GROENTEN EN FRUIT B D 0 markt %%ar- Non Food m\ Spar koffie, roodmerk elk pak 25 cent goedkoper DIEPVRIES Snoep verstandig Wat is Sigmulto Kort Nieuws l 't is maar hoe je het bekijkt VERSNAPERINGEN nia 8ML In mm SUPERMARKT 11!» Gebr.Stins Te koop Vakantie woningrail GROTE Klaverjasdrive Woonruimte Metaalbedr.bond N.V.V. Klaverjas-avond sAliëtte. &)ine.ke Fa. v. Weert Alkmaar bollenmanden J. C. Volkering DESSERT of VACUUM Unox Frankfurters van 149 v. 98 Spar Rozebottel, deze week 109 Unox Smac, blik a 200 gram van 129 voor 98 Spar Soepballetjes, blik 120 gr. 59 Spar Pils, 2 pullen, van 116 v. 98 Weer voorradig Kwark, per bakje 58 Hero Cassisnu 83 Luxe Bonbons, doos a 450 gr. 395 Dixan in grote plasticemmer 16,05 Spikkel hondenvoedsel, per blik 59 Minette, kattevoedsel, per blik 49 Goudse Stroopwafels, pak a 4 stuks 59 Cocoskransen, 4 stuks 98 Snijtaai, grote plak 115 Chips, reuze baal 98 Spar Speculaas, per pak 98 I 100 gr. gek. Ham79 150 gr. Parijzer Boterhamw. 98 100 gr. gevulde Rollade 75 Fabeltjeskrant glazen, 3 stuks van 125 voor 99 Zeemlerenlappen voor een spotprijs v.a. 285 KIP, per kilo 298 Eskimo Spinazie, 750 gram van 125 voor 98 Eskimo Patates Frites, 400 gr. van 120 voor 89 Eskimo Kroketten, 4 stuks van 89 voor 69 2 kg. Golden Delicious99 10 Sinaasappelen, vol sap 1,10 Grote Bloemkool129 Puike Bintjes, zak a 35 kg. voor slechts 13,95 IIIIUIl II L. MENS Voorstraat 61 - M. 1111111B '""im Een meerkleurig wandafwerkings- materiaal met buitengewoon prak tische en esthetische eigenschap pen. Ideaal voor afwerking van wanden en muren in woon- en slaapkamers etc. Aan te brengen op schuur- en pleisterwerk, hard en zachtboard, betonemaille, etc. Trekt geen vuil en stof aan en is slag- en stootvast en gemakkelijk te reinigen met water en zeep. Kortom een verf die niet alleen kleurt maar bovendien kléédt. Wanneer U interesse mocht heb ben, wij komen gaarne vrijblijvend bij U langs met de 52 kleurensta len en een monster. SCHILDERSBEDRIJF Egmond aan Zee .Telefoon 1806. Wilhelminastraat 27 Zaadhandel Plantenkwekerij Broek op Langedijk Pr. Irenestraat 2 Tel. 02267-3203 Prachtige sortering rozen, heesters en vaste planten. Div. meststoffen en com post. Teeltaarde en graszoden. Uitschuif taf el met wollen tafelkleed, 6 stoelen, dres soir, rooktafel, broodtrom mel, lamp; samen 175,- Grasmaaimachine 25,-. Helmlaan 10, Egmond a. Zee. (R-21) Aangeboden door gezin (3 k.) woning te Ermelo. Gevraagd woning te Eg mond aan Zee, in de pe riode van 5 tot 25 juli. A. Kistenmaker, Gruit- kamp 8, Ermelo. te Egmond-Binnen Vrijdag 13 februari in café Schuit t.b.v. de verenigingen. Mooie prijzen. Aanvang 8 uur. De grote belangstelling die wij bij de opening van onze meubelshowroom mochten ontvangen, dan ken wij allen hartelijk. W. F. Apeldoorn M. A. A. Apeldoorn - Apeldoorn Egmond-Binnen, februari 1970 Abdijlaan 4 Echtpaar met 2 school gaande kinderen zoekt woonruimte in de Egmon- den voor onbepaalde tijd. Brieven onder nr. 18, bu reau van dit blad. (p) organiseert voor alle N.V.V.-leden een op vrijdag 13 februari a.s. in café restaurant "De Klok". Aanvang 8 uur. (R-20a) Tijdens de Bloemententoonstelling in het J.O.E.B.-gebouw een EXPOSITIE VAN FOTO's DER EGMONDSE FOTOCLUB DEFA Werk van de Fröbelschool en huis vlijt van de jeugd van Egm.Binnen. De bezoekers treden als jury voor de foto's op en wijzen door een stembiljet de beste foto aan. Als prijs wordt tussen de inzenders een mand met levensmiddelen ter waarde van 25,verloot. Toe gang gratis. Met vreugde geven wij kennis van de geboorte van onze dochter en zusje F. E. P. Mens-de Jong L. Mens Jaap Lucy Egmond aan Zee 6 februari 1970 Voorstraat 61 accommodatie belemmert een goe de uitvoering van de werkzaam heden. Het is daarom voor de VW Egmond aan Zee zelfs nood zakelijk geworden, om verschil lende werkzaamheden, o.a. verko- 1/ pen van diverse zaken, waarmee geld in het laatje stroomde, af te stoten. De bekrompen situatie, waaronder deze vereniging moet werken staat in geen verhouding tot de resultaten, die bereikt moe- Men worden om een grote badplaats als Egmond aan Zee te presente ren aan de gasten. Maar dit alles even terzijde. repareert ook uw worden afgehaald. Inlichtingen Telefoon 02206-1506 UITBREIDING GEMEENTEHUIS te Egmond aan den Hoef Ook de VW krijgt nieuw kantoor Door de in omvang toenemende werkzaamheden, die rechtstreeks verband houden met de groei van de gemeente, zal het gemeentehuis te Egmond aan de Hoef binnen kort uitgebreid moeten worden. Het aan te bouwen deel zal in het Prefabsysteem worden uitgevoerd. Het wordt dus een houten aan bouw, dat aan de Noordzijde van het bestaande gebouw zal verrij zen. De grond is door aankoop van het er naast liggende perceel verkregen. De daarop staande bebouwing is inmiddels verwijderd. Er staat alleen nog een houten gebouwtje, dat als informatiekan toor bij de VW in gebruik is. Ook dit gaat verdwijnen, want de VW krijgt een afdeling in het nieuwe gedeelte van het gemeen tehuis. Door deze uitbreiding krijgt de VW Egmond aan de Hoef een unieke accommodatie, waarmee zij haar zustervereniging te Eg mond aan Zee behoorlijk de loef af gaat steken. Want zoals bekend werkt het VW-bestuur van Eg mond aan Zee al jaren aan plan nen, om tot een nieuw kantoor te komen, tot nu toe echter zonder resultaat. Haar huidige kantoor is zeer gebrekkig en de bekrompen De uitbreiding van het gemeen tehuis en de bouw van een VW- kantoor te Egmond aan de Hoef zal over plm. twee maanden klaar zijn. De gemeente-architect de hr. De Groot zei, dat er nog geen de finitieve stenen aanbouw verwe zenlijkt zal worden, daar men re kening houdt met toekomstige ontwikkelingen, waarbij hier o.a. meespeelt het al dan niet één worden van beide gemeenten. Dit ligt allemaal nog in het onwisse. Wanneer men concreet weet, voor welke ontwikkelingen men komt te staan, dan zou een definitieve uitbreiding op het program staan of misschien helemaal niets, om dat het gemeentehuis wellicht op een andere plaats gebouwd zou moeten worden. "Besluiteloosheid kost altijd geld". Dat er bij de komende uitbreiding ook aan de accommodatie voor de VW wordt gedacht. Vloeit voort uit het uitgangspunt dat in het gemeentebestuur geldt, dat de VW een verlengstuk is van de gemeente De parkeerruimte in de Gemeente Egmond Binnen is vooral rond 't gemeentehuis een moeilijke zaak. Hoewel met de uitbreiding van het gebouw ook het plein behoorlijk aan oppervlakte zal winnen, is 't niet de bedoeling, het nieuwe stuk schuil te doen gaan achter 'n aantal auto's. De situatie is mo menteel zo, dat een trouwlustig paartje met gevolg al moeite ge noeg moet doen, om tussen de ge parkeerde auto's door de trappen van het gemeentehuis te bereiken. Het nieuwe gedeelte zal een direc tiekamer en tekenkamer voor de afdeling gemeentewerken omvat ten terwijl een haaks daarop ge bouwd gedeelte het V.V.V. bureau wordt, waarin een hal. Het geheel wordt 50 cm. boven het tegelni veau van het plein gebouwd en is daardoor gelijkvloers met het ge meentehuis. De opdracht is ver strekt aan n.v. houtbouw Jarino te Roden. WIJ VERNEMEN: da er bij de V.V.V. Egmond aan Zee al weer regelmatig klachten binnenkomen over adressen die reeds verhuurd zijn, terwijl dit niet aan het kantoor is doorge geven. Het gevolg is weer, dat de hurende gasten van het kast je naar de muur worden ge stuurd, waardoor antireclame wordt gemaakt. Het bestuur van de VW verzoekt daarom een ieder met klem direct aan het kantoor door te geven, wanneer men verhuurd heeft. Het be spaart vele kosten, moeite en te leurstelling. Dit kan mondeling maar ook telefonisch geschie den. Telefoon 1 3 6 2; dat tijdens het komende weekend de traditionele bloemententoon stelling te Egmond-Binnen zal plaats vinden. Voor het eerst in de geschiedenis van deze ten toonstelling zal er een bloemen- koningin wordt gekozen, waar voor zich 6 dames hebben aan gemeld. Hoe de beoordeling zal uitvallen is nog volkomen een vraagteken; dat de vuurtoren van suiker, die onlangs stond te prijken op de jaarvergadering van de V V V Egmond aan Zee gemaakt is naar een model, dat eigendom is van de heer S. Koomen, van het snackrestaurant aan de Smidstraat. In zijn zaak staat een getrouwe copy van de "v. Speyk" in koper. Dit kostbare werkstuk is voor dit doel tijdelijk door de heer Koomen afgestaan en dank zij dzee geste wist de constructeur van het suikerwerkstuk de eerste prijs te behalen; LICHTWEDSTRIJD Donderdagavond 12 februari zal er weer een lichtwedstrijd plaats vinden op het Egmondieveld en wel tusen Egmondia 1 - Storm vogels 1, aanvang 20.00 uur. Woensdagavond (vanavond) licht wedstrijd tussen Egmondia 2 en Stormvogels 2, aanvang 20.00 uur Zoals bekend komt Stormvogels uit IJmuiden. De wedstrijden die op woensdag- en donderdagavond gespeeld worden, hebben een bij zonder karakter. De namen van de spelers zeggen het al. Vroeger zijn vele Egmonders naar IJmuiden vertrokken. Hun kinde ren voetballen nu in Stormvogels, zodat tijdens de twee lichtwed- strijden de jeugd van oud-Egmon- ders uitkomt tegen de jeugd van het Egmond van vandaag.

Contact met de Egmonden | 1970 | | pagina 6