KAMPIOEN Drankenservice „CENTRAAL" ,«CS, 9,95 5,95 2,95 2,95 Voorstraat 85 - Egmond aan Zee T 77 EGMOND AAN ZEE - TELEFOON 2370 ff nu nog een derde speelveld ischapl Super pils QQ pf LANDWIJN Citroen brandewijn Boerenjongens A AP Magnum Valpolicella Magnum Chanti stapt". Maar het is zeer prettig bij „Egmondia". Vol lof was hij over de spelers en hij stelde dan ook nadrukkelijk, dat dit kampioenschap niet alleen het werk van de trainer is. De opoffering van de spelers is hier het belangrijkste, geen oefening was te zwaar en al was het weer nog zo slecht, geen der spe lers heeft ooit op een training ontbro ken. Hij hoopte dan ook, nog verschil lende jaren voor dit „Egmondia" te kunnen werken. Ook aanvoerder Snij ders, een „oude rot in het vak" was uitermate verheugd. Hij had maar een woord nodig, om zijn vreugde uit te drukken fantastisch. Velen voerden het woord. Het oud ste erelid, de heer Koelink opende de zeer lange rij. „Toen ik nog aktief voor de vereniging kon zijn, voelde ik meer dan eens de spanning, die het werk met zich meebracht. Nu waren mijn zenuwen meer gespannen dan ooit maar het is gelukt", zei de heer Koe link, die nu meer tijd heeft om de ver richtingen van de vereniging als toe schouwer gade te slaan. Deze verdien stelijke harde werker voor het „Egmon dia" van voorheen woont nu in de Pr. Hendrikstichting. Burgemeester Bakker zei, dat hij meer van de bal gezien dacht te heb ben dan de voorzitter, die tijdens de gehele wedstrijd druk heen en weer liep. „Hoewel", zo zei hij, „het gemeen tebestuur bereid is steeds te blijven helpen, vond hij het nu passend alvast een enveloppe met inhoud te overhan digen". Oud-voorzitter mr. J. J. Spit, zei nog nooit zo verheugd geweest te zijn met een kampioenschap als dit, daar de club meteen promoveerde. „Het is aan het team te danken", zei hij, „we hebben een verloren zoon terug, n.1. Pietje Buis, terwijl ik niet weet, of het nu nog „Pietje" is of Piet of meneer Piet. Hij zei, dat „Egmondia" 47 doelpunten had gemaakt, waarvan Piet Vuil er 21 voor zijn rekening had genomen. hlamens „Adelbert" voerde de voor- de heer G. Melker het woord. Als eerste Egmondse voetbalvereniging bracht hij de gelukwensen namens zijn jafigens over. De administrateur van de Wj/B, de heer Bakker prees „Egmo- dia" als een vereniging, waarmee een zeer goede onderlinge verstandhouding bestond, zowel t.o.v. andere vereniging en als de KNVB. De heer P. v.d. Schin kel zei namens de VW, dat „Egmon dia" door dit kampioenschap voor pu bliciteit had gezorgd en dat de VW de daarvoor uitgespaarde kosten in een enveloppe had gedaan t.b.v. „Egmon dia". Vele sprekers zorgden er voor, dat het feest voor de vereniging eerst laat een aanvang kon nemen. Het was dan ook laat afgelopen, hoewel dat an ders ook wel het geval geweest zou zijn, want Egmondia kan feest vieren, dat staat vast. in het belang van de vereniging op zich. Ook de dit jaar gereedgekomen uitbrei dingen, grotendeels door leden in hun vrije tijd tot stand gebracht, zag hij als krachtige pijlers, waar „Egmondia" op rust, n.1. kameraadschap en club liefde. Er blijft altijd iets te wensen en in dit verband noemde hij het grote gebrek aan een derde, ja zelfs een vier de veld. Het is het op 19 mei 30 jaar jonge „Egmondia" van harte gegund het ko mende jubileum met vreugde en zonder zorgen te vieren. Het gemeentebestuur kan hier misschien krachtig toe bijdra gen Egmond aan Zee kan trots zijn op een vereniging, die sportiviteit aan eigen creativiteit weet te paren, daar haar leden uit pure clubliefde in veel gevallen zelf de handen uit de mouwen steken. Onze gelukwensen aan bet bestuur en alle leden en moge waar blijven, wat in het clublied wordt I gezegd „dat Egmondia in Egmond nog lang niet uitgeteld raakt". Ook de trainer-speler Piet Buis toon de zich verheugd, nu reeds het kampi oenschap met dit elftal te behalen. „Het was in het begin wel wat moei lijk", zei hij, „de mensen verwachten wonderen van je en zo is het nu ook weer niet, als je uit het betaalde voet bal weer naar het amateurisme over tal werd ingehaald, nstratie van bloeiend een belangrijke pijler ide gemeenschap rust. De redactie van het „Contact" felici teert met deze reportage bestuur en leden van „Egmondia". vaarom men daar nu est doen. Enfin, zij ten wat „Egmondia" hap van Egmond aan dat deze vereniging e zee een goede naam ronds tijdens de zeer in „De Zeeparel" in bezongen. STELLING IE. nieuws vernomen te er velen naar de re- im de algemene feest- aanwezigheid luister „Egmondia", de heer lijn vreugde over het nschap. Het was op 11 jaar, toen 27 april india" ook kampioen klasse. In het nieuwe ;n bekroning op het :el mensen, die geza- ia" vormen. De toe- :slist niet somber in. i zijn voorbij en er met veel perspectief' :ft nu 6 senioren-, 3 rantcn- en 8 pupillen- jmpetitie. Hij toonde ding van het publiek hij doelbewuster vond De Adelbert-voorzitter G. Melker com plimenteert zijn collega A. Visser. De handdruk benadrukt tevens de goede verstandhouding tussen de beide vereni gingen. Zou de fluitende pastoor, Th. Horst man dat ene doelpunt ook afgekeurd hebben Om de voorzitter te felicite ren had h{j nog voldoende stem over. G. Gravemaker overhandigt namens de die „Egmondia" cadeau kreeg. Voor- „Eendracht" een van de twintig ballen, zitter Visser kijkt geroerd. Voor een voetbaluitrusting en voor andere sportartikelen kunt u altijd bij ons terecht nu 4 flessen voor II 6 flessen rood of wit. Deze week per hele liter, deze week van 6,95 voor rozijnen op oude belegen M B"® brandewijn. f 1 Deze week grote pot J inhoud Vit liter. Deze week van 375 voor inhoud V/t liter. Deze week van 375 voor -«.Ui .1 II ..Ml. .1.11 I ia JJ LIJ .1 .1 I.' 1

Contact met de Egmonden | 1969 | | pagina 5