MET DE EGMONDEN De nieuwe Remington Portable Egmond-Binnen krijgt gas Fa. Fred. Sax, N.Z. Voorburgwal 135, A'dam. Tel. 247272 Roomboter 99 Koopjes van de week 1,85 Koetouwen die houenheeft Schotvanger 't Woud No. 597 24 oktober 1963 VERSCHIJNT WEKELIJKS HUIS AAN HUIS IN EGMOND AAN ZEE. EGMOND AAN DEN HOEF EN EGMOND-BINNEN Uitgave Druickerj «Egmonden_ Egmonderstraatweg 5, Egmond a. d. Hoef. Tei. 201. C!ro 368954. Advertenties 12 ct. per mm Door de n.v. Gasvoorziening kop Noord-Holland wordt mo menteel een onderzoek gehouden of het rendabel is, het dorp Eg mond-Binnen aan het gasnet aan te sluiten. De behoefte doet zich meer gevoelen, zodat genoemde n.v. reeds plannen beraamt voor de uitvoering hiervan. In verband met de binnenkort te beginnen leverantie van aardgas, ook naar het Westen van het land, zal dit ongetwijfeld voordelen op gaan leveren. Postzegels verzamelaars- vereniging J. C. S. v. Speijk Eind september werd de eerste koop- en ruilavond van dit win terseizoen gehouden. De secreta ris gaf een overzicht van de nieuw uitgekomen zegels beho rende tot het verzamelgebied Nederland en Overzeese Rijks delen. Hierna bestond er gelegen heid onderling te ruilen danwel zegels en catalogi te betrekken van postzegelhandelaar Saveneij. Woensdag 30 oktober a.s. zal de volgende bijeenkomst worden gehouden ten huize van penning meester Hendriks, Wilhelmina- straat 112 te Egmond aan Zee. Nieuwe leden zijn van harte welkom. Veiling groot succes De veiling, die vorige week in de zaal van speeltuin .,de Eg- monden" werd gehouden, werd een groot succes. Zoals bekend, kampt de r. k. kerk te Egmond aan Zee met een groot ruimtegebrek, d.w.z. in de zomer. Het wordt steeds meer een moeilijke zaak om de dui zenden katholieke gasten in het kleine kerkje op te vangen. De kleine parochie ziet zich genood zaakt maatregelen te nemen. Daar de ruimte in de winter maanden wel toereikend is, werd besloten te gaan ijveren voor een gebouw, dat aan een twee ledig doel beantwoordt, n.1. pa rochiehuis noodkerk. Hiertoe is een stichting in het leven geroepen, die zich beijvert de nodige gelden te verzamelen, om daar mede het kerkbestuur te steunen, in de realisering der plannen. In het kader van deze actie werd de veiling georgani seerd. De goederen werden door de parochianen en vele anderen be schikbaar gesteld. De verkoop werd door een groot aantal aan wezigen bijgewoond, waaronder ook enkele zomergasten. De goe deren, die alle gratis werden in gebracht brachten f 4.500,op. Een prachtig succes. Nederl. Chr. Vrouwenb. afdeling Egmond aan Zee Bovengenoemde vereniging hield haar eerste vergadering van dit seizoen in de Prinses Beatrix kolonie. Spreker was Dr. J. van Wal, vlootpredikant te den Hel der. Als onderwerp had hij Leven en zwerven met de ma rine". Op een prettige manier vertelde hij over de goede samenwerking tussen de verschillende kerken. Zeer uitvoerig vertelde hij over een kerkdienst in Rusland en over de blijdschap van de chris tenen daar, toen de marineman nen in zo grote getale met hen samen een kerkdienst hielden. Aan het slot van de avond werd gezamenlijk gezongen. Ver schillende dames waren deze avond als gast. waarvan 4 zich direct opgaven als lid. Het was een prachtige avond. Zcevogelsnieuws Programma zondag 27 oktober P.S.C.K. 1 - Zeevogels 1 2.30 Zeevogels 2 - K.V.V. 5 2.30 Foresters 4 - Zeevogels 3 2.30 Zeevogels jun. 1 - Assend. 1 12 Zeevogels 2 - Meervog. 2 2.30 Zeevogels adsp. A - Forest. 12 Herfst in de „Van Speijkschool" Traditiegetrouw hebben de kinderen van de ,.Van Speyk- school" weer paddestoelen ver zameld en samen met vader of moeder een herfslbakje opge maakt. Op maandagmorgen 14 oktober werden de bakjes door de storm naar school gebracht. De verkregen ruimte in de hal door het wegbreken van de scheidingsmuurtjes, kon nu mooi benut worden om de herfststukjes overzichtelijk op te stellen. Ruim 125 bakjes vonden hier een plaats en brachten herfst sfeer in de school. Er was dit jaar veel zorg besteed aan de opmaak van de stukjes. Van 4-8 uur konden de ouders de tentoonstelling bezich tigen, waarvan druk gebruik werd gemaakt. V.V.V. Egmond a. d. Hoef Leden die de aanduiding in de VVV-verhuurstaat voor 1964 (adressenlijst), gewijzigd wensen te zien worden verzocht dit voor 1 november a.s. mede te delen aan het VVV-bureau, mej. Zoon tel. 433 of aan mevr. Rem, He renweg 212, tel. 380 Nieuwe leden die in deze verhuurstaat vermeld wensen te worden, dienen dit eveneens vóór 1 november op te geven. Rem-Riter zonder tas f 198, Remington Cicero Portable zonder tas f 255, Telmachines met aftrek f 375, Telmachines te gebruiken als kassa f 520, Electrische telmachines v.a. f 590, Reparatie-afd. Gebruikte schrijf- en telmachines Stalen bureaux Typiste-bureaux Archiefkasten Kaartenkastjes Stoelen Eigenaar J. SUURBEEK, Boulevard Ir. de Vassy 18, Egmond a. Zee. Tel 569 ZELf* 250 gr. bij aankoop van f 5,— boodschappen Hele Edammer belegen 485 10 Hennen eieren 109 150 gr. Ham 99 150 gr. Pork 49 150 gr. Kips leverworst 49 Taaipop 25 Speculaaspop 15 2 grote poppen 79 2 grote met snippers 100 500 gr. Taaitjes 79 Pak Nobo Sprits 55 nu 49 Pak Bastogne 125 nu 109 Rol Fourre choc. of creme nu 89 250 gr. Fijne Sprits 49 150 gr. Soesjes 49 Fijne Banketstaaf 39 200 gr. Bonbons 89 2 Mars voor 45 1 Marsepein Cake 120 3 rol Frujetta 55 soep Bij 2 pakjes Knorr Gramofoonplaat van 625 voor Bij 2 pak Omo wasmand 10 ct. Bij 3 grote of 6 kleine pakken Castella parels afwasteil 10 ct. Pak persil met gratis KINDERBOEKJE 4 stuk Castella Toiletzeep met LUX DOOSJE 159 Prima Slaolie hele fles 129 Kinderraketten doos Kruitjes 25 5 ct. Voor 5 uur besteld voor 6 uur gebracht

Contact met de Egmonden | 1963 | | pagina 1