ff» Nieuw kantoor voor woningbouwvereniging Zeevogels TAXI tel 900 Geef cachet aan uw correspondentie De sensatie I 297,50 Egmondia Zoekt U tijdelijk werk? Hoogovens IJmuiden Plant nu violen Frans Hilbers Heropening Berkhout's Vishandel hb ^Clompen van kout keelt KORT NIEUWS Fa. Fred. Sax, N.Z. Voorburgwal 141, A dam. Tel. 247272 Veilig verkeer kSckotvanger 12 APRIL 1967 - NO. 773 VERSCHIJNT WEKELIJKS HUIS AAN HUIS IN EGMOND AAN ZEE. EGMOND AAN DEN HOEF EN EGMOND-BINNEN Uitgave Drukkerij „Egmonden" Egmonderstraatweg 5, Egmond a. d. Hoef. Tel. 201. Giro 368954. Advertentieprijs 12 et. per milimeter Met de realisering van de Eisenho- werflat is voor het bestuur van de wo ningbouwvereniging Egmond aan Zee een lang gekoesterde wens in vervulling gegaan. Een afdeling van de meest wes telijke flat is tot kantoor ingericht, zo dat hier de leden ontvangen kunnen worden. De inrichting van het kantoor is zeer gerieflijk. In een frisse wacht kamer kunnen de bezoekers hun beurt afwachten, voordat zij binnen kunnen gaan in een keurig gemeubileerd bureau- Rol behartigt het zeer intensieve admi nistratieve werk. Bij het in gebruik ne men van het kantoor waren o.a. aan wezig het erelid, de heer C. Blaauboer, burgemeester en wethouders, de gemeen tesecretaris, de heer J. Lodder en de directeur gemeentewerken, de heer B. Blokker. De woningbouwvereniging beheert momenteel 343 huizen, terwijl binnen kort de vergunning verwacht kan wor den voor de bouw van 53 eengezins- vertrek. Voor het bestuur van de woning bouwvereniging moet het daar goed werken zijn. Met stemmig hout betim merde wanden geven het vertrek een sfeervol cachet. Er is ook een keuken een een aparte ruimte voor de admini stratie. Elke maandagavond houdt het dagelijks bestuur zitting en hiervan wordt druk gebruik gemaakt. Het dagelijks bestuur wordt gevormd door de heren P. Groot, voorzitter, A. Visser, 2e voorzitter en J. Visser, secre taris. De administrateur, de heer P. J. woningen met cenrale verwarming in plan Zuid II. Na een jaar van intensieve voorbereiding liggen de plf ^:n nier voor kant en klaar. De huizen zullen drie slaapkamers bevatten en een zolder over het totaal. Plannen zijn in voorbereiding voor de bouw van een flat met winkelgalerij in het Waaigat. De principe-Of/ h?ht hier- toen is reeds v.erstrekt aan li. Keesman. Voor degenen die nog niet weten, dat dit kantoor er is, het is gevestigd Eisen- howerstraat 74a. Proganima zondag 16 april 1967 Zeevogels 2 - Berdos 2 2.30 uur Zeevogels 4 - Go Ahead 5 12 uur Berdos jun. 1 - Zeevogels 1 2.30 uur WELPEN-NIEUWS Programma zaterdag 15 april Zeevogels b - Flamingo's b 2 uur Zeevogels a - Flamingo's a 2.45 u. Flamingo's c - Zeevogels c 2 uur Flamingo's d - Zeevogels d 2.45 uur C en D vertrekken om 1.15 uur Handbal Egmondia Uitslagen 9 april j.1. Sen. Kolping 2 - Egmondia 28 Jun. CSV - Egmondia 28 Jun. Egmondia 2 - SVW 010 Adsp. Foresters 2 - Egmondia 90 Programma zondag 16 april a.s. Jun. AVA 1 - Egmondia 1 10.30 CSV 2 jun. - Egmondia 2 11.30 Adsp. CSV - Egmondia 1 I4.50uur Adsp. Egmondia 2 - AVA 2 onbekend Wij vernemen dat de toneelvereniging "De Fliereflui ters" op donderdag 20 en vrijdag 21 april met'de comedie "Saldo Martale" op de planken komt. Een aanbeveling naar "De Flierefluiters" te gaan, lijkt ons volmaakt overbodig; dat het bejaardencomité van Egmond aan Zee de jaarlijkse uitgangsdag heeft vastgesteld op donderdag 18 mei. Om dié dag weer mogelijk te maken, zullen binnenkort de inteken lijsten worden aangeboden, waarop u een bedrag kunt noteren en tegelijk vereffenen. Egmond aan Zee bezorgt haar bejaarden jaarlijks een kostelijke dag en men twijfelt er niet aan, of dit jaar zal het weer een uitschieter worden; dat de Raiffeisenbank "De Egmonden" 1 donderdag a.s. haar ledenvergadering houdt in de zaal van de Heer Scha- gen te Rinnegom. Het jaarverslag, dat allen, die met de bank betrek king hebben, in de vorige week heb ben thuisgestuurd gekregen, laat niet alleen in cijfers de vooruitgang van de bank zien, maar op het omslag is de ontwikkeling en de groei ook in foto's weergegeven; dat een van de zaken, die in Egmond aan Zee momenteel onder moderni seringswerkzaamheden "gebukt" gaan, vanavond als herrezen onder het stof en de puin vandaan komt. 'Het is de viszaak van de heer Berkhout, die uit gebreid is met een modern visrestau rant; dat ook de zaak van de heer Jonker begint te vorderen. Tijdens de werk zaamheden, die nog niet geheel haar beslag hebben gevonden, kan men er al weer terecht, daar de zaak voor een groot deel weer is ingericht. Hoewel nog niet alles een vaste plaats heeft gevonden, kan men hier zich weer voorzien van het nodige op foto- en boekhandelgebied; dat tijdens een dezer dagen gehouden lurnkampioenschappen de Egmondse/ Australische Valeri Norris, leerlinge van de oud-Egmondse Nel Hopman, de vijfde plaats wist te bezetten: dat zaterdag a.s. een feestavond wordt georganiseerd voor de leden met hun introducé's van de tennisclub „Eg mond aan Zee". De avond zal wor den opgeluisterd door het bekende quintet "The Midnight-serenaders" uit Alkmaar. De heer G. Becks, lid van de tennisclub, zal een door hem zelf opgenomen film vertonen van het badgastentournooi 1965. Door de medewerking van de Egmondse mid denstand kan men een fantastische verloting organiseren. De avond vindt plaats in restaurant "De Klok"; dat de Simavi-collecte in Egmond aan BRIDGECLUB "DE EGMONDEN" Uitslag clubdrive 11 april 1967 1 Mevr. Twisk - B. Wittebrood 54 2 Goedel - Verbrugge 46 3 de Goede - W. Dekker 44Va 4 J. Huiberts - P. Wittebrood 427a 5 Koning - E. Kareis 39'/a 6 E. Kareis - J. Horio 39 7 P. Liefting - Th. Tromp 38'/a 8 Gebr. Beers 32 1 Nieuwenhuizen - Apeldoorn 53 2 P. Huiberts - N. Dekker 52 3 Scholte - H. Tromp 51 4 Hopman - J. Kareis 49 5 Cremer - Groot 38 6 Rosing - Rosing 32 7 Dins. Wittebrood - Huiberts 31 8 mevr. Koolhaas - Klay 30 is de nieuwe electrische Remington telmachine REMINGTON REMINGTON REMINGTON REMINGTON Portable „Cicero" Nieuw Portable „Idool- Portable „Elttra" 235,— 198,— 218, Telmachine Electr. «eg. sald. 595, Stalen bnreanx Archiefkasten Kaartenkastjes Stoelen Eigenaar J. SUURBEEK Boulevard Ir. de Vassy 18 Egmond aan Zee Telefoon 569 Zee het prachtige bedrag van 785,- heeft opgebracht. Dat is 300,- meer als vorig jaar. Het comité dankt alle milde gevers en zij, die hun mede werking hebben gegeven heel harte lijk; dat, u hebt het via de TV wel kunnen merken, de D.A. Drogisten Asso ciatie in Nederland haar 25-jarig ju bileum viert. Een van deze D.A.-dro- gisten, de heer G. S. Tang te Egmond aan Zee deelde dit twee weken ge leden reeds mee in een advertentie, waarin zijn T.V.-oplreden werd ver meld. Hoewel hij dit optreden (wijse lijk) aan anderen overliet, vestigen wij uw aandacht op de reclame die hij bij gelegenheid van dit jubileum in dit blad voert; dat hotel-pension "De Kim" van de heer Beer aan de Boulevard een in grijpende verfraaiing aan het interi eur heeft ondergaan. Een keurige wandbetimmering en een aangebracht verlaagd plafond geven het geheel een warme sfeer. Het werk werd uit gevoerd door de Gebr. Schuil, terwijl de verlichting werd uitgevoerd door de Fa. Castricum uit Egmond-Binnen; dat in het raadhuis te Egmond aan Zee de beschuiten en de muisjes en de boter reeds klaar liggen om de geboor- te te vieren van het nieuwe prinsen kind; dat de arrondissementsrechtbank de Eg- rr£- Iers P. S. en P. N. de V. beiden heeft) -'eroordeeld tot acht maanden ge vangenisstraf, waarvan drie maanden voorwaardelijk terzake van inbraak in café Centraal aan de Voorstraat in.,de oudejaarsnacht. Hierbij werd e( \eldkistje gestolen. De eis was 6 marinden voor beiden, waarvan drie maanden voorwaardelijk m.b.t. de V.; Proganima zondag 16 april 1967 Egmondia 1 - Texel 1 2.30 uur Helder 2 - Egmondia 2 2.30 uur vertrek per bus 13.00 uur CSV 3 - Egmondia 4 10 uur Jun.: Egmondia 2 - HSV 3 12 uur Adsp.: Egmondia - Meervogels a 4.15 op zaterdag Egmondia d - Hugo boys c 3 uur op zaterdag Bent U 2 tot 6 maanden beschikbaar, kom dan bij Hoogovens IJ muiden wer ken. U kunt direct beginnen. Goede salaris cn arbeidsvoorwaarden. Opzegging uwerzijds per dag mogelijk. Leeftijd 20-50 jaar. Vervoer is per bus geregeld. MELDEN "Buitenhof" (tel. 02510-94000). in vele kleuren verkrijgbaar bij Egmonderstraatweg 44, Egm. a.d. Hoef Hedenavond, woensdag 12 april om precies 8.15 uur zal zijne majesteit Neptunus, god der zeven zeeën, de ge heel gemoderniseerde viszaak van de heer Berkhout aan de Voorstraat 125 te Egmond aan Zee., officieel heropenen. Hoewel de zaak op het moment, dat wij dit schrijven, nog niet geopend is, kunnen wij wel reeds zeggen, dat de in richting iets aparts is. tocht zal muzikaal worden opgeluisterd terwijl hij in de sfeer van zijn rijk naar de te openen zaak gevoerd zal worden, waar hij verwelkomd zal worden door de aanwezigen daar. Op deze manier wil Zijne Majesteit het initiatief waar deren van een jonge zakenman, die het aandurft een risico op zich te nemen om door dit streven het aanzien van Eg- mond's zakenleven te verhogen. lilt1 II ÉÊ:- Een moderne koeltoonbank houdt de producten in de verse staat, waarin men ze graag koopt. Wanneer het om kwali teit gaat, is de heer Berkhout geen zorg en moeite te veel. Maar aan de doel treffendheid van de inrichting is niet alleen gedacht. Een van de wanden van het visrestaurant heeft een prachtige versiering gekregen. Deze versiering stelt een vis voor, die vervaardigd is uit ge dreven koper. Het smaakvolle kunst werk getuigt ondubbelzinnig van de op vatting van de heer en mevrouw Berk hout, dat een verblijf in deze zaak ook een aangenaam verblijf moet zijn door een entourage, die de sfeer bepaalt. Neptunus komt niet zomaar. Daar voor is hij een te hoog persoon. Zijn in- Egmond a.d. Hoef - Egmond-Binnen De veiligverkeerscursus wordt 'n feit. Het is een z.g. bijschavingscursus over de wegenverkeerswetgeving, waarop allerlei veranderingen doorgenomen wor den. Iedere automobilist en iedere deelnemer aan het verkeer moet zich hier wel voor interesseren daar de noodzaak zich elke dag voordoet. Op 19 april is de eerste avond om 20 uur in de Oude Pastorie te Egmond a. d. Hoef. Te Egmond-Binnen op 20 april in de r.k. lagere school. De volledige verkeerscursus start najaar 1967. Neemt U dus vooral deel aan deze avonden.

Contact met de Egmonden | 1967 | | pagina 1