A MET DE EGMONDEN De nieuwe Remington Portable Eerste plannen bloemen tentoonstelling E-E '63 Fa. Fred. Sax, N.Z. Voorburgwal 135, A dam. Tel. 247272 Reuzekoopjes Sunkist Fris drank 30 Grote mand flessen Wijn 6f95 en 8,75 rood en wit Roomijs 1/2 liter 1.25 1/1 liter 2,50 Roomijstaar- ten 375 en W5 VIJF SOORTEN GASKOUSJES SCHOTVANGER 'TWOUD No. 585 - 25 juli 1963 VERSCHIJNT WEKELIJKS HUIS AAN HUIS IN EGMOND AAN ZEE, EGMOND AAN DEN HOEF ENEGMOND-BINNEN Uitgave Drukkerj «Egmonden,, Egmonderstraatweg 5, Egmond a. d. Hoef. Tel. 201. Giro 368954. Advertenties 12 ct. per mm Hoewel men de gedachte over de winter in dit seizoen ver van zich af wil zetten (temeer daar een ieder nog wel het zijne van de laatste winter weet) toch is in bepaalde kringen de komende winterperiode reeds het onder werp van gesprek geweest. En tot die kringen kunnen genoemd worden de organisaties van de diverse tentoonstellingen die in dit jaargetijde de aandacht vra gen. Grote gebeurtenissen werpen hun schaduw vooruit, en het is dan ook niet te verwonderen dat het bestuur van Egmonds Bloemenshow, reeds het oog heeft gevestigd op de komende bloemententoonstelling, welke men dan nu voor de vierde maal in successie wenst te houden. Het is destemeer begrijpelijk omdat nu de volle aandacht van de kwekers is gevestigd op de bollen die nu weer gerooid wor den en dat men nu ook die bol len reeds dient te selecteren die voor de broeierij dienen te wor den gebruikt, Het op touw zetten van een dergelijke tentoonstelling waarop uitsluitend de gebroeide bloemen worden geëxposeerd, vergt een voorbereiding van zeker enige maanden. Dit is niet alleen in de Egmcnden, ook de grote or ganisatie van de Westfriese Flora, heeft te kennen gegeven dat de datum van deze unieke tentoonstelling reeds vast staat. Het bestuur van Egmonds Bloemenshow, dat het genoegen beleeft, dat na drie jaarlijkse tentoonstellingen, het succes niet achterwege is gebleven, ziet ook de gelden iets toenemen. Het is het vaste voornemen, deze gel den tezamen met een groot ent housiasme beschikbaar te stellen voor de komende tentoonstelling van de Egmondse bolbloem. Kwekers en belangstellenden worden opgewekt reeds in deze zomertijd de eerste aandacht a^n dit grote winterse gebeuren te wijden. Niet alleen de kwekers maar ook de particulieren en de scho len dienen reeds een plan te vormen voor een bijdrage aan Egmonds Bloemenshow. Publicatie Egmonds Bloemenshow De grote zomertentoon- stelling gaat zaterdag open Burgemeester A. G. Bakker opent vrijdagmiddag officieel de E-E '63. Er is reeds grote be langstelling voor deze interessante en afwisselende tentoonstelling, die in grote lijnen een beeld geeft van het boeiende leven van zee, duin en strand. De foto-expo die met bijna 200 foto's de grote hallen van de Van Speijkschool, bezet geeft uiting aan de kunstzinnige hobby van vele amateurfotografen. Het prachtige duindiorama met het grote achtergronddécor en zijn zonnige belichting geeft een beeld van het leven in het Hollands duinreservaat, terwijl een inzen ding van het P.W.N. met na tuur historische voorwerpen een boeiend schouwspel vormt. Zeldzame antieke scheepsmo dellen uit het museum van de Prins Hendrik Stichting en vele interessante voorwerpen uit de particuliere visserij verzameling van de reder A. Verboon en de Visserijschool IJmuiden, vullen onder meer de expozalen. De K.N.Z.H.R.M. heeft een hele zaal met boeiend materiaal, van red dingsbootmodellen ingericht. De Egmondse reddingsbrigade toont een redding in zee, die via een fotomontage in beeld werd ge bracht. Meergenoemde Egmondse kunstenaars hebben werken af gestaan ter opluistering van de Egmondse Expo '63 die tot 22 augustus zijn poorten open houdt. De expo werd samengesteld en ingericht door de schilder Bob Denneboom. Badgasten veteranen Egmondia veteranen t.b.v. poliofonds De T.V.-omroepster Ageeth Scherphuis treedt zaterdagavond tussen de krijtlijnen op het Eg- mondiaveld. Zij verricht de aftrap in de jaarlijkse voetbalwedstrijd Badgasten veteranen - Egmondia veteranen. Gezien het attractieve elemens der wedstrijd wordt gerekend op veel bezoek. Dit zou een verheugende bijkomstig heid zijn, omdat de recette van de traditionele match ten goede komt aan de poliopatiënten. Burgemeester Bakker volgt het voorbeeld van de populaire televisiére. Hij betreedt onder de rust eveneens de groene mat om de geïnde penningen aan Ageeth te overhandigen. De ve teranen en de bezoekers geven door hun medewerking een goed schot in de richting van Dr. Van Swols actie: Ziek zijn, beter worden". Rem-Riter zonder tas f 198,Reparatie-afd Remington Cicero Portable zonder tas f 255, Telmachines met aftrek f 375, Telmachines te gebruiken als kassa f 520,— Electrische telmachines v.a. f 590, Gebruikte schrijf- en telmachines Stalen bureaux Typiste-bureaux Archiefkasten Kaartenkastjes Stoelen Eigenaar J. SUURBEEK, Boulevard Ir. de Vassy 18, Egmond a. Zee. Tel 569 s ZELf* 250 gr. fijne Sprits of Suikerwafels voor slechts 49 heel blik inhoud 1500 gr. voo^ 2,75 het blik gratis 500 gr. Brusselse kermis 89 500 gr. Speculaas 89 Grote rol Prince Fourre 89 200 gr. bonbons 98 170 gr. Cocosschijfjes 49 110 gr. lichte chocolade 49 25 69 25 55 6 knotsen 3 rol mentos 3 rol drop 3 rol Frujetta 6 Venz of v. Houten repen 89 10 kleine repen 95 Geen statiegeld 3 fles Loots of Riedel Gazeuse 100 7 sinaasappelen 98 Blik Appelmoes 89 Blik Sperziebonen 89 Blik Doperwten midd. f. 89 Heeft U interesse voor 'n Melkbewaarbox z g. koel box. Vraagt ons inlichtingen

Contact met de Egmonden | 1963 | | pagina 1