geef mij maar elke zaterdag geopend Speeltuin De Egmonden wintervoorraad aardappelen al in huis BIJ DE GGEDE Extra kermisattractie de was op tijd droog CENTRIFUGE DRUIVEN vruchtenyoghurt Yogi, kostelijke vruchtenyoghurt met feestelijk veel stukjes échte ananas, mandarijnen of hazelnoten. Een nieuwe lekkernij die iedereen op elk uur van de dag even lekker, ja onweer staanbaar vindt. Oók voor u die om uw lijn moet denken, want Yogi vruchtenyoghurt is „slanke-lijn yoghurt". vruchtenyoghurt is zo ha... hm... héérlijkl Yogi-ananas - Yogi-mandarijnen - Yogi-hazelnoten Zo kant en klaar, m gezellige, han dige weggooi-bakjes! Gezellig op tafel, handig om mee te nemen. Vraag uw melkman naar Yogi- vruchteny oghurt Teenagers! Hoor je eigen stem voor de radio! Zelf je lievelingsplaat aankondigen en een groet uitspreken voor Radio Veronica? Dat kan in Miss Yogi's programma: ,Je eigen stem in de aether". Schryf Miss Yogi - Postbus 1234, Den Haag. Vermeld je lievelingsplaat en vraag je ouders om toestemming. Yogi vruchtenyoghurt: bij 't ontbijttussen de middag, na school, bij de teevee, in restaurant of snackbar - altijd heerlijk voor iedereen! Bridgecl. De Egmonden 1 oktober '63 v. Duin-Tromp 51'la Gebr. Liefting 47'fa v.d. Molcn-Huiberts 45 de Goede-Dekker 44'/a Rosing-Wittebr. 40 Heddes-Nieuwenh. 37'la Wittebrood-Baltus 37 Apeldoorn-Tromp 33 B DamesWittebr.-Twisk 37'la Mevr. Huib.-Admiraal 32 Beers-Walta 32 Smit-Oldeboom 2 8'la Karels-Horio 25 Cremer-Hopman 25 B 2 Houdijker-Wittebr. 26','a Hopman-Kareis 28'/a Mw. Koolkaas-Klay 27 fam. Bakker 22 fam. Groot 21 Va Gebr. Beers 21 Va Opmerkelijke prestatie Een opmerkelijke prestatie heeft bakker O. de Haan uit de Abijlaan geleverd. Op de jaarlijkse landelijke vakwedstrijd voor banket bakkers te Groningen won hij met een ingezonden vruchtentaart een 2e prijs en met een cake de 3e prijs. Het was de eerste keer dat bakker de Haan aan de nationale wedstrijd deel nam. De toekenning van de prijzen is des te waar devoller. daar er 900 deel nemers waren met een ge zamenlijke inzending van 2200 gebakwerken. Huis te koop gevr. te Egm. Zee of a.d. Hoef, ev. ruilkoop, z.g.a.n. huis te Castricum. Br. nr. 26, bur. van dit blad Woningruil Aangeboden te Alkmaar, vlak bij station, vrij huis met grote voor- en achter kamer, grote achtertuin met schuur en achteruitgang, boven 3 slaapkamers en grote vliering. Gevr. huis te Egmond aan Zee. Inl. Ab Glas, Bergstraat 15 Dankbetuiging Allen die hebben meege werkt om mijn 40-jarig ju bileum als kosteres tot een groots feest en voor mij on vergetelijke dag te maken, en aan allen die op enigerlei wijze van hun belangstelling blijk gaven, betuig ik hier mede mijn hartelijke dank. Mej. C. Huiberti Egmond aan Zee, okt. '63 Wilhelminastraat 8 Vanaf zaterdag 5 oktober zijn wij vanaf 8 uur Café - Restaurant - Dancing Heeft u uw Prima kwaliteit - Laag in prijs Abdijlaan 12, Egmond-Binnen Tel. 748 KERMIS-AAN BIEDING Voordelig winkelen bij Cor Fles limonade 139 en 40 zegels Fles advocaat 295 en 50 zegels fles frambozenbessenwijn 295 en 25 zegels Koek- en Snoepaanbieding 300 gr. speculaas van Paul Kaiser voor 100 200 gram banket, fantastisch lekker 85 150 gram bonbons van 98 voor 79 200 gr. hakdrop 49 en 10 zegels 200 gr. boterwafeltjes 49 en 10 zegels 2 blikjes vruchten op sap 135 en 20 zegels Dames, grote bus haarlak 495 nu 4,35 Bij aankoop van t 2,50 mag u raden naar onze prijzen ZENTVELD Krijt 8 Telefoon 586 Egmond-Binneo Egmondianicuws Programma 6 oktober Succes - Egmondia 2 uur Vertrek bus 12.30 precies Egmondia 2 - HRC 4 2.30 J. Jonker Egm. 3 - HSV 3 12 uur L. v.d. Aakster B-terrein Alkm. Boys 5-Egm. 4 lOu. H. Belaert B-terrein Jun. Egm. -Alc. Victrix lOu. G. Nieuwenhuis B-terrein Limmen 2 - Egm. 2 2.30 K. Grin B-terrein Adsp. Bergen - Egm. lOu. M. Pranger Foresters b - Egm. b lOu. De secretaris Ondanks regendagen met een Zie de etalege LOODGIETERSBEDRIJF Juliaoaweg, Egmond a. d. Hoef Telefoon 509 Mej. Huiberts onderscheiden Pastoor van Woudenberg heeft in aanwezigheid van een afvaardiging van het kerkbestuur aan mej. C. Huiberts de gouden Pause lijke onderscheiding „Pro ecclesia et pontifice" met de daar bijbehorende ver sierselen uitgereikt. Diti.v.m. haar kostersjubilea. Zij was zo verrast door het onver wachte bezoek, dat zij enkele keren zei,.Ik weet het niet, ik weet het niet". Bij het feestelijk jubileum werd mej. Huiberts tevens eervol ontslag verleend als kosteres. In haar gezellige huiskamer aan de Wilhel minastraat belichtte pastoor van Woudenberg het jaren lange onbaatzuchtige werk van mej. Huiberts die ook reeds een lange staat van dienst als kleuteronderwij zeres heeft gehad. Woensdag 9 okt. raadsvergadering der gemeente Egm.-Binnen 's avonds om 8 uur. In het volgend nr. komen we hier op nader terug.

Contact met de Egmonden | 1963 | | pagina 4