DE NIEUWE flAT 13MIRAFI0RI b.v. Autobedrijf Chris Baltus Kort Nieuws i I Praat met Chris Baltus. Hij vertelt alles over de Fiat-stal. Contact met de Egmonden DRIE AUTOBEDRIJVEN CHRIS BALTUS B.V. Het autobedrijf Chris Baltus b.v. te Egmond-Binnen heeft loten ge kregen en hoewel de oude stam in Egmond-Binnen staat, is de as waar alles nu om draait verplaatst naar Heemskerk, waar het bedryf veel meer mogelijkheden werd aangebo den dan in Egmond-Binnen. Maar het bekende autobedrijf in Egmond- Binnen draait op de oude voet ver der, zoals velen het hebben leren kennen, alleen administratief liggen de zaken wat anders, maar dat zal de klant een zorg zijn. Chris Baltus vertelt ons het een en ander over de ontwikkeling van zijn zaak, waarbij de zorgen hoogtij vieren. Niet alleen zorgen gelukkig maar ook veel goede ervaringen. Het was voor hem echter een hard gelag, toen in Egmond-Binnen de rondweg een feit werd terwijl hij voor het onvermijdelijke omzetver lies wat daarvan het gevolg was geen compensatiemogelijkheden kon krijgen. Dat betekende dat hij naar elders moest gaan, om het nodige emploi te vinden. En nu hij dat eenmaal voor elkaar heeft, kan hij van daar uit de zaken beter laten draaien, zulks ook in het belang van zijn klanten. In Heemskerk vond hij wat hij zocht, een riante ruimte, die eigen lijk in aanbouw was in opdracht van een ander garagebedrijf maar dat bedrijf zag er tijdens de bouw om de een of andere reden geen brood in. Chris Baltus zag dat aanvankelijk ook niet zo zitten maar waagde het toch, daarmee een gouden dak bo ven zijn hoofd plaatsend en een ge weldig risico nemend, "want ze za ten bepaald niet op mij te wachten" zegt hij zelf. "Maar dat is nu het mooie van het geval" zegt hij, "ze weten mij wel te vinden en dat is niet alleen omdat ik hier aan een weg zit, waar veel verkeer langs gaat, ofschoon dat natuurlijk wel belangrijk is". De klanten kregen af gauw door, dat het bedrijf over de meest moderne hulpmiddelen beschikte, waardoor niet alleen onmiddellijke service mo gelijk was maar tevens kon op een voudige wijze vastgesteld worden hoe de totale toestand van de wagen was door via electronische weg een diagnose te maken. Daarvoor beschikt het bedrijf over een speciale diagnosebank waarop voor 25,een door-en-door-over- zicht wordt gemaakt. Op een rij staan drie bruggen, die elk geëigend zijn voor bepaalde reparaties, waar door die zo rationeel mogelijk kun nen verlopen. MODERNE SHOWROOM. Het autobedrijf Chris Baltus voert de complete Fiatstal terwijl tussen deze glanzende wagens de voorna me Lancia staat te prijken, een van de favorieten onder het rijdend en zoevend autovolk langs 's Heren we gen. 't Is allemaal glans wat daar in die showroom tegen u aan schit tert, dat is natuurlijk uiterlijk mooi, belangrijk is voor de klant, dat au tobedrijf Chris Baltus, gevestigd in Heemskerk, Castric'um en Egmond- Binnen met een doordacht service apparaat achter de klant staat en daarom zullen velen hem weten te vinden, ook voor de nieuwe 131 Mi- rafiori, waarover u op deze pagina in de advertentie meer kunt lezen. WIJ VERNEMEN: DAT dinsdag 25 februari om 19.30 uur een zangavond zal worden verzorgd door het jeugdkoor Jubal in het bejaardencentrum Heege- munde te Egmond-Binnen. Hierbij zijn ook alle 65+sers van Egmond- Binnen welkom. DAT de gymnastiekvereniging Ach- illes te Egmond aan Zee vanuit "wij vernemen" even wil wijzen op "kostbaar" verenigingsnieuws in de in dit blad opgenomen ru briek en dat is hiermede gebeurd. DAT het NKV afd. Egmond-Binnen op vrijdag 28 februari een bijeen komst houdt in café Kool, aan vang 8 uur. 't Is een feestelijke bijeenkomst want als de agenda afgewerkt is, zal er een bekend duo optreden, terwijl allen die zijn aangesloten bij een vakorganisatie met hun dames worden uitgeno digd. DAT de gemeenteraad van Egmond aan Zee vergadert op maandag 24 februari om 20.00 uur. De agenda vermeldt een groot aantal stukken met de scholen te maken hebben de. Er komt ook een stuk op tafel, dat de herziening van het sane ringsplan tot onderwerp heeft. In de kern zal hoogbouw worden ge weerd terwijl er zoveel mogelijk aangepaste bebouwing op die plek ken waar krotten zijn opgeruimd, zal moeten plaatsvinden. DAT in de gemeenteraad van Eg mond-Binnen door de heren J. Y- kel en J. Hopman kritiek geleverd werd op het feit, dat het r.k. schoolbestuur St. Adelbert nog geen antwoord had gekregen op haar verzoek tot reservering van grond voor een nieuw schoolge bouw. Mevrouw Amerika sprak van vertragingspolitiek. De voor zitter tot de heer Ykel: "Goed, op dat punt verschillen wij dan van mening". En de heer Ykel: "Goed, dat doen wij dan ook heel duidelijk". DAT de heer Van Els het niet eens was met het voorstel van B en W de benoemingsbevoegdheid van kleuterleidsters te delegeren. Hij en de heer Ykel zagen graag de onderwijscommissie er inbetrok ken waarop wethouder Verstegen zei daarmee geen enkel probleem te hebben. DAT de onderwüscommissie op ver zoek van mevrouw Amerika met steun van de heer V.d. Ende met een lid van/ het openbaar onder wijs zal worden uitgebreid. DAT de heer Van Els pleitte voor muziekonderwijs voor iedereen, 19 februari 1975 - pagina 5 terwijl elke drempel (ilnkomen) wordt weggehaald. Hij zag graag dat de bestaande regeling aan de burgers bekend gemaakt zou wor den. DAT de boerderij Iloeverweg nr. 7 verkocht zal worden voor 290.000 aan de Stichting Boerderij en Va kantiehoeve te Haarlem. Mevrouw Amerika wilde graag iets meer duidelijkheid over de bestemming. Er komen 15 pupillen, geestelijk minder bedeelden, met 5 begelei ders terwijl de bestemming agra risch blijft. Vervolg "Kort Nieuws" zie pagina 8. IN DE BIKKERIJ SWINGT OOK DE MUZIEK DE PAN UIT! Enige weken geleden informeer den wij naar de creativiteit in de Egmonden. Wel, die is er, ook in het muzikale vlak. Wie namelijk op maandagavond "De Bikkerij" bin nenstapt, u weet wel, dat gezellige eethuisje bij de Koffiemolen aan de Egmonderstraatweg, wordt verwel komd met de klanken van een wel zeer swingende trio. Een naam heeft het trio (nog) niet maar de leden ervan uiteraard wel. En dat zijn dan Eric Nap achter de drums, Luc Ringelberg aan de bas en Hans Schaeffer aan de piano. Drie mensen die er zeer professio neel op los spelen. Het aardige ech ter is, dat het "volbloed"-amateurs zijn die puur voor hun plezier mu siceren. Eric Nap is eigenaar van de be kende Disco-Heiloo, een gezellig pla tenzaak je op de hoek van de Sta tionsweg. Luc Ringelberg is 'n druk ker uit Alkmaar en Hans Schaeffer - de "Hoever" in dit gezelschap - is eigenaar van Reclameadviesbureau Schaeffer te Limmen. Qua beroep dus een gemengd gezelschap, maar als trio een plezierig klinkende een heid, die, we zeiden het al, met z'n soft-swing wonderwel past in dit sfeervolle eethuisje met z'n gezellige bar. En het zou ons niet verbazen als de maandagavond in de Bikkerij uitgroeide tot een geheide Egmondse jazz-avond. De elementen zijn er in ieder geval ruimschoots voor aan wezig. Op de foto van Wolter Smitt, Hei- loo: v.l.n.r. Hans Schaeffer - piano, Luc Ringelberg - bas en Eric Nap - drums. in 6 prachtige, functionele uitvoeringen, hier k(ch)ris - kras voor u neergezet door !t L 4-dttvm S-detrs familiale (break) I 13004600 tfs "f&wïfiale (break) 1600 Spec:~' 4-deurs Special 130011600 6 prachtige wagens v.a. f 10.990,00 van Fiat, waar een geweldige service achter staat. Heemskerk: Jan van Kuikweg 146, telefoon 02510-39128 Egmond-Binnen: Herenweg 65, telefoon 02206-2744 Castricum: Stetweg 66, telefoon 02518-54917

Contact met de Egmonden | 1975 | | pagina 5