met de egmonden taxatie KLAVERJASORIVE EN 'N KIENAVOND TAXI ZWART TELEFOON 2222 Rabobank RabobankS I voor al uw bankzaken w makelaardij van steeg (fi9 Renault John Zagwijn C SCHOUTEN ZN. stoffenverkoop Fa. Oerlemans Kort Nieuws Taxi tel. 1900 de egmondeny contact Uitgave Drukkerij Belieman B.V. Egmonderstraatweg 5 Telefoon 02206- 1201 Egmond a d. Hoef Burg. Eymaplein 2a Egmond aan Zee NUMMER 1137 Telefoon 02206 - 1789 17 APRIL 1974 Advertentietarief Losse plaatsingen: 22 ct. per m.m. Bij contract belangrijke reduktie zijin gezin roaair boven liet verhuizen. Het iiis door deze vergrote oppervlakte gemakkelijker weirken geworden en diat zal tijdens 'het ophanden zijnde seizoen zeken- zijn vruchten afwerpen. Op de door foto Jonker gemaakte plaat afliet u 'het 'interieur van slijterij „De Pomp", waaraan liet miiddenge- deelte iiis toegevoegd'. GARAGE Egmond aan Zee, tel. 1900 Pr. Hendrikstraat 8-10 van onroerende goederen wordt verzorgd door: sen vanaf de Prins Hendrükst'ich- itiing voorbij het VW-kantoor tot aan de Trompstraat. Ook dm Bg- rriionid aan de Hoef en Bgmomd- Bimmien werden bussen onitvanigen, terwijl men im Bgmonjd-B'inne n lang heeft 'géwaohlt op een Franse bais die niet lis komen opdagen, ondanks de bevestiging van komst; DAT tijdens de ledenvergadering van viskiulb "De Egmonden" de moei lijkheden rond de Slotgracht wer den besproken, maar de voorzatter had goede hoop, dat men met de gemeente tot overeenstemming kom komen. Kampioen 1973-1974 werd A. Ligtbairt, 2e C. Blok, 3e J. Bos, 4e C. J. van Pel en 5e Aid. Dekker. De vergunnimig van het ministerie van visserij voor 1975 is binnen. Na 1 mei kam die worden afgehaald bij de sekreta- ris S. Hopman; BLOEMS1ERKUNST Heiloo, Stationsweg 111, telefoon 022000 - 31340 Voor het fijnere bloem werk en een kas vol exotische planten DAT B en W van Egmond aan Zee tijdens de 'raadsvergadering van woensdag "pril, aanvang 8 u., een voors^W l doen tot aankoop van grond v* Jhir. Six van Wdm- menuim. Tevens zal de raad een besluit nemen over een verhoging van de huur van het sportpark van 1.500,tot 3.500,De huur vam f .500.dateert van 1969; DAT ook de raad van Egmond-Bin- nen een voorstel 'krijgt tot aankoop vam de grond vam Jhr. Six. Beide gemeenten zullen 'de helft vam die grond betalen. Deze vergadering vimdit plaats donderdag 18 april, aanvang 7.30 uur; DAT op donderdag 18 april de laatste gezellige avond vam dit seizoen im "Torenduim" zal worden gehou den. De Jaeomii's zullen met lied jes en sketches voor het voetlicht treden. Zoals gewoonlijk weer een verloting en omdat het de laatste avond is nog een heerlijke ver rassing. Tegen een kleine vergoe ding is iedereen van harte wel kom. Aanvang half acht, zaal open 7 uur; DAT in Egmond-Binnen een nieuwe groepering bij de komende Ge meenteraadsverkiezingen uit zal' komen met een wije lijst. De de finitieve lijst is als volgt: 1 Bob v.d. Dnde; 2 Wiggert Timam; 3 Piet Bakker; 4 Joop Levering; 5 Willem Duimmeijer; 6 Albert Kra mer; 7 Sjaak Melker; 8 Herman Admiraal; 9 Toon v.d. Reep; 10 Ed de Grootte; 11 Henk Beukers. Maandag a.s. houden wij weer onze in hotel-café-rest. ,,'T HAASJE" Nieuwste denims /oorjaars- en katoenstoffen Open van 1 tot 5 uur. modestoffen Egmond-Binnen N.V.V. - Afdeling Egmond organiseert voor haar leden een op zaterdag 20 april in Café "De Klok" Aanvang 8 uur. r46b Binnenkort zal (te Rinniegom de ignote binnenmanege van Henk Groot offi cieel lim igebruak worden gesteld, hoe wel dit bouwwerk, dat werd gereali seerd idoor Tervooats Bouwbedrijf en Zn. te Egmonid'Binnen, nu reeds volop in bedrijf Is. Henk Groot heeft er geen gras over laten groei en, want zodra het aamnemersgeweld voor het grootste deel achteir ide rug was, dirigeerde hij de paarden naar WIJ VERNEMEN: DAT de brandpreventie-avond, die in samenwerking vam gemeentebe stuur, brandweer en VW te Eg mond aan Zee werd gehouden, veel belangstelling itirok, hoewel de Ho- recasektor, waarvoor deze avond ■mede iim het bijzonder werd' geor ganiseerd, het nagenoeg helemaal liet 'afweten. Op aanschouwelijke wijze toonde ide heer C. Romijm, brandmeester vam de Amsterdamse Beroepsbrandweer, de mogelijfkihe- den en vermeende onmogelijkhe den, waardoor 'brand kan ontstaan en hoe men daarbij het meest doeltreffend kam handelen. Het initiatief heeft vee'l waardering ondervonden; bimmien en nu kam men daar reeds dagelijks genieten van de paardrijles sen, die door 'hem persoonlijk en door zijm assistenten worden gegeven. Weer of geen weer, dat deert al lemaal niet meer, de akkommoddtiie geeft onbeperkte mogelijkheden. Van af een hoog balkom kam men het 'ge heel fantastisch overzien. Rond de 'manege warden de Stallen aange bracht, waaraam momenteel nog hard wordt gewerkt. Als alles klaar is, zullen zo'm 40 paarden er een plaatsje vinden. De stallen Staan dm oanmid- deilijike 'Verbinding met ide manege. Tijdens de openlimg, die tijdens de Pinksterdagen zal plaats vimden, zal er een groot 'ruiterfeest worden ge organiseerd, waarover nog nadere mededelingen volgen. waren aam land weten te komen. Schipper en bemamning besloten toen, ten gerieve van de duizen den toeschouwers, een oefening te houden, die bijzonder op prijs werd gesteld; DAT het Paasweekend voor de Eg monden 'bijzonder diruk is geweest. Vooral veel Duitsers brachten een bezoek aan deze omgeving. De beschikbare lakkommodatie, d'ie vergeleken met het zomerseizoen wel iets minder was, moest al gauw wouden uitgebreid, daar ve le bezoekers zonder vooraf te be spreken, naar hier waren geko men. Dat diit 'de VW handen vol werk gaf, laat zich raden maan- zover na te gaain As alles op trolletjes verlopen, terwijl er veel improvisatie van die 'informatrices werd gevraagd. Br is verschillen de 'avonden doorgewerkt, de bim- nenkomende bussen werden vlot weggewerkt. 3in Egmond aam Zee stond vrijdagavond een file bus- Slijterij "De Pomp" van "Wlii en Wim Reemst aan het Fomppleüin 3 te Eg monid aan Zee heeft ongemerkt een uitbreiding ondergaan, waardoor de winkeloppervlakte nagenoeg twee keer is 'vergroot. 'Het assortiment van „De Pomp" loog er toch 'al niet om, maar door deze uitbreiding is het mogelijk 'geworden, 'dat 'bet 'geheel ook een overzichtelijke .opstelling kreeg, waiardoor men door het zien vam al die flessen reeds op ideeën wordt gebracht ;die 'anders misschien pas gekomen zouden zijn na het nut tigen van derzelven inhoud. Door een stuk moeste zelf arbeid heeft W'im Reemst zijn woonkamer aan de zaak toegevoegd', terwijl hij kennemerstraatweg 334 t.a kerkelaan heiloo tel.30815 DAT de reddingsboot "Ubbo" in de middag vam Tweede Paasdag moest uitrukken, omdat er op zee ter hoogte vam Bergen aam Zee een zeilboot was omgeslagen met twee mensen aan board. Diirekt na helt alarm koos de 'boot zee terwijl op het laatste 'moment nog enkele bemanningsleden aan boord sprongen, daar deze niet altijd ge makkelijk waren Ite 'bereiken. On dertussen, hadden de twee zeilers het zelf al weten te klaren en REISBUREAU NOORDZEE Voorstraat, Egmond aan Zee, tel. 2122 71 makelaardij o.g. aLÜBE-.,? M Cl v hwilliomp.a.sabal van haerlemlaan 38 castricum tel. 02518- 519 00 tintorettostraat 33 amsterdam tel. 020-796124 iriy, J H. Zijlstra, makelaar o/g - bouwkundige. weg ien waterbouwkundige lid NBM

Contact met de Egmonden | 1974 | | pagina 1