Onze boterham voordeel markt «KORTINGEN van 10 tot 30 pCt.,11 even beter, even goedkoper miniiiiinn llllllll «lil llllil geen nood, de Spor is er voor ■Qen heerlijk ónoepje U glimlacht mevrouw, ja de prijzen zijn er naar Spar koffie 60 cent Groente, fruit SUPERMARKT Reinigingsdienst Egmond aan Zee vrijdag 1 mei opgehaald. het huisvuil opgehaald Kort Nieuws lllll! Lllll ■lllll lllll Gezien de vele verzoeken van de klanten Wie kan er vrijdagsmid- dags bezorgen Gekookte Gelderse worst 150 gram 79 Leverkaas Boterhamworst Schouderham Twentse Leverw. 150 gram 79 250 gram 79 100 gram 69 250 gram 98 Hausmachcr leverw. 100 gram 79 Paardeworst 100 gram 49 500 gr. Edammer, extra bel. 275 500 gr. Goudse, extra bel. 279 NIEUW 4 hapklare BAMI OF NASI HAPJES 155 Spar Up, 2 ltr.fl. van 108 NU 98 Spar Cola, 2 ltr.fl. van 108 NU 98 Gazeuse, 3 fless. van 132 NU 100 Krat Tilbury Pils, v. 660 NU Fles Sherry, van 389 NU 325 Kruik Frambozen-bessen wijn met jonge jenever, van 260 NU 225 Fles Venetra Limonade Caransac land wijn, rood/wit 195 Milky Way's, van 100 NU 79 Engelse dorp, 250 gram, baal 98 Penny Wafels Victoria, 9 voor 79 Knakworstjes „Yorkers" 8 stuks van 108 NU 98 Frankfurter Knakworst 209 2e blik voor 105 Spikkel Hondevoedsel 69 NU 59 Minette Kattevoedsel 55 NU 49 Flora hapklare brokjes 99 2e blik voor NIETS Ananas, literblik, stukjes op zware siroop 139 Augurken, literpot zoetzuur 98 Kippen van 't wereldmerk IGLO geen 46 maar 30 per ons Potten witte bonen, slechts 89 Goudmerk Appelmoes, is echte appelmoes 89 Frites saus, emtnertje vol van 168 NU 149 Heeft u onze verse koekjes al geprobeerd nog verser dan vers elk 2e pak eventjes goedkoper Proefzak Dobbelman, voor uw automaat, slechts 45 Spar Afwas, de allerbeste van 79 voor 69 Koffer Ariel, van 775 voor 599 Vat "Praathuis" All, geen 16,95 NU 15,95 Bona, 2 kuipjes, van 126 NU 106 Spar Tomatensoep 190 2 blikken voor 140 3 blikjes Koffiemelk 98 3 Washandjes 100 Patates, van 120 voor 98 Goldy IJspoeder, van 169 NU 159 De allerbeste Klci-aardappelen 35 kg. 13,95 Sinaasappels, ca. 2 kg. 200 L. MENS - Voorstraat 61 - Tel. 1333 Inplaats van donderdag 30 april (Koninginnedag) wordt het huis-i vuil in het gehele dorp op Op maandag 4 mei wordt ook in het gehele dorp want op 5 mei (Bevrijdingsdag) wordt er niet gewerkt. Grof vuil wordt dus 4 mei, in plaats van 5 mei, opgehaald, indien mogelijk uitstellen tot de volgende gelegenheid. Inplaats van donderdag 7 mei (He melvaartsdag) wordt het huisvuil in het gehele dorp op vrijdag 8 mei opgehaald Dringend verzoek om de vuilnis emmer met gesloten deksel aan te bieden en de plastic-zakken goed dicht te binden, zodat de straten niet door de inhoud worden ont sierd. Voor Gemeentewerken, B. BLOKKER DIENST WIJKVERPLEEGSTER 24 april april, 18.00 uur tot 27 april, 08.00 uur Zr. Kroon en Zr. de Wit, beiden wonend Goodes- laan 53 te Heiloo. Tel. 02200 - 30082. WIJ VERNEMEN: dat de toneelvereniging „Fliereflui- fluiters" op donderdag en vrij dag 23 en 24 april a.s. het stuk „Taloelah" ten tonele zal bren gen. Het is een stuk vol verras singen. Het programma voor de ze avond laat veel te raden over. U moet het stuk zelf gaan zien, om te weten, welke verrassin gen „de Flierefluiters" voor u heeft uitgedokterd, 't Is bekend, dat de vereniging tot veel in staat is; dat er een gevonden boek terug te bekomen is bij J. Kappen, P. J. Troelstraweg 30, Egmond a. Zee; dat de bejaarden van Egmond aan Zee niet uitgaan 26 mei maar maar op 28 mei; dat de hr. C. Beentjes te Egmond- Binnen met lof is geslaagd voor het vakdiploma Beroepsgoede- renvervoer. Wegens eerder be haalde resultaten was hij vrijge steld van het mondelinge ge deelte B; dat de collecte van het Nationaal Rheumafonds in de gemeente EgmondB innen het mooie be- drag van f 784,22 heeft opge bracht; dat de vier kerken van Egmond a. Zee voor het komende seizoen weer een nieuwe folder zullen uitgeven, waarop de gasten zich ook op kerkelijk gebied tijdens hun vakantie volledig kunnen oriënteren. Niet alleen de tijden van de verschillende diensten worden daarop vermeld, maar via een plattegrond is ook de ligging van de diverse kerken duidelijk aangegeven. De folder wordt in vier talen uitgevoerd; dat het fanfarecorps "Eensgezind heid" te EgmondBinnen ook plannen heeft. Tegen het einde van mei zal het corps een solis tenconcours organiseren, dat speciaal op de jeugdige deelne mers is ingesteld. Hieraan kan ook worden deelgenomen door enkelingen, duo's, trio's, kwar tetten en grotere groepen. Het bes.uur zal zich deze week be raden op de juiste datum. Er is veel werk aan de organisatie verbonden, maar 'Eensgezindheid' kan putten uit een rijke schat ervaring. In de Egmonden zijn vele muzikale mensen, die zich op dit concours kunnen waar maken. Wij raden daarom alle muziekbeoefenaars aan contact opte nemen met het bestuur van "Eensgezindheid"; dat deze week in de Egmonden een collecte wordt gehouden ten behoeve van de astmapatiënten, waarvan er in Nederland enkele honderdduizenden zijn. Dit is zeer veel voor zo'n klein land. Er wordt op alle Nederlanders zeer veel beroep gedaan, maar wanneer u ook aan deze actie geeft, kunt u er van opaan, dat ook dit geld goed besteed wordt; dat de wethouders van de gemeen te Egmond aan Zee i.v.m. Ko ninginnedag op donderdag 30 april a.s. geen spreekuur zullen houden. ZEEVOGELS Programma zondag 26 april 109: Zeev. 1 - Adelbert 1 2.30 scheidsr. W. de Heer 196: Assendelft jun. - Zeev. 1 12 scheidsr. H. Struisvlugt Zaterdag 25 april Pupillen Zeev. a - Alkm. B. 3 Zeevogels b - Foresters d 2.15 Alkm. Victrix d - Zeev. c 1 uur Alkm. Boys n - Zeev. d 1 uur RKAFC k - Zeevogels e 1.45 Zeevogels Dieburg De lijst van deelnemers aan de trip naar Dieburg is verzonden. Ten overvloede misschien dringen wij er nogmaals op aan, toch voor al de paspoorten en/of bewijzen van Nederlanderschap in orde te maken. Alle aktief spelende voet ballers wordt verzocht hun voet baluitrusting mee te nemen. Verder zien wij graag, dat ieder een die de reissom van 40, p.p. nog niet betaald heeft, dit doet voor zaterdag 25 april bij C. de Raadt, Julianaweg 10. Nadere mededelingen volgen in de Zeevo gel van mei a.s. Het Bestuur VOORJAARSVERGADERING REDDINGSBRIGADE Vrijdagavond hield de E.R.B. haar voorjaarsvergadering in café "De Klok". Het punt zomerwerk bracht uiteraard het een en ander op ta fel, terwijl het bestuur meedeelde in de laatste fase te zijn om tot de aankoop over te gaan van een rub berboot ter vervanging van een der houten vletten. Met twee fa brikanten was men in contact ge treden. Tijdens deze vergadering werden oranje sweaters aan de le den tegen sterk gereduceerde prijs v jtrekt, zodat de leden der bri- gWre deze zomer op het strand zeer goed te herkennen zijn. In zijn slot woord wenste de voorzitter de le den een goed seizoen toe, waarbij hij de hoop uitsprak dat het waar de ongevallen betreft, een e..ngoed seizoen als vorig jaar zou worden, toen was er op Egmonds strand geen ongeluk te betreuren. VERENIGING VOOR OPENBAAR ONDERWIJS (V.O.O.) Afd.: Egmond-Binnen Egmond a. d. Hoef. De leden en belangstellenden wor den uitgenodigd tot een bijeen komst op donderdag 23 april a.s., in café Swart te Egmond-Binnen, om 8 uur 's avonds. De heer Schepers, lid van de Fe deratie Noord-Holland, zal vertel len, wat V.O.O. nu eigenlijk is en wat zij doet. Daarna zal de secre taris enige mededelingen doen over de plaatselijke afdeling, terwijl te vens enkele bestuursleden zullen worden gekozen. Men is gaarne bereid eventuele vragen te beant woorden. Tenslotte zal de heer Kortenoever vertellen over de flora en fauna van de Kennemerduinen, een gebied waar we zo dicht bij wonen en waar we meestal zo wei nig van weten. Bovendien zal hij zijn causerie toelichten met prach tige kleurendia's. Wij verwachten dan ook, dat velen deze interes sante bijeenkomst willen bezoeken. U bent van harte welkom Namens de afdeling J. Gorter secretaris. ZAALVOETBAL Dc rayoncommissie Zaalvoetbal van de KNVB en de AZVO schrijft als volgt Debuterende verenigingen, Hoofd commissie Zaalvoetbal van de afd. Noord-Holland Het is zover, de zaalvoetbal-expansie, die een ex plosie dreigt te worden, gaat ra zend snel voort. De eerst echte sporthal in het rayon Alkmaar kan door het geweldige doorzet tingsvermogen en de grootse visie van het Stichtingsbestuur van de Egmondse Sporthal in gebruik kan worden genomen. Namens alle zaalvoetballers en toekomstige zaalvoetbal IersStichtingsbestuur, proficiat, hier is een groots werk verricht Ik spreek hierbij de wens uit, dat de deelnemende verenigingen zich snel aan zullen passen aan de zaalvoetbal-wetten, aan de speciale eisen, welke aan de spelers zullen worden gesteld, aan de geest, wel- in den Helder, Alkmaar en de Zaanstreek het zaalvoetbal be heerst. Dat is een sfeer van felle strijd, maar van gezamenlijk posi tief en plezierig sport bedrijven als zuivere amateurs, d.w.z. met ge noegen, maar met volledige inzet, met veel zelfdiscipline, maar ook een lach Het startschot is gelost, spelen maar B. S. POSTMA voorz. Rayon Alkmaar Woensdag 22 april zullen er en kele beslissings- en/of promotie wedstrijden plaats vinden met een eventuele oefenwedstrijd van het Alkmaars selectie-team, wat op zondag 26 april een demonstratie- wedstrijd speelt tegen het Helders selectie-team. De proefcompetitie zal lopen tot ongeveer begin juni. HANDBAL EGMONDIA Uitslag zondag j.1. N. Niedorp 2 - Egmondia 2 40 Programma zondag a.s. Dames sen. Egm. - Kolping 12 Dames sen. Egm. 2 - Berdos 11 Meisjes adsp. AOG - Egm. 12.50 adsp. AOG 2 - Egm. 2 14.30 In de sporthal woensdag 29 april: dames Ned. Jeugdteam tegen AVA uit Almaar om 19.30 uur; heren Ned. Jeugdteam - Aalsmeer om 20.30 uur. Entree volwasse nen 1,kinderen 50 cent. EGMONDIA-NIEUWS Q.S.C. 1 Egmodia Vertrek per bus 13.15 uur Egmondia 2 Volendam 5 12u. Jun. Limmen - Egmondia 1 12u. SUPPORTERSNIEUWS Egmondia 1 speelt zondag a.s. uit tegen Q.S.C.Wormerveer. De bus vertrekt vanaf het Eymaplein om half twee. De 23e april hebben wij een con tactavond met Theo Komen als spreker. Theo Komen is bekend om zijn commentaren en verslagen van di verse sportevenementen voor tele visie en radio. Komt allen en laat de supporters- v club niet in z'n hemd staan. Wij rekenen op een goede opkomst. Het bestuur E.S.C. HELDER EGMONDIA 0-5 In deze wedstrijd kreeg Egmondia wat zij verdiende. In de plaats van Groen speelde T. Gravemaker een zeer goede wedstrijd, evenals J. Visser. Vuil kreeg een zeer goede scoringskans, maar hij schoot hoog over. Tot de wedstrijd ongeveer 30 minuten oud was, ging de strijd met een wisselend aanvalsbeeld op en neer, toen kreeg Vuil de bal te pakken en met zijn bekende snelheid sprinte hij de Helder ver dediging voorbij en plaatste de bal zeer beheerst in het doel, 0-1. Na rust was het weer Vuil, die nu 'n fout van de keeper afstrafte, 0-2. Vlak hierop schoot Schol een van de lat terugspringende bal hard in 0-3. In de ongeveer 30e minuut was het weer Vuil, die een klein kansje benutte en voor de vierde treffer zorgde. Vlak voor tijd be nutte Benjamin een toegekende penalty, en maakte zo de 5 goals vol. BRIDGECLUB DE EGMONDEN Uitslag clubdrive 21 april A 1 Heddes - J. Huiberts 49 2 Gebr. Beers 45 3 W. Dekker - E. Kareis Jz. 42 4 Siewertsen - E. Kareis Az. 41 5 Rosing - Kleverlaan 41 6 Liefting - Th. Tromp 41 7 mevr. Twisk - B. Wittebr. 39 8 Koper - J. Bakker 38 B 1 Nieuwenhuizen - Horio 30 2 Scholte - H. Tromp 29 V2 3 J. Kareis - P. Wittebrood 25V2 4 dames Wittebr. Huiberts 21*/« 5 Koopman - Bras 21 6 Cremer - Klay 21 7 Liefting - L. Bakker 1972 In de week van 5 mei is er géén bridgen

Contact met de Egmonden | 1970 | | pagina 8