CONTACT MET DE EGMONDEN De Egmondse Bloemententoonstelling Moderne herenkapsels BERKHOUT Haarverzorger Nico Zonneveld Renault John Zagwijn Taxi tel. 1900 Telefoon 1164 bij de vuurtoren (raiffeisenbank Ide egmonden Supermarkt TELEF. 1370 Ecm. a. d Hoef 500 gr. koel huis 11,09 nu 49 nu 69 Groente- reklame Voorverpakt panklaar boerekool Hutspot Waspeen Vleesreklame 1 hyacinth 69 4 FEBRUARI 1970 - NR. 919 Uitgave Drukkerij Belleman Eemonderstraatweg 5 Telefoon (02206) 1201 Burg. Evmaplein 2a Esmond aan Zee Telefoon (02206) 1789 Advertentietarief15 ct. per mm. Bij contract belangrijke reductie. Giro 368954 Het was in 1960 voor de eerste keer, dat de Egmondse bloembol lenkwekers hun bloemententoon stelling organiseerden. Sindsdien is het een traditie gewórden, zo dat het evenement telkenjare weer terugkeert. Over 10 dagen, tijdens het week einde van 13, 14, 15 en 16 febru ari zal de bloemenschouw weer plaats vinden. Het ligt voor de hand, dat de voorbereidingen in volle gang zijn, want een dergelijke opzet is niet zomaar gerealiseerd; Eigenlijk zijn de voorbereidingen al veel eerder begonnen, want de bloemen, die aanstonds in volle bloei zullen prijken, worden reeds geruime tijd verzorgd in de diverse kassen van de Egmondse kwekers. Dat hier veel zorg aan besteed moet worden, laat zich gemakke lijk raden, dat hier veel vakman schap bij te pas komt, eveneens. Want het gaat er om, dat de bloe men in hun volste pracht zijn pre cies tijdens genoemde dagen. De groei zal dus in een bepaald tem po moeten plaats vinden, niet te snel en niet te langzaam. De Egmondse kwekers verstaan hun vak en daarom zal deze kleurrijke bloemenshow weer voor de nodige lenteboden zorgen, die door hun voorjaarsgeuren aan de bezoeker reeds dat vleugje van genot geven, dat vol verwachting is van de komende lente en zomer. De tentoonstelling vindt plaats in de grote zaal van café Swart te Egmond-Binnen. Tijdens deze da gen zal er een middenstandsten toonstelling plaats vinden in café 't Haasje, aan de overkant. De officiële opening is op vrijdag 13 februari, 's middags om 3 uur. Na de opening, om pl.m. 5 uur, vindt de prijsuitreiking plaats, waarna de tentoonstelling voor iedereen toegankelijk is. ZEER MODERNE KAPSALON De bekende dameskapsalon van de heer en mevrouw Bout aan de Voorstraat te Egmond a. Zee was al een zaak, waarin gewerkt werd met de beste materialen die er zijn te verkrijgen. Maar wanneer er iets nieuws wordt gecreëerd op dit specifiek vrouwelijk terrein, dan zal het echtpaar Bout alles in het werk stellen, om ook dat in hun zaak verwerkt te zien, mits de re sultaten aanwijsbaar goed zijn. Dat mevrouw Bout hierin haar verstandelijk oordeel laat gelden, ligt helemaal op haar terrein. Maar haar echtgenoot zal met manne lijk inzicht kunnen vaststellen, of die verbetering ook ontvankelijk ZEEVOGELSNIEUWS Zondag 8 februari Zeevogels 1 - S.V. De Rijp 2.30 Scheidsr. J. G. Kiemel 223 Zeev. 4 - SVW 8 12 uur Scheidsr. J. P. vd. Himst 336 HSV jun. 1 - Zeev. 1 12 u. Scheidsr. J. H. Rietbroek 371 Zeev. jun. 2 - Alkm. B. 12 u. Scheidsr. J. G. Spijker 427 Flamingo's adsp. a - Zeevogels a 12 uur Scheidsr. J. de Beurs 430 Zeev. adsp. a - Go Ahead 12 uur. Scheidsr. J. Geuzebroek Zaterdag 7 februari 203 HSV adsp. h - Zeev. c 2.15 Scheidr. G. Schouten Voorstraat 125 Telefoon 1314 zijn voor de wederhelften van zijn geachte damesklanten, want zijn succes wordt mede geschreven door het inzicht van de man, die de vrouw mooi moet vinden. Deze zaak aan de Voorstraat 111 is een juweel. Wanneer je daar als man binnenstapt, voel je je wat onwennig, maar het moet voor de vrouw zonder meer een para dijs zijn, zover reikt ons gevoel op dat terrein toch wel. Wanneer je dan even om je heen kijkt, valt het oog op een "shop for men", dus de man hoort zich hier thuis te voelen. Het is echter een klein onderdeel van deze prachtige, frisse zaak. De aankleding is feeëriek. Een smaakvolle wand in Louis-Seize- style bevat de meest exclusieve producten, die door de bekendste schoonheidsinstituten zijn ontwik keld. Mevrouw Bout is schoon- Visclub "Bij Nacht en Ontij" De competitiewedstrijd op zaterdag 31 januari j.1. werd nu niet direct gekenmerkt door een hoge vangst. Van de ruim 50 deelnemers wis ten maar twee een visje te ver schalken, n.1. de heren Zwart en De Lange. Mocht het deze keer nu eens niet meezitten, vol ver trouwen ziet men de volgende wed strijd tegemoet. Eens moet het toch weer de goede kant opgaan. GARAGE Pr. Hendrikstraat 8-10 Egmond a. Zee, tel. 1900 Wedstrijd in bioemschikkunst. Zoals elk jaar is er weer een wed strijd in bloemschjkkunst aan ver bonden. Wij menen te weten, dat er velen deel zullen nemen van de siertuinenvereniging in de Egmon- den. De inzending van werkstuk ken kan tot uiterlijk donderdag 12 februari, 's avonds 8 uur. Expositie en fotowedstrijd. In het jeugdgebouw JOEB vindt een unieke expositie plaats van de fröbelschool, terwijl er ook een fotowedstrijd wordt gehouden. De bezoekers vormen de jury. Zij wij zen de mooiste foto aan. Bloemenkoningin. Op de dag van de opening is er ook een candidaatstelling voor de titel van bloemenkoningin. Dit ge beurt om half negen. Candidaten kunnen zich hiervoor alsnog op geven. Voor verdere bijzonderheden ver- Vijzen wij naar de advertentie in 'dit blad. heidsspecialiste en zij weet dus wat goed is. Haar kennis van deze producten gaat ver en zij is er bij zonder trots op, dat zij ze hier ook kan brengen en haar salon kan toepassen. De kapsalon is uitgerust met de modernste toestellen, die de behan deltijd zeer bekorten. De hoeveel heid van deze toestellen, 14 stuks, speelt in deze snelle afwerking ook behoorlijk mee. Belangrijk is dat een haarnetje niet meer nodig is. Het toestel kan het ook zonder dat. Een staf van personeel staat klaar, om de klanten te ontvangen en de grootst mogelijke service te verlenen. Onder de bekwame lei ding van de heer en mevr. Bout heeft deze zaak een grote vlucht gemaakt en dat het vrouwelijk deel van de bevolking deze voor uitstrevendheid weet te waarderen, wordt bewezen door rijke aankle ding en de moderne outillage, die nodig was, om de grote klanten kring zonder stagnatie al het mo gelijke op hun gebied te kunnen bieden. EGMONDIA Programma zondag 8 februari Alw. Forw. 1 - Egmondia 1 14.30 u. Vertr. bus 13.15 uur. Egmondia 2 - CSV 2 10 uur Egmondia 3 - LSVV 3 12 uur DTS 4 - Egmondia 5 12 uur Berdos 7 - Egm. 6 14.30 u. Junioren: Egm. 1 - Flamingo's 12 uur Foresters 2 - Egmondia 2 12 Zaterdag 7 februari, Adspiranten: Egm. a - Jong Holland 3.30 u. RKAFC e - Egmondia c 3.30 Egm. d - Alkm. Boys g 3.30 Uitslag loterij ten bate van de ieugd en evenementencommissie Hoofdprijs7 dagen Valkenburg nr. 318; 2e prijs boormachine nr. 75; 3e prijs kinderfiets nr. 1120; 4e prijs fototoestel nr. 1018; 5e prijs werphengel nr. 1754; 6e t.m. 10e prijs: waardebonnen van 25 gulden, resp. op de nrs. 1062, 1131, 1122, 1746 en 392; 11e t.m. 14 prijs waardebonnen van 10 gulden de nrs. 876, 1949,733 en 408. HOOG WATER Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag 12 4 2.00—14.25 5 3.00—15.32 6 3.57—16.13 7 4.4316.57 8 5.27—17.43 (spring-tij) 9 6.11—18.26 10 6.53—19.10 11 7.3619.54 12 8.20—20.39 GROOT GECOSTUMEERDE CARNAVALS-OPTOCHT De middenstandsvereniging "Een dracht" heeft hdt initiatief geno men om op zondag 8 februari een grote, gecostumeerde CARNAVALSOPTOCHT voor kinderen tot 13 jaar te orga niseren. De deelname is geheel gratis terwijl er aantrekkelijke prij zen zijn. Medewerking wordt ver leend door drumband 'Van Speyk'. Aan de ouders wordt verzocht, hun volle medewerking te. verle nen, zodat de kinderen ten volle van dit feest, dat speciaal voor hen wordt georganiseerd, kunnen mee genieten. D organisatie wordt geheel door ck zakenmensen van Egmond aan Zee gevoerd, zodat daarover geen enkele zorg bestaat. Meegedaan kan worden door individuelen, pa ren en groepjes. Ook Prins Car- »1 zal zijn medewerking verle- de jurering vindt plaats op het Pompplein. Verzamelen op het Dorus Rijkers plein 's middags om 3 uur, van waar de optocht zal starten. Van hier gaat de route door de Juliana- straat - Wilhelminastraat - Prins Hendrikstraat en door de Voor straat naar het Pompplein. Er kan deelgenomen worden door kinde ken van de drie Egmonden. Het is niet nodig, dat er van te voren wordt opgegeven. De Raiffeisenbank is goed voor uw geld... BOKS-SUCCES EGMOND '64 Op een niet voor het publiek toe gankelijke trainingswedstrijd voor nieuwelingen in de lokaliteit Klijs- sen te Amsterdam wist de bantam- gewicht Harry Harmsen op punten te winnen van Van Schaik van de school Groothuis. Beiden zijn 14 jaar. In het duel van de halfzwaar- gewichten won Gerard de Groot, ook van Egmond '64 van Veen- stra te IJmuiden. In de derde ron de werd Gerard "neergehaald", maaa zijn puntenvoorsprong van de eerste twee ronden was te groot om door deze slag te verliezen. Hij stond op tijd op. Woensdagavond vindt weer een openbare traningsavond plaats in het gymnastieklokaal aan de Wil helminastraat, aanvang 8 uur. Dit is voor iedereen toegankelijk. Vrijdagavond is er een grote kla ver jasdrive in café "Het Witte Huis", aanvang 8 uur. urn Bij aankoop van 10, aan boodschappen 1 pot Jam 79 Klein potje Appelmoes 39 2 voor 75 cent 1 pak Utrechtse Sprits, 63 1 Noordhollands Krentenbrood 103 10 Choeswafels, 89 Unox Groentesoep 89 Donderdag - Vrijdag en Zaterdag 2 kg. Golden Delicious 98 1 kg. Bananen 98 100 gram Leverkaas 59 100 gram Lever 79 150 gram Bloedworst 39 100 gram Pork 49 Woensdag en donderdag 500 gr. Gehakt 198 WIJ VERNEMEN dat de gymnastiekverening "Zee vogels" is gestart. Onder des kundige leiding van mevr. Kas- tanje-Zentveld wordt er inten sief getraind. De voorzitter van "Zeevogels", de heer C. Belle man deelde in zijn openings woord mee, dat door deze uit breiding het bestuur uitgebreid diende te worden. Vanwege het carnaval is er volgende week geen gymnastiek; dat de middenstandsvereniging van Egmond aan de Hoef haar naam gaat veranderen in "Onderne mersvereniging" een naam die, ook elders zal doorgevoerd wor den daar o.a. ook de Konink lijke haar naam heeft gewijzigd in K.V.O. is Kon. Ondernemers vereniging. De afdeling heeft 'n belangrijke vergadering belegd op 25 februari a.s. in zaal Ver- degaal; dat zuster Korse op 27 februari de Egmonden gaat verlaten. Over haar afscheid volgen nog nadere mededelingen; dat de gesprekskrini» besloten heeft samen te spreken over het on derwerp "revolutie en gerech tigheid. De eerstvolgende sa menkomst is maandag 16 febru ari om acht uur in de "oude pastorie", Slotweg 9, Egmond aan de Hoef. Belangstellenden hartelijk welkom; Vervolg pagina 4

Contact met de Egmonden | 1970 | | pagina 1