MET DE EGMONDEN ENK SWART's Natuursteenhandel en Steenhouwerij Speciaalzaak voor grafmonumenten Heden prima keuken - boter Gratis stuiver: Voorkinder verjaardagen Wegens enorm succes Goudboon koffie voor f 1.48. 2e pak voor f 1,00 SCHOTVANGER 'T WOUD Frio diepvries No. 564 28 februari 1963 VERSCHIJNT WEKELIJKS HUIS AAN HUIS IN EGMOND AAN ZEE, EGMOND AAN DEN HOEF EN EGMOND-BINNEN Uitgave Drukkerij «Egmonden., Egmonderstraatweg 5. Egmond a. d. Hoef. Tel. 201. Giro 368954. Advertenties 12 per mm 21 april 1963 Jubileum dokter Moons Op zondag 21 april 1963 zal het 25 jaar geleden zijn dat dokter Moons zich in Egmond aan den Hoef vestigde en de medische verzorging van de Eg- monden op zich nam. Dat deze dag voor de Egmonden een ge lukkige is geweest zal een ieder volmondig beamen. Dokter Moons heeft in de afgelopen 25 jaar zijn taak op zodanigewijze vervuld - niet op een grote afstand tot de Egmondse bevolking, doch te midden daar van - dat hij een grote plaats in het hart van allen is gaan in nemen. In brede kring wordt dan ook de opvatting gehuldigd, dat zon dag 21 april niet onopgemerkt voorbij mag gaan. Teneinde te trachten deze dag tot een gedenkwaardige te ma ken, heeft zich onder leiding van Burgemeester A. G. Bakker een comité gevormd, waarin naast zuster Korse, de navolgende heren zitting hebben genomen: G. S. Apeldoorn Egmond-Binnen, G. Belleman Egmond aan Zee, J. Hopman Egmond a. d. Hoef, J. Mannes Egmond-Binnen, J. v. d. Veer Egmond aan Zee, J. C. de Waard jr. Egmond a. d. Hoef, IJkel Egmond a. d. Hoef. Dit comité zal binnenkort langs deze- en langs andere weg een beroep op U doen om mede werking voor een korte actie, welke in de week van 4 maart zal worden gevoerd. In het Contact van volgende week zullen nadere bijzonderheden bekend worden gemaakt. Werkt allen mede Let in de week van 4 maart op de brieven bus. Leest het Contact van de volgende week. Het Comité Schaatswedstrijden van de O.L. school te Egmond a. d. Hoef Vrijdagmiddag werden op de bekende ijsbaan van de Slotgracht schaatswedstrijden gehouden, ge organiseerd door de Oudercom missie en het personeel van de school. De baan was voor dit doel welwillend afgestaan door ijsclub Zeevogels. De Oudercommissie had fraaie prijzen beschikbaar gesteld, die na afloop door het hoofd der school aan de winnaars uitge reikt. De uitslag was als volgt Meisjes (6-8 j.) 1 Wilma Wit tebrood, 2 Miriam IJkel, 3 Mar jan Bakker. Meisjes (9 j. en o.) 1 Riekie Roosing, 2 Sietske Strooker, 3 Evelien Bakker. Jongens (6-8 j.) 1 Wim de Groot, 2 Kees van der Pol, 3 Ad van der Pol. Jongens (9-10 j.) 1 Jan Wil lem de Groot, 2 Johan Groot. 3 Otto Nouwens. Jongens (11 j. en o.) 1 Klaas Vader, 2 Rinus de Groot, 3 Jack Helder Gevonden en verloren medegedeeld door de post- commandant, Egm. str.w. Egmond a. d. Hoef Gevonden Rode plastic por temonnee met 2 sleutels. Verloren hondeketting met halsbond; gouden halsketting met hanger: 1 rode en bruine want; 1 paar kinderschaatsen; 1 leren handschoen. Alle inlichtingen worden ver strekt door de postcommandant te Egmond a. d. Hoef, Plattelandsvrouwen Egmond a. d. Hoef Maandag 18 februari hield de afdeling Egmonden'" van de Ned. Bond van Plattelandsvrou wen, haar maandelijkse bijeen komst in Hotel Brouwers. Ondanks griep en slechte we gen waren er veel dames geko men, waarover de presidente zich in haar openingswoord terecht verheugde. Eerste spreekster was mevrouw Blauw - Kostelijk, pre sidente van de provinciale hand- werkcommissie uit Heerhugo- waard. Zij vertelde het een en ander over de ieder jaar door de bond georganiseerdehand werk wedstrijd en liet daarbij vele prachtige zelfontworpen handwerken zien. Zij spoorde de dames aan ook eens aan de wedstrijd mee te doen onder leiding van de in de afdeling aanwezige voorwerk ster. Er zijn al plannen gemaakt de a.s. tentoonstelling met een groepje dames te bezoeken. Na de pauze, waarin sleuteltjes voor ,.ons Dorp" werden verkocht, vertelde de heer Klaassen uit Egmond aan Zee over het slijpen van diamant. Op zeer duidelijke wijze zette hij het ontstaan van diaman tuit- een. Diamant, dat 4Va miljard jaar geleden ontstond, is een natuurprodukt, zeer sterk samen geperste koolstof. Voorts vertelde hij nog iets over de vindplaatsen en de zeer strenge controle die daar nodig is. Via Londen komt de ruwe diamant hier om geslepen te worden. Tot slof was er gelegen heid vragen te stellen waarvan nog door enkele dames gebruik werdgemaakt. Al met al een heel leerzame avond. De avond werd besloten met het zingen van het bonds lied. Toonzaal met div. modellen Ritsevoort 19, Alkmaar Tel. 02200-14157 Met een gevestigde goede naam in de Egmonden Inl. voor Egmond aan Zee J. F. Dekker, U/ilhelminastraat 28 Voor Egmond a. d. Hoef: A. Hof, Herenweg 261, telefoon 360 700 gr. spinazie 350 gr. spinazie 110 75 700 gr. boerenkool 110 500 gr. boerenkool 85 500 gr. Andijvie 90 Diepvr. soepgr. lOOgr. 40 Kant en klaar croquetten 3 voor 62 Diepvr.kip ca. 850 gr. 3.25 Frio kippepoulet 2 bl-, appelmoes 185 en lst. Blik capucijners 72 en lst. Blik sperziebonen 98 en lst. Potspeksnijbonenl02en 1 st. 6 sinaasappelen 98 en lst. 500 gr. biscuits 69en lst. Pak Nob'osprits 50 nu 39 Pak Bastogne 125 nu 109 Gezelschapsspelen, kinderportemonnaies kleurboeken, kleurpakket Etui's. Leesboeken a 2,95 Verjaardagskaarsjes en houders op de bloemententoon stelling is onze voordelige wijnaan bieding geldig tot 1 maart Bij aankoop van 1 fl. wijn rode of witte landwijn van f 2,25 voor f 1, Gratis algroseake op nr. EZ211 en 215 <c! s 2ELF^

Contact met de Egmonden | 1963 | | pagina 1