MIDDENSTANDSBEURS v.v.v. TE EBMOND.BÈNNEN schilderijententoonstelling Bezoekt de grote op 27 - 28 en 29 oktober 1967 in de zaai van Th. Swart 4 hoofdprijzen van f 50,- Enkele weken terug De middenstands- beurs van Egmond-Binnen is een feit De opening zal geschieden door de Edelachtbare Heer A. G. Bakker, burgemeester der Egmonden, op vrijdag 27 oktober, 's avonds om 8 uur. De volgende middenstanders nemen aan deze beurs deel S. P. Boersen W. J. Apeldoorn W. Apeldoorn Th. Zentveld G. Verhoogt J. Swart Baltus v.d. Berg Joh. Apeldoorn C. Lute Raiffeisenbank Schilderijen Contact niet de Egmonden nr. 801 25 oktober 1967 Het is nog maar enkele weken gele den, toen een bestuurslid van de mid denstandsvereniging te Egmond-Binnen tegen een collega zei „Er moet binnen kort wat gebeuren". „Ja", zei die an der, „je hebt gelijk, we zullen een mid denstandsbeurs organiseren". En met dit korte gesprek was het idee geboren en er lag een stapel werk voor de boeg. Er volgden enkele langdurige bespre kingen, allerlei organisatorische werk zaamheden werden uitgevoerd, deelne mers werden geïnteresseerd, financiën werden bekeken en er werd gerekend, gepraat, geschreven en ziedaar het resultaat. Twaalf deelnemers huldigden het ini tiatief en huurden standruimte, waarin zij op creatieve wijze zullen tonen, waarmee zij U van dienst kunnen zijn. Zij willen er ook mee aantonen, dat het beslist niet noodzakelijk is, naar een andere plaats te gaan, om inkopen te doen. De middenstand van Egmond- Binnen is, hoewel klein, zó goed geou tilleerd, dat zij in staat is, aan de meest verwende eisen te voldoen. Wii wor den dagelijks en wekelijks overstroomd met de meest aanlokkelijke aanbieding en uit andere plaatsen. Maar kopen in eigen plaats is toch verre te verkiezen boven andere mogelijkheden. Het wil niet alleen zeggen, dat men op zijn wenken wordt bediend, maar men kan ook het volste vertrouwen hebben in de leverancier, terwijl hij U met alle mogelijke service deskundig blijft bijstaan. Dit is gelukkig nog mo gelijk in een kleine plaats als Egmond- Binnen. Men kan hier nog een persoonlijke behandeling krijgen, omdat de plaatse lijke zakenmensen, ondanks de uitbrei dingen van de laatste jaren, toch het directe contact met zijn klanten kan onderhouden. De middenstand van Egmond-Binnen weet dit en handelt er ook naar. De in woners weten dit ook en zij laten zich dan ook graag door de plaatselijke za kenmensen bedienen en adviseren. Om de mogelijkheden van eigen plaats nog eens duidelijk te benadruk ken en om iedereen in de gelegenheid te stellen, deze mogelijkheid gemakke lijk te overzien, wordt deze beurs ge organiseerd,. Hier kunt U zich in een gezellige sfeer op de hoogte stellen van alles wat Egmond-Binnen te bieden heeft. Onder het genot van een kop koffie kunt U zich, door bekende za kenmensen laten adviseren. De zakenmensen van Egmond-Binnen hopen, dat de door hen georganiseerde MIDDENSTANDSBEURS 1967 in het middelpunt van de belangstelling zal staan. Openingstijden van 20.00 - 22.30 uur. 's Zondags van 14.30 - 22.30 uur Gezellig zitje i. Jt muziek van het „Duo Eminent" rijwielen - bromfietsen. electrische apparaten. woninginrichting, meubelen enz. rookwaren, parfumerieën schoenen. koel- en vrieskasten. Deze middenstandsbeurs is bijzonder attractief. Elke bezoeker maakt de kans om winnaar te worden van o.a. een van de bloemen. wijnen etc. galanterieën, aardewerk enz. Aan deze beurs is tevens een verbonden van plaatselijke amateurschilders

Contact met de Egmonden | 1967 | | pagina 5