ACT MET MONDEN mi kipi Kort Nieuws langer op die klompen van Egmondia - C.S.V. 6-2 Adelbert - Egmondia BERKHOUT Renault John Zagwijn KC Do Ho is gra kin laa ooi toe dei hu; hei bu: lee gre rin rer vai kir BF Uii A 1 2 3 4 5 6 7 B 1 2 3 4 5 6 7 8 De co no mt Eymaplein 2a 1 aan Zee »n (02206) 1789 id i Giro 368954 Adyertentietarief15 ct. per mm. B(J contract belangrijke reductie. EGMONDI A-NIEUWS Programma zondag 27 april St. Adelbert 1 - Egmondia 1 2.30 u. Vertrek per bus 13.30 uur Egmondia 2 - Helder 2 10 uur RKAFC 4 - Egmondia 3 12 uur Limmen 4 - Egmondia 4 12 uur Vitesse 8 - Egmondia 6 11 uur Jun. Egm. 1 - RKAFC 2 12 uur Berdos 3 - Egmondia 2 2.30 uur Adsp. Egmondia a- de Rijp a 2 uur Flamingo's b - Egm. b 3 uur op zaterdag Vitesse g - Egmondia c 3 uur op zaterdag Egmondia d - HSV g 3 uur op zaterdag Egmondia heeft op eigen veld voor een talrijk pu bliek overduidelijk gedemonstreerd dat zij de kam pioenskandidaat is. Het moedig strijdend C.S.V. moest het gelag betalen. De enorme maar niet im ponerende C.S.V.-doelman sloeg de angst om het hart, als de Egmondia-wals op zijn doel af kwam. Na 10 minuten was het Wittebrood die een vrije trap hard in school en daarmee de grendel van het C.S.V.-doel trok, want voor rust waren het resp. Vuil uit een pracht combinatie, Schol uit een voor zet, Visser na een prima aanval en weer Vuil door een misgreep van de keeper, die met 5 doelpunten de eerste helft afrondden. Na rust een ander spelbeeld, waar de C.S.V.-aanval van profiteerde door twee maal de zeer goed spelende Huiberts van dichtbij te passeren. Nu is nog maar een punt nodig alvorens de kampi- oensvlag gehesen zal kunnen worden. Zondag speelt Egmondia tegen St. Adelbert te Egmond-Binnen. Steunt de spelers met uw aanmoedi- I gingen, toeters, vlaggen, spandoeken enz., net zoals in deze wedstrijd ge- beurde. Geeft massaal de spelers die I morele steun die zij in een desgelijke wedstrijd en zeker in een derby nodig hebben. Als Egmondia kampioen is, zal het feest plaats vinden in de "Zee parel". Wij vernemen dat het Ned. Astma Fonds uw steun gaat vragen. Ondanks de vele collec tes (weest blij dat u geven kunt) wil len wij toch even uw aandacht vra gen. 800.000 Nederlanders lijden aan astma, zodat wij van een volksziekte kunnen spreken. Nederland telt 8 behandelingscentra, waar 500 patiën ten behandeld kunnen worden. Er is dus nog veel geld nodig. Wij hopen dat u de collecterende dames niet zult teleurstellen. Een zaak die uw steun waard is; dat er op 3 mei a.s. een actie zal wor den gevoerd voor hulp in Nigeria/ Biafra door het Biafra-Comité, waar in vertegenwoordigd zijn de NOVIB, UNICEF, UNESCO, Stichting Oecu menische hulp en Mensen in Nood. 1000 kg. bedorven voedsel vromen meer nieuws dan de duizende^Bton- nen voedsel, waarmee menseiSPens worden gered. Volgende week komt hierover nader bericht; dat in de week van 5-10 mei 1969 te Egmond aan de Hoef gecollecteerd zal worden t.b.v. de TBC-patiënten van alle gezindten. De belangnjjiheid ook van deze collecte is eenie<J^piui- delijk. Zij die een of meerdere—.tra ten voor hun rekening willen nemen, gelieven zich op te geven bij mevr. Noteboom, Pr. Marijkelaan 2, telef. 2387; dat drumband "Van Speyk", na de he le winter gerepeteerd te hebben, zich op Koninginnedag aan de inwoners van Egmond aan Zee zal presente ren; dat de VVV van Egmond-Binnen op dinsdag 29 april een ledenvergade ring houdt om 8. u in café ,,'t Haas je"; dat de postzegelclub J. C. J. van Speyk op woensdag 14 mei de laatste club avond van het seizoen zal houden in café '"Mare Liberum", Voorstraat 66. Na het seizoen wordt weer be gonnen op 10 september, terwijl nieuwe leden altijd welkom zijn; dat de VVV-leden van Egmond aan de Hoef er op worden geattendeerd om hun logies-mogelijkheid voor het 1 mei-weekend voor a.s. zaterdag aan het secretariaat Herenweg 212 op te® geven met vermelding van aantal en^ prijs. Zij die zich voor de Paasdagen opgaven, behoeven dit nu niet te doen; dat Pé de Waard uit Egmond aan Zee, momenteel werkzaam als missionaris in Brazilië, deze maand naar huis komt voor een zakenreis van twee maanden door Europa. Voor de ve len die hem regelmatig schrijven be langrijk om te weten. Zijn domicilie zal zijn Achterom 12, Egmond aan Zee, alwaar zijn moeder woont; dat weltergewicht P. Dekker zijn partij heeft gewonnen door diskwalificatie van zijn tegenstander in de tweede ronde. J. Stam verloor zijn partij in de tweede ronde door blessure. Op 2 mei worden er wedstrijden ver- bokst in Zaandam; dat "The Fireman", een nieuwe Eg- mondse popgroep, op zaterdag a.s. de muziek gratis verzorgd in dans zaal Van Balen, Sportlaan 2. Er wordt een dansavond gegeven voor de sporthal, terwijl elke bezoeker voor zijn entree tevens een sporthal- lot ontvangt. Men leze de adverten tie; dat ook ten bate van de sporthal een klaverjasdrive wordt georganiseerd door Egmondia en de boksclub op vrijdag a.s. in café „De Klok". Ook hiervoor leze men de advertentie; dat in de r.k. kerk te Egmond aan de Hoef ook eeen mis met rytmisch begeleiding plaats vindt op zondag 27 april a.s. Het koor bestaat uit de jeugd van Egmond aan de Hoef o.l.v. W. Nooteboom; dat de siertuinenvereniging een avond verzorgt in de Pr. Hendrikstichting op vrijdag 25 april, 8 uur. Er is een lezing „Alpenflora" met lichtbeelden. "DANZA" OOGST VEEL SUCCES De bekende operette-vereniging 'Danza' te Alkmaar oogst lauweren met de op voering van de operette "Das Land des Lachelns" van Franz Léhar. Tweemaal is de vereniging reeds voor het voet licht gekomen voor een uitverkochte zaal van "Het Gulden Vlies", terwijl voor de derde avond van zaterdag a.s. misschien op dit moment nog enkele plaatsen vrij zijn. Liefhebbers kunnen zich vervoegen bij mevr. IJkel, Egmond aan de Hoef, tel. 1460. In de dagbla den heeft U uitgebreid kunnen lezen over deze operette, die zich afspeelt in Wenen en later in China. De decors en de costumering zijn subliem, terwijl de muzikale vertolking, speciaal van Ruud Bakhuis en Anneke Pool, opvallend zuiver was. Mevr. Bos uit Egmond-Binnen gaf een prach tige vertolking van haar rol. Aan de operette wordt ook deelgenomen door mevr. Levering uit Egmond-Binnen en de dames Rem en IJkel uit Egmond a. d. Hoef. Voorstraat 125 Telefoon 1314 In het vorige week geopende café Mare Liberum staat een zeer mooie bar, die door de heer Meijer zelf is ontworpen en gebouwd. Wij maaakten er dit plaatje van. De zwarte barkrukjes er omheen harmoniëren uitstekend met het licht en donkerbruin gekleurde hout. EGMONDSE REDDINGS BRIGADE Vrijdagavond a.s. vindt in de brand weerkazerne een avond plaats over kunstmatige ademhaling. Behandeld zal wordende zuurstofkoffer; het mond- op-mond-beademingsapparaat en ver schillende andere onderwerpen. Alle E.H.B.O.ers, ook niet-leden, worden met klem aangeraden deze avond te bezoeken. Aanvang 8 uur. Instructeur H. de Boer. HOOG WATER Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag 23 7.55—20.26 24 8.52—21.26 25 9.56—22.40 26 11.16—12.02 (dood-tij) 27 —.20—12.39 28 1.13—13.36 29 2.00—14.19 30 2.38—14.57 1 3.14—15.35 FEESTAVOND FA. G. TERVOORT ZONEN Bovengenoemd bedrijf gaf een feest avond voor haar personeel, dat bijzon der goed is geslaagd en in de smaak gevallen. Zowel vast- als los personeel was met dames aanwezig, totaal pl.m. 100 aanwezigen. De heer G. Tervoort zei in zijn opening bijzonder verheugd te zijn dat zovelcn gehoor aan zijn op roep hadden gegeven, terwijl hij er trots op was, dat zijn personeel hem daar toe in staat had gesteld. "Door bunde ling van alle krachten kunnen wij tot goede bedrijfsresultaten komen". Een bloemenhulde benadrukte de waarde ring van het personeel voor de Ter voort. Na het bijzonder gezellig borreluur tje werd een voortreffelijk diner ge serveerd, dat opgeluisterd werd door de conferencier Jo de Leeuw. Het bal dat daarna volgde, duurde voort tot ver in de nacht, terwijl zelfs het oudste personeelslid van 72 jaar enthousiast meedeed. Het personeel heeft veel wa^jVing voor het initiatief van het aa^p>>,rsbedrijf Tervoort, getuige het inzenden van dit verslag van 4 van hen. Fred v.d. Reep, Jan Walta, Ge- rard Apeldoorn en Jan Baltus. ORANJEFEESTEN IN IN^ttMOND-BINNEN Si®® vele jaren zullen er in Egmond- BiriflSn tijdens Koninginnedag weer vol op festiviteiten zijn. Het enige over gebleven lid van het oude oranje-comité S. Vermeent, heeft op 9 april (drie we ken voor het feestde zaken overge dragen aan de heer C. Steeman. Deze vormt nu, samen met de heer J. van Duin en J. Sentveld, het voorlopige Oranjecomité. De organisatie van de evenementen is in handen gegeven van JOEB en de supportersver. Rood-Zwart (laatstgenoemde heeft vier maanden ge leden verzocht het feest te mogen orga niseren; het oude bestuur wees dit af). Ondanks de korte tijd van voorberei ding zijn zij bijzonder enthousiast aan het werk gegaan met als resultaat een goed gevuld programma, dat vooral is afgestemd op de jeugd. 's Morgens om kwart voor tien ver trekt een optocht voor iedereen, met versierde fietsen, wagens, gecostumeerd enz. Op het Kerkplein worden de bal lonnen losgelaten waarna de kinder spelen beginnen, die de gehele dag zul len duren. 's Middags wordt een oude traditie in ere hersteld n.1. de ronde van Eg mond-Binnen voor hardlopers in drie leeftijdsgroepen. De kinderspelen wor den 's middags door de ouderen voort gezet. 's Avonds is er voor de oudere jeugd een disco-bal in 't JOEB-gebouw. Op deze dag kunt U ook voor het eerst het optreden zien van de sterk uitgebreide, nu bijna 40 leden tellende drumband, die 's morgens samen met het fanfarecorps en 's middags een rond gang door het dorp zullen maken. Een uitgebreid programmablad wordt deze week huis aan huis bezorgd in Egm.- Binnen. Met nadruk wijzen wij erop, dat de kinderspelen voor iedereen toe gankelijk zijn, ongeacht of dit kind in Egmond-Binnen op school loopt of el ders. Alle kinderen zijn van harte wel kom. Wij verzoeken tevens iedereen om op Koninginnedag de vlag uit te ste ken en wij vragen zoveel mogelijk de medewerking van de ouderen bij de op tocht. De tijd is kort, maar maak er iets moois van. Het Comité GARAGE Pr. Hendrikstraat 8-10 Egmond a. Zee, tel. 1900

Contact met de Egmonden | 1969 | | pagina 1