Meisje Jong meisje Te koop Verloren Prachtige SHOWROOM van ANT. BAS III Hl III III III Hl in Te koop hoekhuis Te huur gevr. Heeft U hulp nodig III Met spoed gevraagd ■II III verkoopster ■II en leerling verkoopster 5 daagse werkweek ■II Manufacturen DORRESTEIJN Wlm Klijn Carla Hoogendoorn gaan 18 juni trouwen. Wij doen dit om half drie in het Raadhuis te Egmond a. d. Hoef. Van 7 tot 8 uur houden wij receptie in het ''Rode Hert" te Egmond aan de Hoef. Zaandam, Westeinde 93a Egmond a. d. Hoef, Slotweg 9 27 mei 1970 Toekomstig adres Waarbelenweg 84, Hengelo (O.) DANKBETUIGING De bejaarden v. Egmond aan Zee zijn het organi serend comité en allen die financieel hebben meege werkt aan de prachtige uitgaansdag, zeer dank" baar. Graag willen zij langs de ze weg van hun bijzon dere erkentelijkheid blijk geven. De bejaarden van Egmond aan Zee Dankbetuiging Voor de vele blijken van belangstelling bij ons 50- jarig huwelijksfeest zeggen wij, mede namens onze kinderen allen hartelijk dank. P. Wittebrood A. Witebrood-JHof Zandweg 19, Eamond aan de Hoef DANKBETUIGING Aan allen die er toe heb ben bijgedragen om ons 40-jarig huwelijksfeest tot een onvergetelijke dag te maken, zeggen wij ook namens onze kinderen, hartelijk dank. Ook dank aan de fam. Verdegaal voor de prima verzorging. A. Hof M. Hof - Stuifbergen Egmond a. d. Hoef, juni 1970 Lamoraalweg 1 b.z.a. als adm. hulp voor 1 of meerdere avonden in de week. Tel. 1200 Gevraagd pl.m. 15 jaar voor hele of halve dagen voor de kinderen en lichte huish. werkzaamheden. P. Richardson, Zeedistel 1, Egmond-Binnen Telefoon 1340 in Egmond aan Zee Vraagprijs f 35.000, Egnionders genieten de voorkeur. Brieven onder nr. 42, bureau v.d. blad. voor het gehele jaar EENVOUDIGE WONING met een slaapkamer, woon kamer en keuken. Huurder is hoogstens 3 maanden per jaar aan wezig. Inlichtingen Tel. 02206 - 1471 Rm.3b snelwasscr, Adner wrin ger, badkamerkachel. Te bcvr. A. P. Dekker, Gr. Bernadotteplein 15, Eg mond a. Zee. Tel. 1163 voor moeder en kind- assistentie bij bevalling en 10 dagen verzorging. Mevr. M. B. Apeldoorn - Ligthart. gedipl. kraamverpleegster. Herenweg 73, Egmond-Binnen Telefoon 1436 witte gebreide damesauto- halndschoen in de Kerk straat te Egmond aan Zee Gaarne terugbezorgen Voorsraat 42. Tel. 1904. (P) Dit kleine plekje had uw advertentie kunnen zijn. Hij wordt gelezen want als iemand toevallig het CONTACT niet ontvangt, is Leiden in last. Aan de Voorstraat 75 te Egmond aan Zee heeft de heer Ant. Bas, algemeen bekend als de leverancier en vakman, die ook repareren kan, een magnifieke showroom ingericht, waarin op over zichtelijke en smaakvolle wijze het ge hele assortiment tot zijn recht kan ko men. Dat dit assortiment zeer uitge breid is, laat deze nieuwe zaak duide lijk zien. Het was reeds bekend, dat de heer Bas zich niet alleen op het gebied van brommers en fietsen beweegt, maar dat verwarmings- en kooktoestellen *n belangrijk onderdeel van zijn leverings programma uitmaken. Vooral de laat ste tijd maakt het bedrijf veel werk van de aanleg van centrale verwar ming, een terrein dat, hoewel wij in een kikkerlandje leven, nog praktisch braak ligt. De inrichting van deze showroom laat iedere belangstellende op overtuigende wijze zien, dat er vele mogelijkheden zijn. Alleen al het assortiment fietsen en brommers vormt een rijke schake ring in merken en modellen. De ver koop van deze artikelen wordt gesti muleerd door de wetenschap van de koper, dat de heer Bas met zijn ser vice volledig achter het door hem ge leverde product staat. Dit komt men tegenwoordig niet zoveel meer tegen, i" de Egmonden heeft men daarover ge lukkig geen klagen. De aloude smederij, die aan het be drijf is verbonden, heeft hij oorspron kelijk overgenomen van zijn oom, de heer Jan Bas. Door de beoefening van het smidsambacht heeft hij een gede gen materiaalkennis gekregen, waar door hij ook de artikelen in zijn ge heel nieuwe zaak op hun juiste waar de kan toetsen. Die producten zijn er velen, om er zo maar wat te noemen: verwarmingsap paraten en kooktoestellen, fietsen, brommers, kinderfietsen, skelters, fiets tassen, racefietsen, keukenuitrustin- igen, rolschaatsen enz. Tuingereedschap kan men er ook aan treffen, zij variëren van het eenvoudi ge krabbertje tot de modernste motor maaier. VERENIGING VOOR OPENBAAR ONDERWIJS afdeling Egmond-Binnen - Egmond a. d. Hoef Volgens de advertentie, die onlangs in dit blad werd geplaatst, zal o.o.v. 1 januari a.s. of eerder de openbare kleuterschool in Egmond-Binnen wor den geopend. Voor 15 juni a.s. kunnen de kinderen bij het gemeentebestuur worden opge geven, die geboren zqn tussen 1 okt. 1964 en 1 januari 1967. Het spreekt vanzelf dat de vereniging voor openbaar onderwys zeer ver heugd is, dat thans de school kan ge opend worden en meer kinderen in de gemeente de mogelijkheid hebben kleuteronderwijs te volgen. Daar het hier een openbare kleuter school betreft is de school kracchtens haar doelstelling toegankelijk voor kinderen van elke gezindte. Nu dit de enige openb. kleuterschool in de gemeente is, wijzen wij er met nadruk op, dat ook leerlingen uit Eg mond a.d. Hoef en omgeving van har te welkom zijn. Wil de opening van de school een feit worden, dan is het wel noodzake lijk, dat een voldoende aantal leerlin gen wordt aangemeld. Daarom wijzen wij de betreffende ou ders graag op de mogelijkheid, dat zij hun kinderen ook kunnen opgeven bij onderstaande adressen. Deze zullen zorgen dat de aanmel dingen aan het gemeentebestuur wor den doorgegewen. Voor Egmond-Binnen bij 1 Mevr. Hensbergen, Fazantenl. 11 2 B. J. L. v. Wijk, Vennewatersw. 2 3 C. Boss, St. Albertsweg 22 4 J. Mikker, Duinweg 8 5 P. H. Klugt, Fazantenlaan 5 Voor Egmond a.d. Hoef 1 Mevr. Schoon, Herenweg 225 2 M. N. Groot, Pr. Beatrixlaan 23 3 J. Gorter, Openb. School, Slotw.46 VVV EGMOND-BINNEN Vrijdag 5 juni a.s. opening van het badseizoen, met als speciale attractie "verkiezing zomerkoningin". Dezt^showavond wordt gehouden in Caf^^st. ,,'t Haasje", 's avonds om 8 uur met medewerking van het duo Ad Kruiswijk. Een deskundige jury beslist. Zondag 7 juni maakt de gekozen zo- merf^ingin met haar hofdames een fees^mjke rijtoer door het dorp met medewerking van het tamboercorps. Aanvang 2.30 uur. De evenementencommissie van de V.V.V. Afd. Egmond-Binnen HEREN HANDBAL EGMONDIA KAMPIOEN Zondag is het eerste herenteam van Egmondia kampioen geworden van de 3e klasse. Door een beslissingswedstrijd tegen A.V.A., welke in 't Veld gespeeld werd, die met een verdiende 8-5 ge wonnen werd. Even heeft het er naar uitgezien dat A.V.A. de titel zou binnenhalen, daar bij de stand 7-2, de anders uitsteken de keper, een enorme inzinking te verwerken kreeg, maar de bste spe ler van het veld Cees Kaay maakte met een uitstekend doelpunt aan alle onzekerheden een einde. Aangezien de heren voor het eerst aan de veldcompetitie deelnamen, is dit een geweldig succes. Men promoveert nu naar de 2e klas. Aangemoedigd door dit succes willen bestuur en trainer de herenhandbal uitbreiden. Heren vanaf de leeftijd van 12 jaar kunnen zich bij de bekende adressen laten inschrijven. SPORTHAL - ZAALVOETBAL Programma maandag 1 juni Berdos 2 - Zeevogels 2 7.15 Egmondia 2 - Swart Boys 7.55 Alcmaria V. - P. en C. 8.35 De Eenhoorn - L.D.O. 2 9.15 Jong Holland - Students U. 9.55 Programma woensdag 3 juni I.D.O. - Jong Holland 7.15 Egmondia 2 - Zeevogels 2 7.55 De Eenhoorn - Berdos 2 8.35 Alcmaria V. - Students U. 9.15 Swart Boys - P en C 9.55 Programma vrijdag 5 juni Zeevogels - Bergen 7.15 D.O.K. 2 - Berdos 7.55 Egmondia - The Kickers 8.35 HSV - Foresters 9.15 St. Adelbert 1 - St. Adelbert 2 9.55 Programma maandag 8 juni De Eenhoorn - Alcmaria V. 19.15 Zeevogels 2 - Jong Holland 19.55 Students U. - Zwart boys 20.35 Berdos 2 - Egmondia 2 21.15 P. en C. - Ido 2 21.55

Contact met de Egmonden | 1970 | | pagina 2