Brink Kaasmarktconcert - Grote Kerk Alkmaar M ZEEPIEREN Kermis 1963 te Egmond aan Zee van zaterdag 22 te,m* 24 juni Fa. L. Dekker Zoon „DE ZEEDISTEL" op maandag de gehele dag gesloten En weer de laagste prijzen nu 39 nu 39 nu 89 nu 69 nu 129 nu 119 nu 2,*t9 nu 99 1 puk roggebrood Voor de boterham altijd 't beste van 21 juni t/m 30 augustus Aan de inwoners van Egmond-Binnen, Onlangs heeft ook uw gemeente zich aangesloten hij het Bouwfonds Neder landse Gemeenten, een instelling die helpt bij het bouwen van een eigen woning. Ook u, inwoner van de gemeente Eg mond-Binnen, kunt nu gebruikmaken van de financiële diensten (o.m. hulp bij het sparen, desgewenst hoge hypotheek) en technische diensten keuze uit; standaardplannen, admin. voorbereiding, controle op de bouw kosten, toezicht etc.) die het Bouwfonds u biedt Is uw huis slecht of te klein, kunt u niet trouwen omdat u voorlopig geen huurwoning toegewezen krijgt Laat u vrijblijvend voorlichten over het verwerven van een prachtig bezit, 'n gerieflijke BG-woning. Bezoek de openbare voorlichtingsavond op woensdagavond 26 juni a.s. in Café ,,Het Rode Hert" Slotweg 1, Egmond a. d. Hoef en op vrijdagavond 28 juni a.s in Café Th. Swari Herenweg 59, Egmond-Binnen Aanvang 7.30 uur. Vrij entree Het gaat ook uw vrouw of verloofde aan, vraag haar om mee te gaan Schr. inl.B.G., Dreef 34, Haarlem bl.V. ÉSöüiwfortds Nederlandse Gemeenten de veilige weg naar het eigen huis Pompplein - Egmond aan Zee OPENING Op donderdag 20 juni a.s. 's middags om 3 uur, zal onze Beierse weinstube - bierbar Smidstraat, Egmond a. Zee officieel door burgemeester A. G. Bakker worden geopend. Naast een grote sortering bieren, wijnen en verfrissende dranken, bieden wij in ons nieuwe bedrijf gezellige sfeer, prima muziek, correcte bediening, prima consumpties, geanimeerde prijzen. Wij zouden het zeer op prijs stellen U in onze >aak te mogen ontvangen. Harm en Tiny Snijder Zomeravond - CONCERT op donderdag 4 juli met het Noord-Hollands Philharmonisch Orkest, o.l.v. Henri Arends Grote Kerk te Alkmaar rn.m.v. Piet Kee, orgel; Frans Brüggen en en Jeanette van Wingerden, viool Uitgevoerd worden werken van Bach, Handel, Barber, Mozart, Sammartini en Tomasi Toegang f 2,50, scholieren f 1, Aanvang 20 uur De drie dameskapsalous van Egmond aan Zee zijn voortaan KAPSALON BOUT, Vocrüraat 111 KAPSALON BARTSCHER, Pr. Bernh.str. KAPSALON BAKKUM, Voorstraat 124 op het terrein van de K.N.Z.H.R.M., Trompstraat te Egmond aan Zee 6 lollies 25 6 knotsen 25 Kaasbolletjes grote zak 59 Rol Marie biscuits Sperziebonen Hogenstr. Apelmoes literblik Schijven ananas literblik Pink zalm Dat is voordelig Advocaat grote fles Grote Groninger koek Bij ieder stuk kaas Ossenrookvlees "7CI 100 gr. /ZJ Gelderse ham 100 gr. Palingworst E%CI 150 gr. Zelfbediening Steeds voordeliger

Contact met de Egmonden | 1963 | | pagina 3