Egmond's Warenhuis Antiek 5 clowns f 3,95 8,95 Raadpleeg onze folders Zie ook onze etalages Verhuisd Boot te koop woonhuis leerling lasser-bankwerker VAN DER WEL Oproep vrijdag 15 nov. a.s. Dekker's Boekhandel De Enkhuizer almanak is uit Te Koop Nieuw in de Egmonden organist(e) Egmond a. d. Hoef Bern. J. P. Kloes roonhuis Net meisje gevraagd Wandtegels antiek SCHATKAMER VAN DE SINT Speciaal voor technisch speelgoed Zij staan klaar om U te adviseren St. Nikolaaszegels St. Nikolaaszegels St. Nikolaaszegels Na een kortstondige ziek te is van ons heengegaan onze lieve, zorgzame Moe der, Behuwd- en Groot moeder Annigjen Hoogkamp geboren Reitsema in de ouderdom van ruim 81 jaar. Egmond aan Zee J. Koeman-Hoogkamp J. Koeman Alkmaar G. A. Koeman H. C. Koeman Egmond aan Zee A. J. Koeman Egmond aan Zee, 8 november 1968 Huize „St. Agnes" De rouwdienst is gehou den in de Ned. Herv. Kerk te Egmond aan Zee op dinsdag 12 november 1.1., gevolgd door de ter aarde bestelling op de be graafplaats te Leeuwarden Z. Egmond aan Zee, Karei Doormanlaan 17 W'ü gaan op 18 november '68 verhuizen van de Vel uwe, Wohveg 120, Garderen, naar de NW-hoek van Overijsel, Troelstrastraat 8, Steenwyk. Met groeten aan alle vrienden en bekenden Jan de Waard Annie Vink Ton - Thom - Anne-Mieke met Evarude 6 p.k. motor, compleet. H. Groen, P. Hein- straat 12, Egmond aan Zee. Op 27 november hopen onze geliefde ouders en grootouders C. DE BOER CHR. DE BOER-DEKKER hun gouden huwelijksfeest te De H. Eucharistieviering is 's middags om 2 uur in de H. Adelbertuskerk te Egmond- Binnen. Dat God hun nog lang mogen sparen is de wens van hun dankbare kinderen en kleinkinderen Zij die het bruidspaar willen feliciteren, worden van 4 uur tot 5.30 uur verwacht in café Tervoort, Abdijlaan 5, Eg- mond-Binnen. Egmond-Binnen, nov. 1968 Boonakkersteeg 1 DANKBETUIGING Voor het medeleven na het overlijden van mijn man en onze lieve vader betuigen wij U onze oprechte dank. In het bijzonder aan familie, zr. Kuiper en buren. C. M. Groen-Beentjes Piet en Louis Egmond-Binnen, nov. 1968 Hollanderweg 4 (p) TE KOOP GEVRAAGD te Egmond aan Zee. Brieven ■o. 4 bureau van dit blad. (p) Op 20 november a.s. hopen onze lieve ouders en groot ouders H. A. van Pel E. K. van Pel-de Graaff hun 40-jarig huwelijksfeest te vieren. Dat zij nog lang bij ons mogen blijven, is de wens van hun dankbare kinderen en kleinkinderen Gelegenheid tot feliciteren 's middags van 4 tot 6 uur in café-restaurant "De Klok", Pompplein. Egmond aan Zee, nov. 1968 (R-4A) Op zaterdag 23 november '68 is het 12V* jaar geleden, dat onze lieve ouders C. Gravemaker C. Gravemaker-Zwart in het huwelijk zijn getreden. Dat zij nog lang voor ons ge spaard mogen blijven is de wens van hun dankbare kin deren Rob en Rita Gelegenheid tot feliciteren van 3 tot 4.30 uur thuis. Egmond aan Zee, nov. 1968 Boul. Ir. de Vassy 20 GEVRAAGD CONSTRUCTIEBEDRIJF Egmonderstraatweg 2, telefoon 02206-1394 Gelegenheid om Iandhuur te betalen van de Wimmenummer duinen v. Jonk heer Six in restaurant "De Klok" op 's avonds van 19.00 - 22.00 uur. RENTMEESTER G. v.d. POL VOLOP LEVERBAAR Heeft U al een interieur voor een Succesagenda Bij onze terugkeer naar Australië nemen wij langs deze weg afscheid. Wij wensen familie, vrienden en dorpsgenoten Gods vrede. Dankende voor de harte lijkheid ondervonden, waardoor onze vakantie on vergetelijk is geworden. Riek en Jan Wijker Angelostr., South Perth, W.-Australië l^Angelostr. <p) koelwagen met koelaggregaat en koelmachine. - Koopje 1 Berkhout's vishandel, Voorstraat 125, EgmondL Tel. 1314 Binnenkort openen wij een Speciaalzaak o.a. in aquarium-benodigdheden - hengelsport-artikelen - dierenvoedsel - vogel benodigdheden. C. van Pel - Watertorenweg 29, Egmond aan Zee. Ingang P. J. Troelstraweg. De parochie OJLVr. Onbevlekt Ontvangen te Egmond aan Zee zoekt per januari a.s. een Sollicitaties s.v.p. te richten aan R.K. Pastorie, Wilhelminastraat 12, Egmond aan Zee, telefoon 02206-1204. (R-5A) Zeer royale hoekwoning, vry uitzicht. Ind. o.m.: roy ale woonkamer met stuc. plafond, afz. eetk., bijkeu ken, 4 slaapkamers, badkamer, zolder. Vraagprijs 49.500, makelaar onr. goed. Burg. Mooystraat 21, Castricum. Tel. 02518-3244 (drie lijnen) b.g.g. 02205-502. te koop gevraagd ln Egmond aan Zee. Telefoon 1459. (R-5) 15 jarige jongen scholier, leerling-monteur, zou gaarne zaterdags willen wer ken in garagebedrijf of iets dergelijks. Johan de Goede, Dom Huybenln. 11, Egmond- Binnen. (p) te koop gevraagd zeilscheep jes, globes, zeekaarten, balij- nen-dozen, alles op 't gebied van de walvisvaart. Telefoon 1100. (p) Leeftijd 15 16 jaar. Voor enkele dgn. of 5 ochtenden in de week. J. Sprenkeling, Slot- weg 7, Egmond aan de Hoef, telefoon 1277. te koop gevraagd. Blauw-, bruin- of meerkleurig, ook aan de muur. Telefoon 1100. (p) treinsets autobanen poppenwagen* sleden schoolborden autopeds driewielers Deze week speciale aandacht voor luxe huishoudelijke artikelen Kent U die leuke acrobaten van de T.V. al Clowns met wonderpaard Moro

Contact met de Egmonden | 1968 | | pagina 2