Kosten en financiering is klaar De bouw van de sporthal plus de inventaris bedraagt plus-minus 704.000,Met de grondaan koop was 66.000,gemoeid, zodat de totale stichtingskosten pl.m. 770.000,zijn. Dit wordt als volgt gefinancierd een geldlening van 425.000, subsidie rijksoverheid 145.000,- subsidie Ned. Sportfederatie 50.000,— subsidie Provinciale Overheid 40.000,—; bijdrage gemeente Egmond a. Zee 80.000,—; bijdrage bevolking enz. 30.000,—. Totaal 770.000,—. September 1969 In september 1969 maakte 'n blok trotyl een einde aan haar voortbe staan. En weer citeren wij het boekje Het oude moest plaats maken voor het nieuwe. En verderHet heeft allemaal veel hoofdbrekens gekost. Hiervan is geen woord te veel ge zegd. Integendeel, dankzij het voortvarende werk van dit actieve comité staat er een sporthal, die nu al, nog vóór de officiële inge bruikname, de aandacht trekt van een zeer wijde omgeving. Het voor woord besluit met de woorden Laten wij mogen vaststellen, dat het geen prestigezaak was of ijdel- heid, om te komen tot de bouw van deze sporthal. Het ligt gewoon veel eenvoudigerHET WAS NOODZAKELIJK Het stichtingsbestuur dankt een ieder, die heeft bijgedragen tot de bouw van deze hal. Het werk liep ook wel eens tegen. Tijdens een zware storm waaide een deel van de pas gemetselde muren om. Er moest veel puin geruimd worden, om weer opnieuw te kunnen beginnen. Maar gelukkig bleef het niet lang stormen, zodat het werk tenslotte vlot doorgang kon vin den. Vooruitlopend op de woorden, die bij de officiële opening zullen worden gesproken, geloven wij hier te mogen stellen, dat de bevolking van Egmond het stichtingsbestuur dankbaar is voor dit prachtige werkstuk, tot stand gekomen door niet aflatende ijver in het belang van de gehele gemeenschap. Redactie

Contact met de Egmonden | 1970 | | pagina 5