN VLEES WAREN AFDELING 500 gram belegen kaas 149 et. 100 gr. snijworst 42 dubbel zegels Blik leverpastei 56 dubbel zegels 100 gram Berliner 42 ct. -lOpCt. 500 gr. vet spek 110 ct. -lOpCt. DIVERSENAFDELING Bij 2 pak Omo - wasteil gratis 3 puddingvormpjes voor 49 Drinkbeker, tandenborstel en koker 69 5 stukken toiletzeep voor 79 2 grote pakken zeeppoeder voor 98 GROENTE- EN FRUIT AFDELING 8 en 6 stuks voor 1,00 Ook hebben wij nog 8 en 10 STUKS voor 1,00 4 citroenen 65 ct. 500 gr. gesn.rodekool 35 1'la kg. stoofperen 85 500 gr. gesn. gr. kool 38 l'la kg, stoofappelen 85 Voorstraat 61, Egmond aan Zee KORT NIEUWS Wij vernemen dat de oogstdankdag van de L.T.B. afd. tuinders en veehouders op woens dag 30 januari gevierd zal worden. Op die zal een H. Mis worden opgedragen in de kerk van St. Adelbertus te Rinnegomv 's morgens om 9 uur, waarna een geza menlijk ontbijt in café Schagen in Rinnegom. dat door de stugge aan houdende winter, de moeilijkheden in vele bedrijven zich opstapelen. Vooral in de aannemers bedrijven is het opont houd zeerschadelijk. Mede door de krappe arbeids markt zal de stagnatie ir deze sector over de ge hele linie zeker een paar duizend huizen minder opleveren; dat de wintervakantie verschillende bloembollen bedrijven, die ongeveer 3 weken duurt, een ge dwongen verlenging krijgt, daar op de landerijen geen werkzaamheden ver richt kunnen worden en in veel bedrijven niet ge noeg binnenwerk is; dat door het harde winter weer de vogelsterfte zeer groot is.Nogmaalsdringen wij er op aan, om zoveel mogelijk voedsel, dat U anders in de vuilnisbak deponeert - dit komt helaas voor - op een ruime en beschutte plaats te leggen. De vogels zorgen er voor, dat er geen spoor achterblijft; dat de ijsbanen er niet op vooruit gaan. Dit komt door dat de harde wind van de laatste dagen veel stuifsneeuw op het ijs is gekomen en broei gaat ontstaan, met als gevolg sneeuwwater; dat binnenkort de handbal vereniging „Zeevogels" haar 15-jarig bestaan hoopt te vieren. Als voor loper op de feestelijk heden wordt a.s. vrijdag in Hotel Brouwers een klaverjasdrive gehouden De toegang staat voor iedereen open die graag een avondje een kaartje willen leggen Voor de drive zijn mooie prijzen beschikbaar; dat er nu reeds tekening komt in de a.s. bloemen tentoonstelling, die in het komende voorjaar zal worden gehouden, Vele kassen worden og hoge temparaturen gestookt om de bloemen op de datum klaar te krijgen* Wij zullen nog nader op deze tentoonstelling ingaan; dat de wegen van Egmond aan Zee nog steeds in een deplorabele toestand verkeren. De Voorstraat is deslechtfte, terwijl de overige wegen ook niet al te best zijn. Brr Br WAT KOUD Wij hebben alles vorstvrij I Sinaasappelen uit de kunst 10 voor f 1,10 Cox Orange, heel mooi, per 1/2 kg. f 0,98 Steeds voorradig spinazie, sla, andijvie tomaten, bloemkool De zaak van de primeurs TELEFOON 419 - EGMOND AAN ZEE dat de Coop. Raiffeisen- bank ,,de Egmonden" door middel van een advertentie in dit blad haar spaarders er op attent maakt dat de controle en rentebijschrij ving der spaarboekjes, alsmede de controle der voorschot boekjes plaats zal hebben. Wij willen U adviseren de tijden van de bank in de drie Egmonden, zoals aange geven, uw bescheiden aan te bieden Er zullen dan echter geen andere bankzaken worden be handeld; Gebeds bijeenkomsten In het kader van de ,,week van gebed om de eenheid der Christenen" zijn deze week in Egmond aan Zee vier gebedsbijeenkomsten in de vier kerken van Egmond aan Zee. Woensdag 23 januari om 7 uur in de Gereformeerde Kerk. Donderdag 24 januari om 7 uur in de Oud-Kath. Kerk. Vrijdag 25 januari in de Ned. Herv. Kerk. De eerste gebedsbijeen komst is dinsdagavond ge weest in de R.K. Kerk waarbij pl.m. 120 mensen van alle gezindten aanwezig waren. Pastoor Horstman van de O.K. Kerk speelde op het orgel van de R.K. Kerk een hervormd gezang. Bridgeclub De Egmonden Uitslag clubdrive 22 jan. J Apeldoorn-Tromp 60'/a de Goede - W. Dekker 60 S. Hopman - Ruiter 59'/a Gebr. Liefting 59'h L.Wittebr.-P. Wittebr 59 v.d. Molen-J. Huiberts 53'h Scholten - Rosing 48 van Duin-Th.Tromp 47'la Horio - Kareis 467a Heddes - Nieuwenh. 46 B E Hopman-P. Huiberts72 B. Wittebr.-J. Bakker 68'|2 Mevr. Koolh.-Klay 65 Ds. Wittebr.-Twisk 60 Burger-Dekker 55 Leijen - Koning 54'la Mw. Huiberts-Admiraal52 C. Beers - Walta 42'I? Gebr. Beers 3572 Groot-Oldenboom 35 VOOR DE ZAKENMAN Als uw huisarts medicij nen voorschrijft, bijv. zoveel druppels en/of pillen per dag, dan houdt U zich nauwkeurig aan zijn voor schrift. Zeer verstandig uiteraard, want het gaat om uw gezondheid" Een kostbaar bezit. Krijgt men bijv. als middenstander van zijn economisch adviseur de raad om de bedrijfsadmini- WF stratie doeltreffender in te richten, dan staat het nog te bezien, of dit advies even nauwgezet zal worden op gevolgd als dat van de dokter. De administratie krijgt, vooral in het midden standsbedrijfsleven, lang niet altijd dié aandacht, die zij verdient. Schrijfsympathie van de middedstander. Maar al te gauw is men geneigd deze werkzaamhe den te beschouwen als een karweitje, dat men t.z.t. wel eens in een verloren halfuurtje zal opknappen. Onbegrijpelijk is dit, want hiermede is de "gezondheid" van uw onderneming ge- moeid. Eveneens een kost- op baar bezit. Het is aan de dag van vandaag niet meer mogelijk een onderneming efficiënt te leiden, zonder dat daar bij, op ieder gewenst ogen blik, uw administratie U zegt, wat en wél en niét gebeuren moet. U kunt niet alleen maar te werk gaan op uw geheugen en uw feeling. Er is bij de huidige ingewikkelde constellatie veel meer nodig. Het is bovendien nood zakelijk, dat uw administratie is aangepast aan uw bedrijf en uw bedrijfstak, om nog maar niet te gewagen van een uniforme administratie. De administratie moet aan hoge eisen voldoen en U op een bepaald moment precies kunnen vertellen hoe uw zaak er voorstaat. Het kan echt niet genoeg worden benadrukt hoe be langrijk een volwaardige administratie voor uw be drijfsvoering is. Er zijn voorbeelden genoeg te geven, waarbij een onvol doende administratie het bedrijf belangrijke schade heeft berokkend. Wendt U zich tot de Rijksmiddenstands consulent S. v. d. Broek. Waalstraat 33, den Bosch.

Contact met de Egmonden | 1963 | | pagina 4