Spaart II ook al bij ,,De Spar' „DE SPAR" Spar poederkoffie Sparbier 500 gr, rozijnen voor 79 ct. Kg, Hutspot 49 ct. Engel Zwart Spaar altijd 10 pGt. Spaar extra door 20 pCt. met 20 pCt. korting met 20 pCt. korting Diepvriesafdeling Kaas-en Vleeswarenaideling Diversenafdeling Groente- en Fruitafdeling 6 heerlijke Jaffas 110 10-7-5 voor lt10 Voorjaar in de winter behoort weer tot het verleden Groot pak Sparsprits Zak blanke rozijnen 150 gr. lichte chocolade Zak toffee melange Pak droogk. rijst extra Blik doperwten fijn Glas mosterd deze week 80 59 90 49 60 118 72 DUBBEL ZEGELS DUBBEL ZEGELS DUBBEL ZEGELS DUBBEL ZEGELS DUBBEL ZEGELS DUBBEL ZEGELS DUBBEL ZEGELS pils of oud bruin deze week Pak chococreme en pl. botervloot 100 Zak koffiekoekjes 59 Pot appelmoes 3/4 liter 69 Bij aankoop van 1 kg. bloem Unox groente-tomatensoep 98 voor 89 tomatensoep 89 2 bl. Smac van 216 voor 179 ZACHTE TUINBONEN VOOR SPECIALE PRIJZEN Nasi - Bami goreng voor 185 100 gram gebr. CJeld. ham 58 ct dubbel zegels 150 gr. gebr. gehakt 48-10pCt 100 gr. tongkaas 52-10pCt Blik heerlijke knaku/orst 130 en nog dubbel zegels 500 gr. oude commissiekaas 149 500 gr. belegen Goudse kaas 169 Tandenborstel en koker 49 Leuke plastic kastranden 2 voor 159 4 paar zwarte/bruine veters 25 5 kg. aardappelen 1 19 Vla kg. uien 49 Kg. gesneden rode kool Voorstraai 61, Egmond aan Zee Lamoraal van Egmont met jeugdconcert Aanstaande dinsdag zal 's avonds om 8 uur in de grote zaal van Café ,,'t Rode Hert" een concert worden gegeven door de muziekvereniging,. Lamoraal van Egmont". Het bijzondere van deze avond zal zijn, dat het hier een concert betreft, speciaal voor de jeugd. Op deze avond zullen de leerlingen van de o l. school en de r.k. school van de hoogste klasse de gasten zijn van ons korps. Het bestuur van „Lamo raal van Egmont,, beoogt hiermede meer belangstelling onder de jeugd voor de muziek te verkrijgen en zo mogelijk leden voor de toe komst te werven. Ook een andere groep van de bevolking zal op die avond in de grote zaal van ..Het Rode Hert" wel kom zijn en wel de ouden van dagen. De aanwezig heid van de ouden van dagen moet gezien worden als een onderdeel van de verzorging van de bejaarden waaraan de muziekvereni ging graag wil mee doen. Tijdens dit concert zal hetzelfde programma wor den afgewerkt, wat het korps a.s. vrijdag in Eg- mond-Binnen zal spelen. Bimmrn Van Speykschool Gekostumeerd ijsfeest Als sluitstuk van het schaatsseizoen (nu wordt het toch wel eens tijd) werd er maandagmiddag 25 februari op de ijsbaan van de Van Speykschool een gekostumeerd ijsfeest gehouden. Begunstigd door prachtig weer werd het een zeer ge- slaagde middag, vooral ook door de leuke pakjes van de ruim 200 kinderen. De ouders en kinderen hadden er veel werk van gemaakt. De jury stond dan ook voor een moeilijke taak. De beoordeling werd uitein delijk Voor de mooiste kostume ring 1 Negerpopje, Marga de Groot 4e klas; 2Chinees Peter de Graaff. 3e klas; 3 Chinese, Lida Sneeboer. 3e klas; 4 Indiaanse, Ineke Zwanenburg, 5e klas. Origineelste kostuums 1 Schoorsteenveger, Dolf Beyer; 2 Okkie Trooy, Tonny Zwemmer, 6e klas; 3 Gelaarsde kat, Han Smits Verburg, 5e klas. Groepen: 1 Hanneke en Janneke. Marijke Groot, 2e klas, Joke Zwart, 2e klas; 2 De kampioenen: Jan Pronk 2e, Hans Pronk en 3e, Leo Zwart 6e. De Oelewappers Greetje Sturm, Maaike Gouda, Marianne Visser, Jacque- line de Jong. Astrid Wijker, allen 6e klas. Tot groot plezier van de kinderen en de talrijke toe- schouwers verschenen de leerkrachten ook gekostu- i meerd op het ijs. Een drukbezochte mode show is het sierlijke sluit stuk geworden van de onvergetelijke derde Eg- mondse bloemenexpositie. Tussen de schijnbaar vol maakte harmonie van ge trokken bloemen, bleek een factor eenuitstekende aan vulling, namelijk het ten toonspreiden van reeds eeuwenoude kledij. De romantische kostuums uit vervlogen eeuwen gaven extra cachet aan de weelderige bloemenpracht. Tussen de verschilllende kleuren van vlammend rood, oker en schoon violet paste het beeld van de glorieda gen onzer eeuwen, verbeeld door de inwoners van de Egmonden. De kortstondige lente heeft de scepter weermoeten neerleggen. De majesteite kele kroon van bloemen in de bedrijfsgebouwen van de fa. J. de Waard en Zns. heeft moeten vallen voor de neigende houding van de natuur. De prachtige kroon is echter gevallen met ere. Vier volle dagen was het koninkrijk van de lente de tijd gegeven warmte te brengen in de koude barre wintertijd, waarvan de accenten buiten dreigend om zich heen grepen. Niet alleen de inwoners van de Egmonden hebben het geduldig streven van de kwekers-broeiers ge waardeerd, ook van ver uit de omtrek, zelfs uit de floratuin van Bovenkarspel waren belangstellenden ge komen om het produkt van de rijke geestgronden te aanschouwen. De lof over hetgeen tot stand was ge bracht was zo niet een stemmig, dan toch groots. Groot is de bewondering geweest voor die broeiers, die die bloemen hebben geforceerd uit het bol- produkt. Het was daarom niet verwonderlijk dat de jury de heer Hilbers de eerste prijs met beker toekende, daarmee een bijzonder lof waardig stempel drukkend op eee der pioniers van de show. Zowel de burgemeester als de voorzitter van het organiserend comité wees in zijn openingsspech op de prachtige fijnheid, die de bol onttrokken was. Beiden verzochten de volle aan dacht van de toeschouwers, die zich niet onbetuigd hebben gelaten. De modeshow op de sluitingsavond, beoordeeld door een jury, waarin o.m. de t.v.-omroepster Ageeth Scherphuis zitting had, maakte een treffend raak punt met de achterliggende eeuwen en de huidige grondcultuur, die de laatste jaren zo'n enorme vlucht langs de duinstreek heeft genomen. Het bloemrijk ge- beuren is een alleszins ver- ^8 dienstelijk festijn geworden, dat een waardige weg voor de lente en zomer bereid. Voor nieuwbouw en onderhoudswerk AANNEMINGSBEDRIJF Wilhelminastraat 47, Egmond aan Zee Telefoon 663 Zecvogelsnieuws Het bestuur en jeugdbe- stuur der RKVV Zeevogels verzoekt het volgende mee te delen: Gezien de grote belang stelling voor de trip naar Duitsland is besloten, dat adspiranten A, junioren A en een seniorenelftal, de trip rullen meemaken. Daar naast bestaat ook voor be langstellenden de gelegen heid zich voor deze reis te laten inschrijven. Adspiranten en junioren kunnen zich opgeven bij de heer Iaspers. Juliana- weg 9, dagelijk van 5-6 uur, behalve op zaterdag. Voor de jeugdleden is de prijs gesteld op f 13,en dient bij opgave te worden voldaan. De senioren en belangstellenden kunnen zich opgeven bij C. A. de Raadt. Julianaweg 10. De prijs voor hen bedraagt f 30, welk evéneens bij de opgave dient te worden voldaan. De datum van op gave sluit voor beide groepen op 8 maart. Voor deze reis dient men in het bezit te zijn van een toeristenkaart of een paspoort. Alle aanmel dingen geschieden onder voorbehoud. Het Bestuur

Contact met de Egmonden | 1963 | | pagina 4