MET DE EGMONDEN De nieuwe Remington Portable Fa. Fred. Sax, N.Z. Voorburgwal 135, A'dam. Tel. 247272 Alles kunt u vragen aan de zelfbedieningswagen van Schotvanger 't Woud No. 598 31 oktober 1963 VERSCHIJNT WEKELIJKS HUIS AAN HUIS IN EGMOND AAN ZEE. EGMOND AAN DEN HOEF EN EGMOND-BINNEN Uitgave DruKker:j «Egmonden„ Egmonderstraatweg 5, Egmond a. d. Hoef. Tei. 201. C:ro 368954. Advertenties 12 ct. per mm Anti Honger Actie 1963 Wat wonen er veel goed har telijke mensen in Egmond aan Zee. De collecte voor de Anti Honger - Actie heeft f 1319. opgebracht. Heel hartelijk be dankt uit naam van de N.O. V I.B nederlandse organisatie voor in ternationale bijstand. Een bijzon dere dank aan de 24 dames, die op pad zijn gegaan met lijst en collectebus en deze collecte heb ben doen slagen. Het comité van aanbeveling Gezinshulp moet geholpen worden De stichting ,,De Egmondse gezinsverzorging" kampt reeds geruime tijd met een ernstig ge brek aan geldmiddelen. Eigenlijk hoort men te weinig over deze zeer nuttige instelling, en het ge volg is, dat het aantal donateurs maar zeer pover is. En toch is dit werk zo bijzonder belangrijk, daar door deze stichting in vele Egmondse gezinnen, waar moe der door ziekte haar gezin niet kan verzorgen, de helpende hand geboden wordt. Zij heeft hiertoe verschillende meisjes in dienst, die deskundig opgeleid, de moederlijke zorgen tijdelijk over nemen. U begrijpt, dat niet alleen de daadwerkelijke maar zeker ook de morele steun, die uit dit werk voortvloeit, heilzaam werkt. Deze uit particuliere initiatie ven voortgevloeide stichting heeft bij het rijk een zeer goede indruk gemaakt, met het gevolg, dat het rijk tezamen met de gemeen te zestig procent van de salaris sen van de in vaste dienst zijnde gezinsverzorgsters dekt. Voor het overige deel is de stichting op donaties aangewezen plus de re tributie die bij de gezinnen, waar hulp geboden wordt, geheven wordt. Maar de kosten stijgen en in komsten zijn gedaald. De steun moet komen van U. Er is nood in verschillende gezinnen in onze eigen Ejmonden en wij zijn in staat om die nood te lenigen. Wij zouden graag willen, dat u kennismaakt met deze stichting, niet doordat U in nood zit en geen hulp kunt krijgen (deze ken nismaking kan Li echter wel treffen) maar op een aangename wijze, door Uw hulp aan te bie den als donateur- Voor f 5,— per jaar bent U reeds donateur. Het is een kleinigheid, maar wat doet U er een machtig goed werk mee. R. K. Gymnastiekver. De op 24 en 25 oktober ge houden onderlinge wenstrijden werden door vele toeschouwers bezocht De prestaties van de deelnemers waren zeer goed, dit ondanks het feit dat de oefentijd kort is geweest, in verband met de nieuw aangeschafte toestellen waaraan moest worden gewerkt. De uitslagen zijn Jongens A 1 Kees Baart. B 1 Richard Groot, C 1 Lucas Mooy. Meisjes adsp. A 1 Ria Castri- cum. B 1 Laura Ranzijn. C Ag- nes Zuurbier, D Ans Lute. E Lia Castricum, F Afra Baart, G Marian Bakker. Junioren A Janny Glas en Ed- die Groot, B José Kloes en Leni Boendermaker, Dames 1 Ellie Liefting. Zeevogelsnieuws Programma zondag 3 november Zeevogels 1 .- O.D.IZ. 1 2.30 Zeevogels 3 - H.S.V. 5 12 uur Zeevogels 1 Jun. - Volend. 12 Limmen 2 Jun. - Zeevogels 2 B-terrein 2.30 Ned. Bond van plattelands vrouwen afd. ,,de Egmonden" Maandag 21 oktober hield de afd. ,,De Egmonden" van de Ned. Bond van Plattelandsvrou wen weer haar maandelijkse bij eenkomst in Hotel Brouwers. Na het huishoudelijke gedeelte kreeg mej. Hochendijk het woord. Zij vertelde verder over haar werk in donker Amsterdam. Op de haar eigen boeiende manier liet zij ons de achtergronden zien van de daar wonende vrouwen. Ze besprak het waarom en ook hoe met haar hulp sommige vrou wen een ander en beter leven gingen leiden. Na de pauze behandelde ze nog de ingekomen vragen op een heel prettige manier. Presidente dankte haar dan ook heel har telijk voor het gebodene. Extra subsidie De toneelvereniging a.t.v.,, De Flierefluiters" te Egmond aan Zee heeft een dezer dagen de subsidie van f400,in ontvangst mogen nemen van het Anjerfonds Noord-Holland voor verdere uitbreiding van haar verlichtings installatie. Ze'f had had zij ongeveer een gelijk bedrag bijeengebracht door het houden van een speciale in- zamelactie'^:en het organiseren van enige autopuzzletochten in samenwerking met de VVV Eg mond aan Zee, die haar hiertoe de gelegenheid bood. Met het oog op de speciale eisen die het stuk stelt dat mo menteel in repetitie is, is het bestuur van „de Flierefluiters" bijzonder ingenomen met deze Anjerfondssubsidie, die men toch ook mag zien als waardering voor het werk op gebied van de verantwoorde actieve vrije tijdsbesteding Rem-Riter zonder tas f 198, Reparatie-afd. Remington Cicero Portable zonder tas f 255,— Telmachines met aftrek f 375,— Telmachines te gebruiken als kassa f 520, Electrische telmachines v.a. f 590, Gebruikte schrijf- en telmachines Stalen bureaux Typiste-bureaux Archiefkasten Kaartenkastjes Stoelen Eigenaar J. SUURBEEK, Boulevard Ir. de Vassy 18, Egmond a. Zee. Tel 569 ZElf* Bij aankoop van 5 gulden b.odschappen 200 gr. Bonbons van 98 nu 79 Bij 250 gr. Roomboter of 4 pakjes margarine of 500 gr. Kaas 250 gr. Sprits fijn van 49 voor 35 Spaart filmbonnen voor de pracht film van Brinkers op dinsdag 12 nov. in het Rode Hert om 4 u. bij elk pakje Leeuwenzegel margarine 1 filmbon gratis 150 gr. magere Ham 99 150 gr. Pork 49 1 50 gr. Kips Leverw. 49 Rookworst voor Zuurkool - Erwtensoep 109 100 gr. Leverk. 100 flr.Tonsew. samen 89 Wijnaanbieding Grav. Superieur 450 nu 395 Beaujolais 325 Superieur 395 nu 375 2 witte of rode landwijn 425 nu 325 Koopj es geldig donderd. vrijd. zaterd. 150 gr. Soesjes 49 Rol Prince Fourre 98 Banketstaaf slechts 39 Marsepein cake 120 1500 gr. Sprits 249 2 Marsrepen 45 5 Brosrepen 89 4 gevulde repen 100 nu 89 Fl. Slaolie m. gratis CO raket en 2 doosj. kruitlwO 1 november (Allerheiligen) na 12.30 uur gesloten

Contact met de Egmonden | 1963 | | pagina 1